eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 363364365366367 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
Yer: Sakarya
Online Durum: Offline
  Alıntı KOD222COM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:37
Forum bombaşsa es-es akıyorldur. Kim tutar sizi be!:DD
Bana €Smeyi Anlat, €Sip Gecmeyi Anlat...
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:42
şuan üni ve aytaç caddesini gören biri olarak sayı olarak aşırı fazlaydık 1 tane arabayı yakaladık kimseyi göremeyince kişi olarak en son siyahi arkadaşlar gördük onlara soruyorduk maç kaç kaç diye cevap verselerdi onlarda nasibini alıcak bir ortam vardı. Eskişehirde anti bizans bitti diyenler şimdi ne yazacaklar acaba ?
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı saga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:44
Alıntı yapılan serhat2626

şuan üni ve aytaç caddesini gören biri olarak sayı olarak aşırı fazlaydık 1 tane arabayı yakaladık kimseyi göremeyince kişi olarak en son siyahi arkadaşlar gördük onlara soruyorduk maç kaç kaç diye cevap verselerdi onlarda nasibini alıcak bir ortam vardı. Eskişehirde anti bizans bitti diyenler şimdi ne yazacaklar acaba ?

Maçın kaç kaç olduğunu bende biliyordum , banada mı saldıracaktın?
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
  Alıntı KOD222COM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:44
Oleeey bizans birbirini yiyor oleeeey :D Gün gelecek bu şehirde es-es kutlanacak!
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:46
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:47
Alıntı yapılan saga

Madem o saatte dışardaydın maç skorunu biliyordun formanı niye giymedinde gelip burda laf tantanası yapıyorsun ?
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:48
Buyurun sıcak görüntüler...

Eskişehirspor taraftarı barlar sokağı baskını
http://youtu.be/055_dHAsAVY

Siyah - Kırmızı
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:49
Alıntı yapılan saga

Merak etme bizi öyle görenler zaten direk helal olsun diye söylüyorlar. Ayrıca yanında çocuğu olan insanlara falan en ufak bir küfür dahi olmadı Eses çekildi sadece. Saldırı pek olmadı orda saldırdığımızı kastetmedim saldırcak insan olmadığını kastettim neyse bu konuyu tartışmak bir şey değiştirmez. Zihniyetimiz belli Anti bizans
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı saga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:55
Alıntı yapılan efsanee26

Alıntı yapılan saga

Madem o saatte dışardaydın maç skorunu biliyordun formanı niye giymedinde gelip burda laf tantanası yapıyorsun ?
Ne alakası var kardeşim , skoru bilmekle bizanslımı olacağız.
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
  Alıntı KOD222COM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 21:58
Eskişehirde Eskişehirspor tutulur neyin kavagsıdır bu. Yanında çocuğu olanlara tepki yoksa bu Büyüklüktür. Ama es-es li babanın yanında cimbomlu cocuk varsa o babanın Sorunudur! İLeride bizim sorunumuzudur!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 363364365366367 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır