eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 18:47
Alıntı yapılan .mustiii1965

Ya arkadaslar ne aciksiz nefer olur ne de nefersiz acik olur

Nefer yokkende acik vardi simdide acik var... Taraftarin büyük bir bölümünde Nefer büyük hayal kirikligi yaratti ve bitmis gözüyle bakiliyor... Egerki durumu iyi analiz edip, ceplerini degilde renklerini düsünüp Istifa diye bagiran insanlarin yaninda olsalardi, simdi Nefer kraldi !!!!  Ama simdi ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:20
Alıntı yapılan radres26

Bence.., Nefer madem ucuz bilet istiyor, Stad Zaten yıkılacak Deplasman Tribünü yada herhangi bir kale arkasına portatif yapılsın orada olsunlar. Boşalan NEFER in yerine de 1965 lilerdeki gibi olmasada 500-750 TL arası kombine yapılsın , klüp böylece gelir elde etsin. (ayrıca gırtlak patlatıyoruz bize ucuz olsun düşüncesi saygısızlıktır, yazın serin ,kışın sıcak yerde gırtlak patlatmak ,kışın yağış ve soğuk, yazın ise güneş ve sıcakta maç izlemek kadar kötü değildir herhalde,)

Ne zamandır bu konuyu savunuyorum
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:21
Alıntı yapılan alpinist

Alıntı yapılan motta

nefer halil ünal yönetiminde hem meşruiyetini hem de açığın saygısını yitiren bi gruptur.kimse ayrıcalıklı fiattan kombine ısteme hakkına sahıp degıldır

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
osmaneses Liste gör
Yazar

osman
Yer: Muğla-Eskişehir
  Alıntı osmaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:31
açığı ayağa kaldıran bir tribün olmadıkça açık ayağa kalkıp bağırmaz. Ben bağırırım ederim demeyin muhakkak bağırıyoruz ben de açıktayım ama yıllardır gözükmüştür, onaylanmıştır kapalı iyi olmadan tribün olmuyor bunu tartışmaya bile gerek yok. Ama neferinde ne duruma düştüğünü herkes biliyor. Bu yıl açıkla aynı fiyata olan kombineyi itiraz etmeden almalılar ve herkese neferin her zaman her başkanla eskişehirsporun yanında olduğunu göstermeliler. Eğer nefer bu yıl o tribünleri dolduramazsa ya da en ufak bir kötü gidişat da takımı yuhlar başkanı istafaya çağırırsa her şey netleşecektir. Neferden ilk antrenmana bir organizasyon beklemiştim ama yapmadılar ve elini eteğini çekmiş gibi bir hava hissettirdiler umarım beni yanıltırlar. Sağlam bir nefere sağlam bir gruba bu yıl tribünlerin coşkusu açısından ihtiyacımız var.
her zaman ve her yerde Eskişehirspor
Yukarı
hozkan73 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÖZKAN
  Alıntı hozkan73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:31
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Üzerinde duracağım konu öğrencilere bilet fiyatı konusudur. Gelecek nesillerin gs, fb ve bjk gibi takımların peşinden koşmasını istemiyorsak çocuklarımızı stadımıza çekmeliyiz. Bunu nasıl yapacağız? Önceki yönetimdeki gibi bedelsiz biletle mi? Yoksa bu çocuklara düşük ücret belirleyip bedelli biletle mi? Bazı arkadaşların yazılarını okuyorum hak veriyorum. Fakat arkadaşlar bizde öğrenci olduk. Cebimizde cüzi miktarda para olurdu. Maçlara girmemiz güç olurdu. Bunları yaşadık. O yüzden bu çocukları anlamamız ve bedelsiz bilet yerine cüzi miktarda para alınarak hem beleşçiliğin ve yağmacılığın önüne geçmiş oluruz, hem de bu çocukların istanbul takımlarının peşinden koşmasını engellemiş oluruz.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:40
Neferden nefret eder hale geldik....
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:42
belli yaştaki çocuga giriş yönetim kararı ile bedava olmalı kı velisinin ebeveynınin yanında girebilsin zamanında tribün abilerinin bizleri daha ağzımızı açmayıp beklerken çekip alıp kapıdan sokmalarını hatırladım güzel günlerdi hele aydere girebilme heyecanı o günler çok özeldi(miş)
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 19:57
Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.

Yazın sıcakta gölgedesiniz, kışın ne kar görüyorsunuz ne yağmur.. 
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 20:16
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.
Yazın sıcakta gölgedesiniz, kışın ne kar görüyorsunuz ne yağmur.. 

Bir laf vardır "Hem şoför arkası, hem cam kenarı hemde bedava olsun :)" derler ya benimki'de hem güneşin altı olsun hemde üstüme kar ve yağmur yağsın. Kolay değil 1976 yılından bu yana yazın yanmayıp kışında ayaklarımızın suyun içinde donmayınca rahat edemiyoruz.

Bazen çekirdek yiyip çayda içiyoruz. sınıf atladık çekirdekçi olduk.Konforda var evden minder filanda getiriyoruz.Yalan söylemeye gerek gerek.
kalender
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 20:18
bursa kombinesi 80 tl.Şampiyonlar ligi maçları dahil .
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır