eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 33. Hafta Eskişehirspor - Boluspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 353637
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 03:08
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan yasin333

Bolu bizi yense yine şansı vardı 2 puan vardı aralarında maçı almak için çok koştular 2-0 ken oyunu soğutmak için uğraştılar 2-2 olunca tutuştular at gibi koşuyorlardı ama koyduk artık çıkaramadılar.
Yanlışın var. A.Gücü kazandıktan sonra Bolu kazansa bile şansı yoktu. Yenseler arada 3 puan olacaktı ama ikili averajda AG üstün. Zaten son dakikalarda Manisada fark olunca Bolu oyundan düştü. İstekli oynasalar emin ol bizim bu defansı allak bullak ederlerdi. Ayrıca bu koyduk moyduk laflarıda çok komik. Düşmekten kıl payı kurtulduk, sefilleri oynadık neyi nereye koydun ? Gerçekçi ol ...belki adamlar playoffdan süperlige çıkacak.
Adnan bey yazdiklariniza katiliyorum ancak kucuk bir duzeltme yapayim: Ankaragucu Boluspor'a ikili averajda ustun degildi (Ankaragucu Ankara'da 2-0, Boluspor ise Bolu'da 3-1 kazanmisti, ikili averajlarda deplasman golu kurali yok), genel averajda da (bu hafta maclari oncesinde) Boluspor'un +4 gol averaji ustunlugu vardi (22'ye karsi 18). Ama dediginiz gibi Ankaragucu'nun kalan maclarinin kolay maclar olmasi ve bunlarin ilkinde farka gitmesi Boluspor'un inancini kirmis olabilir, bir de 2-0'i yakalayinca rahatladilar tabi.
Yukarı
valıtlı28 Liste gör
Yazar

mustafa özdemir
Yer: Turkey
  Alıntı valıtlı28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 17:27
Alıntı yapılan ESmustafa

Bir tebrik de Giresunspor'a. Helal olsun satmadılar maçı
Bütün önyargıları kırdık Herkes maçı satacağımızı sanıyordu ama bizim yapımızda böyle bir şey yok Eskişehirspora gelecek sezon için şimdiden başarılar diliyorum.Yolunnuz açık olsun.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 17:31
Alıntı yapılan valıtlı28

Alıntı yapılan ESmustafa

Bütün önyargıları kırdık Herkes maçı satacağımızı sanıyordu ama bizim yapımızda böyle bir şey yok Eskişehirspora gelecek sezon için şimdiden başarılar diliyorum.Yolunnuz açık olsun.

Insanlarin günahini almak maalesef cok basit. Bilhassa bizim bu sitede.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 18:35
Bizim forumumuzda Giresunsporlu veya herhangi bir başka takımlı biri nasıl yazabiliyor anlamıyorum. Buraya kayıt olması falan kolay değil diye biliyorum.Yukarıda cevap yazan Giresunlu abimiz alınmasın ama düşmanlık olsun diye söylemiyorum bunu merakımdan soruyorum bunu adminlere.Geçen seneki play off maçlarından sonra bize kızıp düşman olmuşlardı ama bizim bi kinimiz falan yok.Tabiki bence hiçbir takım bilerek rakibine maç vermez hedefi olmasa bile yada hedefi olmayıpda kasıtlı olarak düşsünler diyede kendini parçalamaz.Sen daha iyi takımsındır iyi oynarsın yenersin.Gerçekten Samsunspor çok kötüydü bu sene bizim şansımız bu oldu.Son iki hafada Samsun ve Gaziantep yerine daha dişli rakipler ile oynasak farklı olabilirdi.Bolu maçıda biraz şans oldu.Direk ilk 2 şansları olsa belki daha farklı bile olabilirdi.Ama neyse sonuçta düşmedik.Son hafta Adana ile oynuyoruz bence kimse maçı takmayacak ve yenileceğiz.Yerimiz garanti olmasa puan alırız derdim ama Samsunun o futbol mucizesi için en 1 puan almamız gerekiyor inşallah bu seferde neden bilerek maçı verdinşz demezler.Bende Giresunspora başarılar diliyorum.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 18:42
Alıntı yapılan yasin333

Bizim forumumuzda Giresunsporlu veya herhangi bir başka takımlı biri nasıl yazabiliyor anlamıyorum. Buraya kayıt olması falan kolay değil diye biliyorum.Yukarıda cevap yazan Giresunlu abimiz alınmasın ama düşmanlık olsun diye söylemiyorum bunu merakımdan soruyorum bunu adminlere.Geçen seneki play off maçlarından sonra bize kızıp düşman olmuşlardı ama bizim bi kinimiz falan yok.Tabiki bence hiçbir takım bilerek rakibine maç vermez hedefi olmasa bile yada hedefi olmayıpda kasıtlı olarak düşsünler diyede kendini parçalamaz.Sen daha iyi takımsındır iyi oynarsın yenersin.Gerçekten Samsunspor çok kötüydü bu sene bizim şansımız bu oldu.Son iki hafada Samsun ve Gaziantep yerine daha dişli rakipler ile oynasak farklı olabilirdi.Bolu maçıda biraz şans oldu.Direk ilk 2 şansları olsa belki daha farklı bile olabilirdi.Ama neyse sonuçta düşmedik.Son hafta Adana ile oynuyoruz bence kimse maçı takmayacak ve yenileceğiz.Yerimiz garanti olmasa puan alırız derdim ama Samsunun o futbol mucizesi için en 1 puan almamız gerekiyor inşallah bu seferde neden bilerek maçı verdinşz demezler.Bende Giresunspora başarılar diliyorum.

Kardesim Admin yazmisin da, hangi Admin? Sayfa iki senedir sahibsiz
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 17:38
Maçta çok fazla küfür edildi ama disiplin sevki olmamış.
Özellikle son bölümde Bolu'ya çok salladık. Gözlemcinin insafına gelmişiz.
Son 2 sezona hep seyircisiz oynama cezalarıyla başlıyorduk. Yeni sezona seyircisiz oynama cezası ve kart bloke cezası olmadan başlayacağız.

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=1294&ftxtID=29151
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 18:36
Alıntı yapılan valıtlı28

Alıntı yapılan ESmustafa

Turkiye de normal olan şeyler anormal olmaya, anormal şeyler de normal olmaya başlamış.

Sanki maç satmak normal de Giresun anormal olanı yaptı gibi konuşuluyor. Zaten satmayacak normal olan bu. Bu bütün takımlar için geçerli. Yapıda böyle bir durum olması anormal değil
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 20:02
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan valıtlı28

Alıntı yapılan ESmustafa

Turkiye de normal olan şeyler anormal olmaya, anormal şeyler de normal olmaya başlamış.

Sanki maç satmak normal de Giresun anormal olanı yaptı gibi konuşuluyor. Zaten satmayacak normal olan bu. Bu bütün takımlar için geçerli. Yapıda böyle bir durum olması anormal değil

Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 21:02
Alıntı yapılan emrah

Maçta çok fazla küfür edildi ama disiplin sevki olmamış.
Özellikle son bölümde Bolu'ya çok salladık. Gözlemcinin insafına gelmişiz.
Son 2 sezona hep seyircisiz oynama cezalarıyla başlıyorduk. Yeni sezona seyircisiz oynama cezası ve kart bloke cezası olmadan başlayacağız.

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=1294&ftxtID=29151

Vergi afları ile birlikte ceza affı da gelmiş anlaşılan   
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2018 saat 05:40
Belki de Bolunun cinsel tercihine gözlemcide katılıyordur.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 353637

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır