eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 10:45
Çok ilginç ya bu adam iyi neden böyle oldu anlamıyorum
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 02:14
Bugün çarşıda gördüm Emre'yi. Dedim geri dönüyor herhalde takıma. Ama devre arasına kadar oynayamıyormuş. Takımımızda ki ön liberolarda Emre kadar iyi bence.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2008 saat 22:38
Bu forma sana yakışıyor takıma dönmen rekabet açısından çok iyi oldu.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2008 saat 23:27
50 tane cumhur yapar zaten bu cumhurun bu güzel ,mücadeleci takımda ne işi var anlamış değilim valla yazık verilen paralara .
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2008 saat 23:58
bugün sonradan girdi ve iyidi bence, en azından istekliydi. rekabet açısından iyi oldu döndüğü. cumhura nedense güvenemiyorum. hoş geldin emre
ES-ES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2008 saat 23:06
Emre dün sonradan girdi.Aylardır maç yapmıyordu ama çok istekliydi,hırslıydı.Aynı hırsı antremanlarda devam ettirip form tutarsa Bülentle Emre'nin forma için büyük rekabetini izleriz.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2008 saat 23:14
Epey maç eksiği olmasına rağmen dün iyi işler yapmaya çalıştı sahada.Affedilmesi iyi oldu.O bölgeye sağlam bir alternatif gerekiyordu,geçmiş yıllardanda süper lig tecrübesi var.Umarım geçen seneki agresif hareketlerindende kurtulmuştur.Aramıza tekrardan hoş geldin Emre Toraman
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 13:49
Emre eğer şans verilirse yıldız adaylarımızdan biridirr. Poljak yada bülentin yokluğunda veya formsuzluğunda devreye girebilir ve birdahada formayı çıkarmayabilir. Yani o kalitede bir oyuncu. Biraz zamana ihtiyacı var. Doğadan ve biroldan çokdaha iyi ancak cumhuru saymıyorum bile bu takıma niye aldılar kestirebilmiş değilim.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 20:36
Bu hafta Ankaraspor maçı için çok güzel bir fırsat geçti Emre Toramanın eline.Fenerbahçe maçındaki iyi oyunuyla Rıza Hocanın kafasında biyere sahip oldu bence.Ankara maçında Bülent Ertuğrulun yokluğunda ilk 11 oynarsa her şey kendi elinde.Yeniden eski Emre olabilir.Hırsınla,mücadelenle,müthiş fizik gücünle özlemiştik seni Toraman... 
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Podolski Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Varşova-Bydgosz
  Alıntı Podolski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2008 saat 17:46

ŞaMPiyon kadroda yer almış emre toraman tekrar hosgeldin..orta saha defans kurgusunda iyi işler yapıcaktır..cumhurun yerine emre toraman her zaman tercih edilmeli..

İSTANBULUN DEĞİL ŞEHRİMİN UŞAĞIYIM !

anti-34&16&07&41

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır