eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 367368369370371 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:00
"ay bu ne resmen sampiyonluk kutlatmiyor holiganlar!!" feysbuktan bir bayan arkadas
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:05
KLavye başından yok anti bizans bitti yok şöle yok böyle diyenlere Eskişehirde kutlama yaparız diyen herkese KAPAK olucak neticede bi geceydi.Hemen hemen heryerde biz vardık çok güzeldi helal olsun bize..

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:13
Polise dikkat ettim;güzelce Eseseskikiki çekenleri susturmaya çalışıp kızıyordu.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:15
esparkın köşesinde bir tane cincon forması yakarken poliste geldi "yakın bizansın formasını bende Eskişehirliyim" dedi anahtarlığını gösterdi filan helal olsun dedik polise benim için unutulmayacak bir hatıra olacak birde cinconlunun bir söylemide "ne gavur şehir şampiyonluk kutlatmıyorlar" gelen tüm kardeşlerime helal olsun
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:24
Eskişehir'de gelenek bozulmamış giden herkesin ayağına sağlık. Bursa'da olduğum için Bursa sokaklarını bir dolaştım maç sonrası. Bizim kadar olamasalar da Bursaspor taraftarı da bugün kalabalıktı, konvoylara müdahele ettiler. Ama Bursa büyük bir yer olduğu için 2-3 cadde dışında biçok yerde gs'liler kutlama yaptı.
Ne olursa olsun Eskişehir bambaşka bir yer. Anti Bizans kültürünün Eskişehir kadar sağlam olduğu başka bir il yoktur Türkiye'de.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:30
keşke Türkiye kupasına bu şekilde veda etmezseydik, alsaydık kupayı. özledik eskişehirde kutlama yapmayı...
ES-ES
Yukarı
bilinmez_26 Liste gör
Yazar

Athde Nuhiu
Yer: eskişehir
  Alıntı bilinmez_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:42
Alıntı yapılan KGKO

Polisin neden böyle yaptığını anlayamadım ben. Sanki düşman kovalar gibi kovaladılar. Hayır anlayamadığım millet doktorlar caddesinde Es-Es çekiyor, polisler joplarla hemen müdahale ediyor. Sorun nedir vallahi anlayamadım. 6S taraftarı kutlama yapmış olsaydı sen yine gecenin bir saatine kadar orada bekleyecektin. Bu kin nedir çözemiyorum. İstanbulda polis arabası devirip yakıyorlar onlara ses yok, Eskişehir'de Es-Es çektik diye biber gazı sıkıp joplamaya kalkıyorlar. Cidden ben bu ülkede görev yapan polisleri anlayamıyorum. Son olarak Türkiye Cumhuriyetinin polisine kabadayı jargonu ile '' oğlum senin kafanı koparırım, s... git lan! '' demek hiç yakışmıyor. Ana bacı sürekli küfür ediyorlar. Kaç kişiye ananı bilmem ne yaparım dediklerini duydum. Neyse yaşasın şehrine sahip çıkan büyük Eskişehirspor taraftarı.

aynen ya polisler ana avrat söve söve kovaladılar hep. anlamak güç gerçekten.ortada olay yok bizanslı zaten yok sen niye her köşe başında taraftarı kovalıyosun yazık emniyete çok yazık !
en büyük aşkım eses gerisini es geç
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:43
Caddelerde sokaklarda olanların ayaklarına yüreklerine sağlık gurbetteyiz ama kalbizim sizinle yanınızda olamasakta.
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:44
Beşiktaş ve Bursaspor taraftarı Bursa da " Burası inönü buradan çıkış yok" ve "Burada sadece Beşiktaş'ın şampiyonluğu kutlanır" diyerek Gs'ye şampiyonluk kutlaması yaptırmadı. Aynı zamanda Beşiktaş bugünkü Bursa centilmenliği karşısında Bursa Atatürk stadını kullanmak için de Bursaspor yönetimiyle görüştü ve Bursaspor yönetiminin bu duruma sıcak baktığı öğrenildi.

İki takımın yönetimi birlikte dostluk mesajı verdi...
Yukarı
seven7 Liste gör
Yazar

alp mete
Yer: Turkey
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 00:54
en az yüzde sekseninin sik kadar beyni yok, emin olun. eskişehir dışında yaşayanlar hep bando vs. görüyorlar, bir bok zannediyorlar fakat bu şerefsizler her sene lig bitiminde kim şampiyon olursa olsun sokakta o takımın taraftarlarını sıkıştırıp dövmek için toplanıyor. sorsan delikanlılar ama delikanlılık dedikleri şeyin bile ne olduğunu bilmeyecek kadar beyinsizler.

doğma büyüme karşıyakalıyım, karşıyaka'nın da futbol taraftarını pek sevdiğim söylenemez ama karşıyaka'da insanların kutlama yapmalarına kimse karışmaz çünkü olay genellikle karşıyaka'yla alakalı değildir.

aslında eskişehirspor taraftarı denen yaratıkları anlatmak için sadece bu olay da yetmez. her maçtan sonra rakip takım taraftarı ararlar yine dövmek için, yılbaşında, herhangi bir kutlama yapıldığında toplanıp yine önlerine geleni darp ederler, üçü bir araya toplanınca sokakta gördükleri öğrencileri döverler, vs.

bursaspor ve ankaragücü taraftarıyla birlikte şu ligin insanlıktan en çok çıkmış, şeref, haysiyet, zeka gibi şeylerden nasibini alamamış taraftar grubudur.

edit: adettendir, yazayım, fenerbahçeliyim ve galatasaraylıların gönüllerince kutlama yapabilmesi gerektiğini düşünüyorum. elime bir silah ve hepsini öldürme izni verilse dünyayı bu orange countylerden temizlemek için bir an bile düşünmem.

Yukarıdaki mesaj ekşisözlükten alıntıdır. Bu minvalde düşünen de pek çok insan olduğunu kabul ederseniz  gerekli platformlarda cevabını veriniz....

[COLOR=RED]1 gün gelecek 1 gün kalacak

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2993&PN=4
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 367368369370371 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır