eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Monopoly'de Eskişehir'e Oy Veriyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muglaeses Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: muğla
Online Durum: Offline
  Alıntı muglaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 14:31
arkadaşlar ben bu monopolye üyeyim hergün oyumu atıyordum yalnız bugün benim oyum kullanılmıyor çünkü kullanılmıştır ibaresi var anlıyacağınız bir hile var
SeNsİz FETHİYE BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2010 saat 15:49
güncel
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2010 saat 18:43
monopolyde 3.lüğümüzde gitti
fark suan cok az kapatabılırız.
herkes bi kere daha oy versin
facebook profılı olanlar bu resmı paylassınlar
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3236526&id=7917399630
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2010 saat 23:15
4. lüğe düşmüşüz.
1  İstanbul  % 6.96
2  Giresun  % 6.90
3  İzmir  % 4.65
4  Eskişehir  % 4.63
5  Ankara  % 3.24

Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2010 saat 10:25
Monopoly' de çok gerilemişiz. Birşeyin farkına vardım 3 gündür bu başlığa hiç yazılmamayınca oylarımız çok gerilemiş. Artık biraz daha önem verelim :)

Giresun         % 6.91

İstanbul        % 6.88

İzmir             % 4.57

Eskişehir       % 4.29

Elazığ            % 3.20

Ankara          % 3.20

Oylamada son 12 gün 13 saat 38 dakika

Biraz özen gösterelim artık normalde biz birinci olurduk ama üye olupta oy atıldığı için bir çok kimse vazgeçiyor sanırım oy vermekten :) Ben üye oldum hemen aktive ettiler toplam 1 dakika bile sürmedi çok basit yani. Herkes oyunu versin, facebook'tan paylaşsın, msnden tanıdıklarına bildirsin biraz çıkışa geçelim. Sabahtan beri akrabalardan 4 kişiye gönderdim anketi her gün 5 oy bizden  :)

Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2010 saat 12:22
güncel
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2010 saat 15:47
Oyumuz iyice düşüyor.

% 4.18 olmuş :( 

Elazığ alttan geliyor böyle giderse onlarda geçer iyi çalışmaya başladılar :)
Sitedekiler olarak biz özen gösterirsek 1nci sıraya bile çıkarız...
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2010 saat 16:03
Alıntı yapılan RyL

Oyumuz iyice düşüyor.

% 4.18 olmuş :( 

Elazığ alttan geliyor böyle giderse onlarda geçer iyi çalışmaya başladılar :)
Sitedekiler olarak biz özen gösterirsek 1nci sıraya bile çıkarız...

özen gösteren az..git gide geriliyoruz
elazığ geçmese bariConfused
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2010 saat 16:21
Normal anketlerde hep önde oluyoruz yani üye olmadan oy kullanılanlarda birazda hile oluyor tabi :)  ama herşeye rağmen bir Giresun bizi geçemez.. Bizdeki oy düşüklüğü tamamen üye olunmadan oy verilmemeye bağlıyorum üşeniyoruz sanırım : ) Oysaki ad - soyad mail adresi soruluyor 1 dakikayı geçmiyor kesinlikle üye olmak :(
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2010 saat 16:24
Vaybe, Istanbul Giresun'u gecmis bile fakat hic sanmiyorum sonunda Giresun'u ilk 5e alacaklarini. O yüzden baslangicta bende ilk iki günden sonra fazla oy vermekten vazgectim, kurallari okuyun isterseniz.

OYLAMA VE OYLAMAYA İLİŞKİN KOŞULLAR

*Kullanıcıların birden fazla e-mail adresi ile üyelik kaydı yaptığının tespit edilmesi durumunda Hasbro yalnızca ilk üyelik kaydı ile gönderilen oyları dikkate alma ve diğer üyelik kayıtları ile gönderilen oyları geçersiz sayma hakkına sahiptir.

*Geçici süreli e-mail adresi hizmeti sunan sunuculardan alınan geçici e-mail adresleri üyelik için geçerli sayılmayacaktır. Bu şekilde yapılan üyelik kayıtları tespit edildiğinde üyelik iptal edilecek ve bu üye tarafından gönderilen oylar geçersiz sayılacaktır.

*Herhangi bir şekilde web sitesinde çoklu üyelik kayıtları açıldığı tespit edilir veya bundan şüphe edilirse Hasbro, bu üyelik kayıtlarını ve bu üyeler tarafından gönderilen oyları geçersiz sayma hakkına sahiptir. Bu gibi durumlara neden olabilecek teknik sorunlardan ve sonuçlarından Hasbro sorumlu değildir.

*Üyelik sisteminden bağımsız ve burada anlatılan oy gönderme usulünde farklı yollarla oy gönderildiği tespit edilirse bu oylar geçersiz sayılacak ve geçersiz sayılan oylar nedeniyle şehirlerin sıralaması değişebilecektir.

http://www.turkiyeoyveriyor.com/iframe1.htm

Bu ara ilk iki günde bende dolu üyelikler toplanmisti, olmayanlara hazirdan gönderebilirim özelden. Burada o kadar cok kisiyiz ki, herkes hergün 1 oy verse günde 1000 oy rahat yapar ve kalan 11 günde en azindan rahatcana ücüncü bile olabiliriz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,430 saniyede hazırlanmıştır