eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Online Durum: Offline
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:26
bildiğim kadarı ile son model koltuklarda tv li falan otobüsler o kadar tutuyor yekün olarak
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:27
Olsun ama yinede geçen sene futbolcularının paralarını bile ödeyemeyen bir kulüp için bu bir lüks değil mi Atilla abi ?
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:33
Otobüs ucuz bile Ömer, Neoplan otobüsler eski parayla 1 trilyon.
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:36
gerek olmadıgı halde yıldırayı transfer edip ona senelik1.5milyon euro vermeyi dusunen kulupo icin 55obin tl cok luks olmasa gerek.

benim bu hikayede anlayamadıgım kısım yıldıraya verecek 1.5 milyon eurosu olan kulup otobuse verecek 550bin tlyi niye bulamıyor?

sakarya gazetesine inanan abileri- kardeşlerim bana bu durumu acıklayabilir heralde?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:42
bu gün sakaryada acıklamasını okudum harun beyin yav sunu anlamıyorum yasalardan bahsediliyor bu yasalar sivasa bursaya farkllı esesime farklımı o adamlar catır catır takımları için bişeyler yaparken eskişehirde birinden bişey istendigi zaman neden herkez yasaların arkasına sıgınıyo bu yasaları gerektiginde delmeyi en iyi bilen insanlar neden ihtiyaç oldugunda yasalar izin vermiyor diyor ayrııca bu sadece eskişehire özgü bişeymi çözemiyorum
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:43
Alıntı yapılan KuRBaN

Otobüs ucuz bile Ömer, Neoplan otobüsler eski parayla 1 trilyon.

Allah Allah .. Big%20smile Hasan abi ben otobüsleri ucuz bilirdim ama .. Yanlış biliyormuşum demekki ..
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 03:14
Takımımızın şu anki otobüsü 2001 model,2004 görünümlüdür.Yolcu otobüsleri açısından bakarsak gayet temizdir,sorun çıkarmaz.Bir yolcu için 403 konforlu olsa da şu yılımıza göre çok geri kalmıştır.Takım otobüsü için verilebilecek en büyük ücret 110-120 milyar...

Takımıza derli toplu bir Setra veya Travego gerekli..Zaten Neoplan neredeyse bir futbolcu değerinde olduğu için ölseler almazlar :)

İyi modelli bir Setra veya Travego bizim takımın işini görür.Diamond da olabilir.Ticaret Odasının da rahatlıkla alabilecek bütçesi olmasına rağmen almıyor.Birde onun üzerine binaya ne harcamalar yapıyor.

Yazık diyorum...

Nefer
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 03:44
Alıntı yapılan esaf

gerek olmadıgı halde yıldırayı transfer edip ona senelik1.5milyon euro vermeyi dusunen kulupo icin 55obin tl cok luks olmasa gerek.

benim bu hikayede anlayamadıgım kısım yıldıraya verecek 1.5 milyon eurosu olan kulup otobuse verecek 550bin tlyi niye bulamıyor?

sakarya gazetesine inanan abileri- kardeşlerim bana bu durumu acıklayabilir heralde?

Ne Sakarya Gazetesi'nin , ne de yönetimin savunucusuyum ve artık bu konuda farklı düşünenlerin Sakarya'nın dolmuşuna bindirilmesinden gına gelmiş birisi olarak ben , aşağı yukarı bir şey söylemek istiyorum.

Bu şehrin(!) takımının başına gelenler , hep başa geldiklerinde bir söz sarfettiler. Şehrin dinamikleri harekete geçmeli. Bu durum , Nebi Hatipoğlu yönetiminde de böyleydi , daha önceki yönetimlerde de. Diğer şehir takımlarının çoğunda da. Gönül elbet isterdi ki bu takım kurumsallaşmış olsun , maç hasılatları dışında kalıcı gelirleri olsun , ama malesef Türkiye'de işler bu zamana kadar böyle yürümemiş ve yürümemekte. Ben Halil Ünal yönetimini , hala kurumsallaşma ve kalıcı gelir kaynakları yaratma adına hiçbir çaba sarfetmemelerinden dolayı suçluyorum. Ancak kalıcı gelir kaynakları yaratıp kulübün kasasını doldurmak bir günde olmuyor malesef. Kulubün şu an sportif başarıyı sağlamak için transferlere harcadığı paralar ortadayken , kulübün yan harcamalarına da artık bir zahmet bu şehrin dinamiklerinin el atması gerektiğini düşünüyorum. Bunu orta gelir düzeyindeki biz taraftarlar maçlara giderek , kombine ve taraftar ürünü alarak yaparken , ESES sevdalısı olduğunu dile getiren(!) zenginlerin de bu tür durumlarda ellerini cebine atmaları gerektiğini düşünüyorum ki kulüp rahat rahat transferini yapsın. Yoksa ikinci ligde o otobüse binmesek de olur diye düşünüyorum. Yanlış bir şey söylediysem affola.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
26es65 Liste gör
Yazar

kadir
  Alıntı 26es65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 09:20
Aşağıdaki linkten Temsa otobüs fiyatlarına bakabilirsiniz. En pahalısı Diamond modeli fiyatı 610.000 TL dir. ( başkanın bahsettiği o modelse 750 bin değil yani)

Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 09:29
Ben sayın başkanın tribün temsilcileriyle yaptığı toplantıda bu konu hakkında onlara neler söylediğini çok merak ediyorum.Temsilcilerden biri bu konuda belki bizi aydınlatabilir.Zira bu konu hakkında çok garip dedikodular dolaşıyor.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır