eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 23:55
Alıntı yapılan eseryılmaz26

ikiyi attıktan sonra açık mükemmeldi zaten arkasına üç geldi ama bugün açık tribüne hayran kaldım kapalıdan izlemesi çok mükemmel oluyo ümit karan gölünü nihayet penaltıdan attı ama hala güvensizlik var 3 den sonra kale ağzında bi gol kaçırdı ki bi kale bi ümit vardı nasıl kaçar o gol anlamak mümkün değil neyse gölü attı bugün devamı ali sami yene inşallah

2yi attıran açıktı zaten.Big%20smile Müthiştik bugün tribün olarak.Clap
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 23:56
Açık tribun ilk yarı iyi değildi.Ancak 2-1 oldu kırmızı-Şimşeklere bi başladık..Tribunun en ucundaki insanlar bile katılıyordu.2-1 den sonra açık mükemmeldi.Tabi açığı bu kadar etkili hale getiren de kapalıydı denilebilir.Açığı bağırttırmak için sürekli karsılıklı tezahuratlara yöneldiler.Nitekimde başarılı oldular.
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:01
Valla ben maçın hakemini çok beğendim. İkili mücadelelere omuz omuza pozisyonlara genelde devam dedi. Tatlı sert futbola izin verdi. Kondisyonu iyi olduğu içinde bütün pozisyonlara yakındı. İngiltere Liginden bir maç izledik sanki..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEsuLan! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:03
Muhteşem Bir Atmosfer ..
Canını Dişine Takıp Oynayan Futbolcular ..
Harika Bir Taraftar ..

Daha Ne Olsun !
Bekle Bizi İstanbul .. Clap
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:04
mactan yeni geldim. cok guzel bir aksamdı. macın adamı acık tribundu desek yalan olmaz.

ilk yarı pek futbol oynamadık . pozisyon bulduk ,gol kacırdık ama iyi oynamadık. yedigimiz golde cok basit bir kontradan geldi . antep ceza sahası onunde set halindeyken kaptırdıgımız top gol oldu. kazandıgımız penaltı ise umitin cabasıydı.panikletti savunmayı . youla sakatlanıp cıkınca kocabey girdi ikinci yarı. ve ondan sonra daha cok top yapmaya basladık.

cok iyi sıkıstırdık 2 yarının basında antepi . burak cok calıstı ,cok iyiydi. hem savunma hem hucum anlamında cok katkı sagladı,hırslıydı. doga bugun gununde degildi. pas hatası yaptı top kaybetti ,fizik olarak antep ortasahasına direnemedi . ama kocabey girdikten sonra daha derli toplu idi sanki. b.ertugrul herzamanki gibi calıskandı ,iyiydi. mehmet yılmaz konusunda tereddutteyim.zaman zaman iyi işler yapıyor ,bazende daha iyi biri olmalı diye düşündürtüyor.defans gelen anlamda iyiyidi .ama 2. golu goremedim biraz basit yedik gibi geldi bana. korayın füzesi üst direkten yere carptı ve dısarı cıktı.cogu kişi tereddutte kaldı ama ben direkt gol diye bagırdım .hizadaydım, iceriden cıktı . vucko da guzel sut cekti.

tek sitemimiz su stadta rahat bir mac izleyemiyoruz. takım tribündeki laylaya uyuyor ,gol yiyoruz 3-1 iken  .
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:09
ilk yarı tutuk bir Eskişehirspor vardı. verilen penaltı kararı %100 doğru olmakla beraber, takımımızı biraz kendine getirip, 2. yarıya moralli çıkmasına yol açtı. ilk yarıda topları ezen burak Yılmaz'ın 2. yarıda sağ kanattan yaptığı bindirmelerin ve ortaların etkisi hissedildi ve bu çabalar bize 2. golü getirdi. vuckonun sert şutu ile zaten havaya girmiş olan tüm taraftarlarımız iyiyden iyiye coştu. serdar ve Ragıp ile orta sahasını kuvvetlendiren takımımız, bir anlık rehavetle 2. golü yiyince son 8+4 dakika bizim için çok zor geçti. ama nihayetinde bayramı erken kutlayan taraf biz olduk.

çok mu iyi oyun oynadık, organize ataklarımız fazla mıydı. hayır. ama her maç aynı hırs ve kalitede oynayamazsınız. önemli olan neticeydi ve kazanan biz olmuştuk.

açık tribün için bir iki kelam etmezsek ayıp olur. 10 bin kişilik orkestra hiç bir takımda yok. bu açık coştu mu tutana aşk olsun. gecenin alkışları açık tribündeki taraftarlarımıza.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:12
İkinci yarı taraftar gerçekten çoştu, demekki açıkta herkesin katılıp çoşacağı bestelerde,  tezahuratlarda varmış. Ayrıca küfür etmeden de destek verebildiğimizi gösterdik. hemde ne destek...
Bugün takımda iyi idi. en azından pas yapmaya çalıştık. Mehmet Yılmaz bu maçta son 10 dakika yoktu, keza Doğa'da düştü oyundan. madem Ümit ve Mehmet'in 90 dakikayı çıkaracak kondüsyonu yok. bu oyuncuları değişmeli kullansın. ümit zaten elinden gelen mücadeleyi yapıyor. 60 dakika yararlan sonra Mehmet'i sok oyuna... Bülent Kocabey'de bu maçta gerkçekten çok pozitif oynadı. Burak, Mehmet, Ümit aynı anda oynadığında oyundan düştükleri için orta sahaya gerekli takviyeler yapılmıyor. Ama takım iki haftadır iyiye gidiyor. Ben gelecekten Umutluyum...
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:13
semih hocam  bardağın  dolu tarafını  yazmış
son cümle  kesinlikle doğru.
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:15
 ben  sormak istiyorum ragıp ve serdar  giydıği formanın farkında mı?
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 00:16
Alıntı yapılan 26_eses

Uzun süredir mabette maç izleyemiyordum. Yarın stadda yerimi alacağım ve takım benim şerefime en az 3 gol atacak.

Sadece içime doğmuştu Big%20smile Teşekkürler ESES im bize bu güzellikleri yaşattığın için Clap
Karadeniz ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır