eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arda_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

arda
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı arda_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:48
Cok iyi top ceviriyoruz gercekten paslar sahane. Hele defansta diego atiyor akaminko tutuyor kamara geliyor geriye donuyor hurriyet geliyor top akaminkoya gidiyor bayildim super.

Ancak bu degil futbol. Adamlar 10 kisi savunma yapiyor onde pres yapiyor 6 km kosan 4 kisi vardi yanlis gormediysem kilitledi adamlar bizi orta sahada.

O zaman ilk yari denenen sey yani sagdan Veyselin gelip orta acmasi ve kamara n'diayenin kafa vurmalari yerinde olacaktir cunku ceza sahasi icine giremiyoruz. Ilk yari mantik dogruydu ancak defansin ilerisi bos kaldi n'diaye cok ileri gelince ve donmeyince cogu pozisyonda.

Erkan bu mac kac calim atti acaba? Calim ustasi degil miydi bu adam? Ne oldu anlamiyorum Erkan kendini acaba Isvec milli takiminin maclarina mi hazirliyor ne oluyor biran once Ozgur'e yer verilmeli diye dusunuyorum.

Ayrica Tarik adamin dibisin lutfen daha cok insiyatif al diyorum. Gosso ve Stancu'yu da cok begendim bu macta.

Yenilgiyi hakettik diye dusunuyorum, kapanan takimi acmayi bir ogrenemedik. Sabirli olup aciktan ortalar yapamadik ve oyunun yonunu degistiren bir onliberomuzun olmamasi da bizi sikintiya soktu. O zaman dagilabilirlerdi ve acik verebilirlerdi. Jorquera'yi begendim ancak oyun oynatmadilar ona da arapas atabilecegi bir alan yoktu.

Bazen Riza Calimbay'in Esesteki taktigi hakli oluyor kapali defanslara karsi. Sisirmek gerekiyor, orta kafa gol anlayisi, doldur bosalt gerekiyor.

Neyse, bunlar Ertugrul Hoca'ya ders olsun, ben bu sene su mactan sonra umudumu kestim ilk 5 icin, ancak seneye neden olmasin diyorum ve Genclerbirligi takimini kutluyorum.

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:48
deplasmandasın ilk 15 dkka 3 tane kontra yiyorsun 1 i gol oluyor. deplasmandayız ya önce bırakalım da onlar üzerimize gelsinler. oyunu çirkinleştiren gençler den nefret ediyorum
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Turkey
  Alıntı YASO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:48
çok istikrarsız bir takımız ve göründüğü kadarda güçlü bir takım yapımız ya çok dirençli koşan takımlara puan kaybediyoruz ve baskıya gelemiyoruz örnek bjk maçı defans hattımız göründüğü kadar iyi değil adam paylaşımında ve 2.hamlelerde hep hatalıyız geride tarığa birşey demiyorum ancak veyselden bek futbolcusu olmaz hatta futbolcu olurmu tartışmak gerekli klasik forvet eksikliğimiz baş gösteriyor erman solda oynaması lazım ndiaye bir süre kızağa çekilmeli causic yada aytaç en az onun kadar oynayabilecektir kanımca ertuğrul hoca hürriyet çıktıktan sonra cristobalı neden defansif orta saha gibi oynattı onuda çözemedım o adam harcandı gitti o mevkide kısacası eksikliklerimiz var bariz bir şekilde deplasmanda yokları oynuyoruz gençler bizden çok çok daha fazla istedi ve daha akıllı oynadı nitekim aldı maçı bu oyunla 10 maç yapsak 10 nunuda gençler alırdı bence
ES-ES ...
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:50
Zamanında Halil Ünalı tutanlar şimdi hiç eleştirmesinler.Forvet bile alamadık.Hocaya gelirsek çift forvete döndükten sonra pozisyonlar bulduk.Maçın başında ki oyun gereksizdi.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:51
bu takım hiç ortadan-aradan pas vermiyor, son dakikalarda Diego bir kaç kez yaptı, ama bunu orta saha oyuncularımiz yapmaları lazım,

Diego demişken, ikinci golde onun da hatası vardı, çok yanlış zamanlamayla çıktı ve Akaminkoyu yanlız bıraktı, Diego yerinde dursaydı o pozisyon kesinlikle olamazdı .

Bundan sonra Akhisar - Trabzon - Karabuk .... kesinlikle yenmemiz lazım
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:51
Nihiuuu olaydı bari şişirirdik.İlerde top tutamadık.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:52
Daha fazla topa sahip olduk, daha fazla şut attık, daha fazla pas yaptık. Ama kazanmak için gol atmak gerekiyor. Gol pozisyonumuz Gençler'den daha az değildi. Rakip hata yapmazsa gol yollarında başarısız oluyoruz.Gol atmadan kazanamayacağımıza göre Ertuğrul Hoca eminim çare üretme çabasındadır.
since1965
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:56
Ne yazık ki kapanan, kontradan çıkan takımların kilidini açamıyoruz. Sağlık olsun ESES.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:56
7de 7 yapmalıyız en azından 15 puan çıkarmalıyız
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2013 saat 21:57
Alıntı yapılan Esk_Faramir

Nihiuuu olaydı bari şişirirdik.İlerde top tutamadık.

Kesinlikle, benim aklıma Batuhan gelmişti ama Nihiu en azından uzun toplarla çıkmamızı sağlardı.
Bazen Rıza Çalımbay taktiği daha iyi, sanki 10-0 galibizde süreyi öldürmek isteyen bir takım gibiydik. Uzun vurun şu topu. Koy Necati Kamara yı ileri, geri gelmeyin son adama yapışın de Hocam. Şişirsinler şu topu. Olmuyor işte. Erkutuda bi daha kurtarıcı olarak sokma, onu 4-0 öndeyken varyete yapsın diye sokabilirsin. Bir koşu yapmadı ve 2 oldu bu.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır