eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 0 -Gençlerbirliği 3 (YHT Turnuvası)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 05:32
bence bu kadar eleştirilmeyi haketmiyor bu takım hazırlık maçı bu ciddiyetsizlik ve topçuların kendilerini lig öncesinde sakatlamamak istemelerinden oyunumuzu sahaya yansıtamadık bu maçlar lig hakkında hiç bilgi vermez oyunculardan karamayı beğendim ben bütün toplar ondan toplandı ilk yarı 2. yarı sağ çizgiye geçince biraz oyundan kayboldu gibi boydun arkasında daha iyi olacağını düşünüyorum.boyda ise çok fazla top gelmedi kimse karamsarlığa kapılmasın lig bambaşka olur bambaşka bir heyecan olur gençlerbirliğiiyi savundu kalesini bence onlarda top oynamadı futbolumuz zamanla düzeleceği inanıyorum
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 06:21

Barcelona da hazırlık maçında Espanyol'a 3-0 kaybetmişti. Gerçi biraz yedek ağırlıklı bir kadroları vardı o maçta. İnşallah onlarınkine benzer bir durumdur bu da.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 07:47
Takım hazır değil, yönetim hazır değil, taraftar da hazır değil.

Bu şike soruşturması bayağı etkilemiş herkesi.

Ama hazır olan birileri var stadyumdan sorumlu yönetim. Bedava maçta bile açık trübünde tüm kapıları sıkı sıkı kapatarak, sadece ortadaki kapıyı açarak, yine kısa da olsa kuyruk oluşturmayı başardılar, özellikle 2. golden sonra çıkmak isteyen taraftara "sadece orta kapıdan" diyerek yine çile çektirdiler, stadyum yönetimi oynanacak lig maçlarındaki taraftara yaşatacağı eziyet için iyi bir sınav vermiş oldu, biz de taraftar olarak iyi bir prova yapmış olduk, stadyumdan sorumlu yönetime teşekkürlerimizi(!) sunuyoruz.

Bizim takım, yeni stad yapılana kadar veya stad yerinde modernleştirilene kadar Avrupa Kupaları'na falan katılacak pozisyonda olmasın, elin UEFA yetkilisi gelecek stada incelemeye, hem stada hem de yöneticilerine (afedersiniz) kıçıyla gülecek... :(
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 08:26
27 Ağustos civarları Karabük, Gençler, sivas ve bizim katılacağımız Ankara' da bir turnuva düzenlenecekmiş birde orada görürüz takımı, ama bu maçta hiç de iyi değillerdi, ben beğenmedim yenilmesini boşver, takım oyun kuramıyor
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 08:31
gençlerbirliği öyle ahım şahım takım değil vasat diyebiliriz ama biz cidden kötüydük. topu taşıyan yok resmen forvetle kopukluk var. kamara defansa top alma geldi kaç kez. kesinlikle bir 10 numara ve kaleci lazım. ve acilen takımın toparlanması lazım. iyi ki ligler ertelenmiş.
ES-ES
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 08:47
Birazda ben birşeyler yazayım;
Skibbe: Şu anda takıma hiç bir artı dğer katmamış.
İvesa: Boyu biraz daha uzun olsa belki yan toplarda başarılı olabilir.
Koray: Orta yapmayı bilse güzel olacak.
Dede: Adı üstünde tam dede olmaya çalışırken yeniden futbolcu olmuş.
Volkan:Bie kere ayakta gördük ondada güzel bir asist yaptı.
Diego: Tam bir samba yaptı figürlerle topun yanından geçmesini sağladı.
Nadareviç: Daima olmaması gereken yerde dururken olması gereken yerde değildi tabii.
Pele: Bu çocuk en fazla 45  dakika oynayabilir.
Alper: Futbolu giderek gelişiyor bir gol atsa etkisi enaz iki kat artacak.
Tello: Takıma girerse son 15 dakika da oynar.
Kamara: Takım kötü olunca onuda pek göremedik.
Batuhan: En isteki futbolcu ve kırmızı karta en yatkın.
Serdar: Oynağı sürece mücadele edecek.
Bülent: Üçüncü stoper gibi.
Erkan: Topu aldığı zaman küçükken babasının ona aldığı top zannedip topu bırakmayacak.
Burhan: Ayarsız enerji pozisyonları yakalayıp ne yapacağını bilmiyor.
Boyd: Pas alırım muduyla ceza sahası içinde tırmaladı gol kaçırsa birşeyler bulurduk.
Takımın genel havası bozuk sanki şimdiye kadar federasyondan bir ceza gelir havası varmış gibi.
Ligler ertelenmeseymiş bizim takımın hali ne olurmuş bilemiyoruz ama buna rağmen hazırlık maçı yapmama hastalığı bize Rıza hocadan bulaştı galiba. Alman ekolü geldi dedik ciddiyet bekledik . Bundan sonra haftada iki hazırlık maçı yapmak lazım yoksa atı alan Üsküdar'ı geçecek, bırakın ilk 5 'i yaşam mücadelesi vermemiz gerekebilir.
önce eses sonra eses
Yukarı
genç26 Liste gör
Yazar

ENVER
  Alıntı genç26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 08:51

Akşamki maç bizim bundan soraki oyun yapımız ve taktiksel anlayışımız.sonuç ortada çok değil ikinci haftada cırtlak sesler cıkmaya başlar.herkes kendi sevmediği görüş inanç,siyasi,karekter vs sebeblerden dolayı  teknik heyetleri harcadılar harcanması için çığrtkanlık yaptılar.onlar için takımın başarısı önemli değildi.şu unutulmamalı gelen gideni aratır derler.umarım aramayız. takım kendine gelir.

Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 09:01
Takım hazır değil...
Defans anlayışımızı beğenmedim, bu tarz oynarsak çok gol yeriz.
İveşa kesinlikle yetersiz, çok puan kaybetmemize sebebiyet verir.
Burhan ve Erkan yetersizdi, umarım toparlarlar... Çünkü kanatlardan oynayan bir takım olmak istiyoruz. Burhan'ın ofsayt, Erkan'ın dikine oynama sorunu var...
Pele vasattı. Alper gibi diri ve risksiz oynamalı. Yoksa savunmaya aşırı yük biniyor. Pele yerine Veysel denenmeli bence...
DEDE ve KAMARA kumaşı sağlam oyuncular. Özellikle Kamara'nın daha ileride Batuhan'a yakın oynaması lazım.
Kaleci alınmaz ve ön liberoda Pele ya da kim oynarsa kendini toparlamazsa Avrupa hedefini kovalayabileceğimizi düşünmüyorum 5 ila 10. sıra arasında bitiririz ligi...

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
HAKAN1976 Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: istanbul
  Alıntı HAKAN1976 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 09:27
 Kamara nın top kayıpları cok gözüme battı  önblok da top kayıpları bişze atak olarak döndü.Kris  boyd  forvette zaten alışıla gelmiş şekilde kovaladı kris boyd tek vuruşluk golller atabilen düzgün vurabilen bir oyuncu bu macda bu tarz posizyon yoktu.Dede yi begendim erkan ve burhan gecen seneden farklı degıllerdi yine iyi istekli futbolu ondeydi ikisininbde.Ama alper in gecen seneye göre daha öz güveni artmış daha fuleli oyun oynadı bence  buda bizim için cok buyuk bir artı pele yi nedense ben cok iyi olarak degerlendiremiyorum yine olacak demekle geciştirmek lazım.Batuhan  iyi idi hırsı dikkat cekti ama bu batuhan kedisine kızar ona kızar buna kızar yine sahaya küsebilir bir maçlık batuhanı degerlendirmemeyi taraftarımızın ögrenmesi gerekir .Ve dieo hatalar yaptı bir cok da posizyonu kesti kesinlikle defansif anlamda golde 2 golde dieo nun hatası vardı ama onun hata yapma kredisi bence cok yüksek ve cok iyi defansif bir oyuncu.İveşa bence onu zorlayan bir yedege ihtiyac duyuyor baskı forma baskısı altında iveşa inanın cok farklı olur.
OLD.. CiTY.. HOLLiGANS..
Yukarı
Red_Lightning Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
  Alıntı Red_Lightning Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2011 saat 09:27
Futbolcularımız genel anlamda ciddiyetten uzaktı. Bunun sebebi sakatlanmaktan çekinmeleri de olabilir ancak biraz daha mücadeleci bir oyun bekliyordum açıkçası. Alper haricindeki oyuncular kendilerini pek de vermediler maça.
Bu arada transfer sezonunun başından beri stoper diye yırttık kendimizi. Yabancı kontenjanına da gerek yoktu. Stopere GB'deki Aykut ve orta sahadan giden Doğa ile Sezer'in yerine de Oktay Delibalta gibi bir adam alınsaydı... Demek istediğimiz buydu işte kaliteli ve genç yerliler.
Ivesa'ya değinmeden geçemeyeceğim. İyidir, hoştur, severiz ama bu takıma kaleci şart!
Başkent'in Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır