eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Çıkartmaları(YeniLer Çıktı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 19:10
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan emrebayindir

merhaba emre kardes sonunda geldim kutsal topraklara ve geri dönüyorum eger yarın da alma imkanımız varsa ben cay evine ugrayıp alıcam ama bi sorun var ben sipariş vermemiştim inşallah  alabilirimSmile

Emre adına konuşmak gibi olmasın ama albilirsin yedekde var

saolasın semih kardeş bilgilendirdiğin için.. yarın acıkmı onu biliyormusun?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 19:15

merhaba emre kardes sonunda geldim kutsal topraklara ve geri dönüyorum eger yarın da alma imkanımız varsa ben cay evine ugrayıp alıcam ama bi sorun var ben sipariş vermemiştim inşallah  alabilirimSmile

açık olur alabilirsin eğer olmazsa kardeş payı yaparız bendekileri...
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 23:51

açık olur alabilirsin eğer olmazsa kardeş payı yaparız bendekileri...

tamam semihim anlaştıkSmile
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 01:15
uzun zamandır ilk kez giriyorum foruma ve bende almak istiyorum bugun(cumartesi itibariyle) 5 ytl getirip bulabilirmiyim listede adım yok ama?????? (yapın bi kıyak esesli kardeşinize)
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 03:33
Arkadaşlar çok güzel bi fikir tabiki elimizden ne geliyosa yapmalıyız bende müzisyenim sahnemin tam arkasında durursa ki sahnemin arkası siyah bi perde çok güzel olur....Ama  şehri siyah kırmızı donatalım kampanyasınında peşini bırakmayalım  gerekirse taraftar liderlerimiz gidip konuşsun şu büyükerşenle olmaz mı...
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 21:57

Etiketlerden elimizde bulunmaktadır...istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz...Listede adınız yazsa da yaznasa da alabilirsiniz...

Teslim Adresleri;

1-KARDEŞLER ÇAY EVİ:Yeni Mahalle Vatan Caddesi No:133(Yimpaş ile Tabakhane Köprüsü arası)Pazar Günleri KapalıWink
2-Adalar Playstation:Adalar Sempati Hayvan Hastahanesi karşısında(İrtibat:esesesin)
3-26-06 Nolu Telekom Bayi:İki Eylül Caddesi Çarşı tramvay durağı arkasında(esnaf sarayı karşı sırası)

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 26red_black26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:01
Emre Merhaba yarın T.Telekom bayiinden almaya gidicem etiketleri açıkmıdır gerçi sadece kardeşler çayevi kapalı galiba pazar günü,birde kimi görmem lazım orada.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:03
Alıntı yapılan 26red_black26

Emre Merhaba yarın T.Telekom bayiinden almaya gidicem etiketleri açıkmıdır gerçi sadece kardeşler çayevi kapalı galiba pazar günü,birde kimi görmem lazım orada.

Telekom Bayii'ne bugün gidenler hüsranla dönmüş sanırım...Oraya bırakmamıştım fazla etiketlerden ancak 1-2 saat önce oraya da bıraktım...Oradaki abimize ESKİŞEHİRSPOR etiketi alacaktık biz dersiniz...Olur biter...Wink
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 26red_black26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:06
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan 26red_black26

Telekom Bayii'ne bugün gidenler hüsranla dönmüş sanırım...Oraya bırakmamıştım fazla etiketlerden ancak 1-2 saat önce oraya da bıraktım...Oradaki abimize ESKİŞEHİRSPOR etiketi alacaktık biz dersiniz...Olur biter...Wink
Tamam emre sağol vardiyalı çalıştığım için uzun zamandır alacaktım fakat fırsat olmuyordu yarın tatil ve çarşıya ineceğim aslında bu vesileyle seninle tanışma fırsatımda olurdu ama sen yarın gidecekmisin playstationa veya t.telekom bayiine.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:10

Sürekli olmasa da uğruyorum ancak pek sık değil...Çay ocağında daha sık duruyorum...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır