eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 11:59
inş. oynar...formayı giyerse çıkarmaz bidaha....
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:03
Sadıgov hani hazır değildi?

“Türkiye’yi yıkan adamı çekin” EURO 2012 Elemeleri’nde Milli Takımımızı 1-0 yendikleri maçta Azerbaycan’ın golünü atan Eskişehirsporlu futbolcu Reşhad Sadıgov için arkadaşları espri yaptı. Euro 2012 Grup Elemeleri 4’ncü maçında Türkiye’ye karşı takımının galibiyet golünü atan Azerbaycan Milli Takımı Kaptanı Eskişehirsporlu futbolcu Reşhad Sadıgov, “Hazırlık maçında karşılaştığımız Türkiye ile bu maçtaki Türkiye çok farklıydı” dedi. Eskişehirspor’un bu sezon renklerine bağladığı Azerbaycan Milli Takım kaptanı Reşhad Sadıgov, EURO 2012 Grup Eleme 4’ncü maçında Türkiye’ye attığı golle takımını galibiyete taşıması ile bir anda gündeme oturdu. Eskişehirspor tesislerinde, takımla birlikte antrenmana çıkan Sadıgov takım arkadaşlarının da ilgi odağı oldu. Antrenman öncesi Sadıgov’un yanına giden Adem Sarı ve Sezer Öztürk, “Türkiye’yi yıkan adamı çekin” diye gazetecilere espri yaptılar. Maçla ilgili konuşan Reşhad Sadıgov, gol öncesi kullandıkları korner atışının takımlarının çok eski taktiği olduğunu belirterek, “Bu konu çok konuşuldu, bu kadar şişirilmesini istemiyorum. O maçtaki görevim şut atmaktı, şut attım gol oldu. Golde uyguladığımız çok eski korner taktiğimiz. Bu taktiği bilmeyen takımlara karşı hep yapıyoruz. Artık o maçı unuttum. Çünkü kulübümüzde bambaşka bir hava var. Zor durumdayız ve kritik bir maça çıkacağız. Sadece İstanbul Belediye ile yapacağımız maçı düşünüyorum” dedi.

Sonhaber gazetesi..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:37
Alıntı yapılan inadına_eses

Sadıgov hani hazır değildi?

Sonhaber gazetesi..

Sadıgov hani hazır değildi Rıza Hoca?
KKŞ
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:02
İlk defa ilk 11de başlamasına rağmen iyiydi bence.
Yukarı
mkerem1 Liste gör
Yazar

Engin ALAN
Yer: ANKARA
  Alıntı mkerem1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:07
Bugün oldukça iyi bir maç çıkardı, Vuckodan kat kat daha sıradan risksiz oynuyor. Şu adamlar sene başında şans bulsaydı, buralarda olmazdık ya neyse..
<GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU ES-ES'İM>
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:20
yooook olurmu kerem abi büyük rıza hocanın yerli mourinhonun vardı bi bildiği ondan oynatmıyodu hazır değildi ya hani...çok şükür zararın neresinden dönsen kardır..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:25
İlk maçı olmasından snıyorum biraz tedirginlik vardı ama zamanla daha  iyi olacak gayet soğukkanlı vede hiç riske girmiyor.Clap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
  Alıntı oldcity65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:34
sadıqov ve diegoyu izleyince rıza hocanın takımı sabote ettiğini düşünmeye başladım
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:39
sadıgov çok düz ve risksiz,bana göre de iyi oynadı.inşallah devam eder
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 18:43
İlk maçına rağmen iyi maç çıkardı diye düşünüyorum.İnşallah ilerleyen haftalarda daha da iyi olacaktır.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır