eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
Online Durum: Offline
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2011 saat 23:09
bakın haberiniz olsun bunlar bandoeses' de karşı bandonun kameralara oynadığnını iddaa ediyorlar  veeee yeni sezonda emekte ki romanlardan davulcu zurnacı bile getirmeyi düşünüyorlar
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2011 saat 23:21
Hakan kardeşim burada iyi niyetli olarak sizi ikaz etmeye çok kişi uğraştı.Ancak bazı şeyleri anlamamakta ısrar ediyorsunuz.Sana bir abi tavsiyesi;artık teknoloji herkesin elinde var.Bir arkadaşını görevlendir maç boyu grubunuzu çeksin kepazeliği gözlerin ile gör.Burada   ne anlatsan boş.Boşuna dememişler 'Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz!
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2011 saat 23:38
Dorlion dışarıAngry
Yukarı
uykucu1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı uykucu1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2011 saat 23:47
Dorlion kapandı, bunlarda kapanır. Ama eğer altesin yanında duracaklarsa o zaman problem olmaz. Tabi altesle kavga etmezlerse. Yoksa geçen seneki gibi kendilerine ayrı bir yer belirleyip orada duracaklarsa boşa kalabalık etmekten başka bir işe yaramazlar. Üstelik tribünü de bozuyorlar. Kapalıdan çok iyi anlaşılıyor, bestelere ya altesten önce giriyorlar, ya da sonra giriyorlar. Tribünü mahvetmekten başka bir işe yaramayan bir grubun tribünde işi yok... En yakın zamanda kapanmanız dileğiyle...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 00:09
Bende Efeler hakkında nacizane görüşlerimi belirteyim..
İlk olarak Bozüyük hazırlık maçında trbünde performanslarını gördüm ne kadar gerçekti bi performanstı bilmiyorum ama coğunlugu çok pasif.. Bildikleri besteler klasik besteler ama bu zamanla oturacaktır..

Açıktaki Altes'in boşlugunu doldurabilirler mi bilmiyorum bu zaman alacaktır ancak tek artıları Dorlion' gibi serseri insanlar değiller..

Çıktıkları yol uzun ve zorlu bir yol Allah yar ve yardımcıları olsun..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 04:16
Volkan yanlış anlamada bizde maçtaydık ilk yarının sonlarına doğru sanırım zamanını tam hatırlamıyorum da bi ara nefer garip garip sesler çıkardı bizde yan taraftaydık baktım hep çoluk çocuk zaten bide o sesler falan da olunca iyice çocuk tribünü gibi oluyor yapmayın mümkünse o garip sesleri çıkarmayın.Bee Böö gibi sesler..O efeler grubu da 2 dk da bir Allah çarpsın çıldırdık diyorlar insan içinden Allah akıl fikir versin diyor yani.Ayrıca ramazan ayı bakıyorum neferin içinde 13 14 yaşında çocuklar ellerinde sigara içmesini bile bilmiyorlar daha kollarını açmışlar geziyorlar öle.Hani yanlış anlamayın ama almasanız içinize öyle çocukları daha çok üniversite oluşumları yada vişnelik tayfa,eskiler bilir gibi hem Türkiyede ki tribüncülük anlayışından haberdar nerde nasıl beste girileceğini bilen beste yazıp söyliyebilen oluşumlara ağırlık verseniz çok güzel olur.Ayrıca keşke olsada Nefer açığa gelse aşkı şehirle birleşse de yıksa o stadı diye içimden de geçirmiyor değilim.Neyse söylemek istediğim ufak çocuklara biraz daha dikkat etseniz daha güzel bir tribün olur hepimiz için.Sağlıcakla.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 08:35
Nefer harici diğer oluşumlarımızın hiç birinde tribün kültürüne yaraşır bi durum göremiyorum ben.
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:00
Alıntı yapılan Lucarelli

sen etb'nin önünden geçtin de ne oldu hakan? bozüyük maçında gördük meşhur efeler'i. ''allah çarpsın çıldırdık'' dinledik bol bol. kardeşim tribün grubu dediğinde biraz ciddiyet olur, isyankar bir tavır olur, ağırbaşlılık olur. allah çarpsın çıldırdık nedir ya? böyle etiket peşinde olursanız uzun soluklu olmaz grubunuz. amacınız eskişehirspor'a destek vermekse sadece eskişehirspor'u alın ağzınıza, kral efe falan duymak istemiyoruz. kral eskişehirspor!

sen tek maça göre yargıla alışma dönemi var birkaç maç daha gececek öyle tam rayına oturacak herşey kimse yazmayı bile anasının karnında öğrenmedi zamanla bu işler.
#efeler
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:13
Dorlion kapandığını göre tarihe karışmıştır. bu forumada birşey yazmayın artık efeler olarak başlık açarım.
#efeler
Yukarı
Tug! Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: esk
  Alıntı Tug! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:15
bizim böyle bir gruba ihtiyacımız var mı ???
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,503 saniyede hazırlanmıştır