eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:03
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Her zaman söylüyorum taraftar bitik durumda ama bugün maç bitmeden stadı da terkettiniz ya ayıp ettiniz. Biz gurbettekileri rezil ettiniz. Sivas vb takımların seyircileri ile dalga geçerken düştüğümüz duruma bak. Samimi söylüyorum bursa ankaragücü trabzon kocaeli sakarya gelse allah muhafaza iyice rezil ederler bizi. Yazıklar olsun size. Eskidendi o seyirci mazimizle avunur dururuz artık. Sakın taraftarız diye gezmeyin adamlar rezil etti bizi.

Bugun cezali olduğum için tv başında izledim.
Şok oldum maraton alti ne zaman cekse adamlar keyifleri yerinde mac izliyordu.
Kimse masal anlatmasin neferin gobegindeki ilk blogun bile en onunde millet platforma dayanmis keyif catiyordu.
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:07
Neferin olduğu yer bile 87 dak. Yarılanmış durumdaydı
Durum 2:2 taraftar zor yerinden oynuyor
Kahr oldum bu akşam...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:12
Tribünde kavga edecektim. Kendi taraftarımıza uyuz oldum adamlar baştan sona yorum yaptılar. Yorum yaparken sesleri bağıran taraftardan çok çıkıyor. Baştan sona Erkan in kaçırdığı golü konuştular. C

Ceza yiyen taraftarımız gerçek taraftarmıstı. Kahroldum. Ligden düştüğümüz zaman bile bu kadar üzülmemiştim. Çünkü çıkarız diyordum. Artık herşey bitti.

Efeler de ads yi karşılaşacağına önce tribünü doldursun ceza da yemediler.

Ads taraftarı da gerçek dost olsa bizim için çok önemli olan mac da bu denli sevinmezlerdi.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:13
Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Her zaman söylüyorum taraftar bitik durumda ama bugün maç bitmeden stadı da terkettiniz ya ayıp ettiniz. Biz gurbettekileri rezil ettiniz. Sivas vb takımların seyircileri ile dalga geçerken düştüğümüz duruma bak. Samimi söylüyorum bursa ankaragücü trabzon kocaeli sakarya gelse allah muhafaza iyice rezil ederler bizi. Yazıklar olsun size. Eskidendi o seyirci mazimizle avunur dururuz artık. Sakın taraftarız diye gezmeyin adamlar rezil etti bizi.

Bugun cezali olduğum için tv başında izledim.
Şok oldum maraton alti ne zaman cekse adamlar keyifleri yerinde mac izliyordu.
Kimse masal anlatmasin neferin gobegindeki ilk blogun bile en onunde millet platforma dayanmis keyif catiyordu.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:20
En son geçen sezonki Konyaspor maçında bu kadar rezil tribün vardı. Televizyonun başında resmen kahroldum. 2-2'den sonra bile hiç kimse bağırmak istemedi.
Takım zaten kötü zar, zor 2-2 yapmışız. Bağırın, coşun, yıkın stadı. Ama nerede? Herkes oturmuş maç izliyor. Herkes futbol uzmanı ?
Süper lig çok ama çok zor....
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:23
Yazmayım diyorum sinirle şunu da yazayımda: hiçbirşey bilmiyorsan futbolculara kızdıysan son 5 dakika çıldırtmayın bizleri adam gibi oynayın diye bağırırsın. Tepkide veremiyor taraftar artık. Çok yazık diyorum başka da birşey demiyorum. Yıllar önceki mirası yemeye devam edin bakalım nereye kadar yiyeceksiniz.Konyayla dost olduk ya onları örnek alıyoruz herhalde.
KIZILCIKLI
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:27
Herkese saygım var ama futbolcularda gram oynamadi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:40
geçen yıl düşerken bile evimizde 5 4 3 gol yemiyorduk kolay kolay. 2-2ye getirmişiz biraz rölantiye alıp savunma yapsak alırdık mabını beklemeçı. sivasın puan kaybını beklemek zorundayız.
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı eskikurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 21:55
ceza yiyeceğimizi bile bile ,göztepelilerin gelmesi için yalvaranlar ,bu maçta en az 5 bin kemik taraftarı ,tv başına hapsedip ondan sonra kimse bugünkü taraftarı eleştirmesin ,göztepelilerin tribüne alınması demekki bizim şampiyonluğumuzdan daha önemli ,ads maçının kaybedilmesinde ,aptal saptal futbolcuların yanında ,göztepelileri tribüne aldırmaya çalışanlarında en az onlar kadar suçu var.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
turan ankara Liste gör
Yazar

TURAN GÜÇLÜ
Yer: ANKARA
  Alıntı turan ankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2017 saat 22:03
Bu ligde kimseyle dost olmayacaksın
TGUCLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır