eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Monopoly'de Eskişehir'e Oy Veriyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 12:50
Akin Tunç a tamamen katilliyorum
Boyle seylere gerek yok, Turkiyede futbol cok yasiyor ve boyle seylerde direk taraftarlari da etkiliyor.

Gerek yok gerilime birakin birinci olsunlar, ne fark eder.
Hem bu oylama kabul edilmez cunku hile var burda ve bunu da anlamislardir herhalde...
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 12:53
yirmisekizli nicki ile forumda bulunan insana buradaki haksız ithamlarda ilk ben karşı çıktım ama oda burada bu forumda Eskişehirliyi yalancı olarak ilan edemez. Giresun valiliğini araştırmadım ama Giresun belediyesi bu konuyu web sitesine almış bir radyocu da bununla alakalı programında konuşmuş bu radyocu ve bu forumda yazana eskişehirli hemşerim yalancı yirmisekiz nickli giresunlu kardeşimiz tribünlere kavga sıçramasın adına dosdoğru. İşte şimdi bursa tribünlerini anlamaya başlıyorum....Confused
Kimse eğer söylediğinde doğruluk payı varsa bir Eskişehirliye yalan söyleyip saçmalama diyemez. Ayrıca hile hurda olsun olmasın Giresun birinci olmuş hatta dünya oskarına bile aday gösterilmiş çok da umurumda olmaz. Alkışlarım sadece o kadar.
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 15:39
Oranımız baya azalmış.Biraz yüklensek iyi olacak:)
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
yirmisekizli Liste gör
Yazar

Sinan Ceylan
Yer: Turkey
  Alıntı yirmisekizli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 16:50
Bakın işin aslından hakikaten haberiniz yok. O haber Giresun Belediyesinin resmi sitesine koyulmadan çok önce ben bu belediye işçileri oy atıyormuş. Radyoda duydum sözlerini 2-3 yerde okudum. Bilmem anlatabildim mi? Yani aklı sıra dalga geçiyor adamım. Belediye çalışanlarının bu muhabbetten haberi bile yoktur. Tekrar söylüyorum böyle bir şey iddia eden ya cahildir ya da art niyetli
Fındık kadar nüfus konusuna gelince hangi fındık kadar nüfusmuş bu? Bunu söyleyen arkadaşların hiç mi düşünce yetisi yok? Giresun un nüfusu 450.000. Onu geçtim İstanbul'da 1.000.000 Giresunlu, Diğer şehirleri ve Avrupayı saymıyorum bile. Hele ABD deki Yağlıdere eyaletini söylemeye hiç gerek yok sanırım. Yağlıdere Giresunun en küçük ilçelerinden biridir. Kısacası nüfusla vurmaya çalışan arkadaşlar komik duruma düşmüşler.

Bu arkadaşlara tepki veren arkadaşlara teşekkür ediyorum
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan yirmisekizli

Bakın işin aslından hakikaten haberiniz yok. O haber Giresun Belediyesinin resmi sitesine koyulmadan çok önce ben bu belediye işçileri oy atıyormuş. Radyoda duydum sözlerini 2-3 yerde okudum. Bilmem anlatabildim mi? Yani aklı sıra dalga geçiyor adamım. Belediye çalışanlarının bu muhabbetten haberi bile yoktur. Tekrar söylüyorum böyle bir şey iddia eden ya cahildir ya da art niyetli
Fındık kadar nüfus konusuna gelince hangi fındık kadar nüfusmuş bu? Bunu söyleyen arkadaşların hiç mi düşünce yetisi yok? Giresun un nüfusu 450.000. Onu geçtim İstanbul'da 1.000.000 Giresunlu, Diğer şehirleri ve Avrupayı saymıyorum bile. Hele ABD deki Yağlıdere eyaletini söylemeye hiç gerek yok sanırım. Yağlıdere Giresunun en küçük ilçelerinden biridir. Kısacası nüfusla vurmaya çalışan arkadaşlar komik duruma düşmüşler.

diyarbakırlıda sivaslıda orduluda trabzonluda giresunluda urfalıda tokatlıda vb... bir çok şehirli 1-2 milyon insanımız var istanbulda diyor.ben bu görüşe inanmıyorum.
Yukarı
yirmisekizli Liste gör
Yazar

Sinan Ceylan
  Alıntı yirmisekizli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 16:59
Alıntı yapılan esgres26

Alıntı yapılan yirmisekizli

diyarbakırlıda sivaslıda orduluda trabzonluda giresunluda urfalıda tokatlıda vb... bir çok şehirli 1-2 milyon insanımız var istanbulda diyor.ben bu görüşe inanmıyorum.
diyarbakırlı tokatlı urfalı yok o kadar
ordulu trabzonlu da var ama arada profil farkı var. Fazla açmaya gerek yok Sosyalite ile alakalı diyelim
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 18:56
yirmisekizli arkadaşım ben sizin 1. olmanıza va gayretlerinize bir şey demiyorum ve diyemem de aksine şehrinizi desteklemeniz istanbul hayranlarının yanında takdire şayan ben sizin bir hemşerimi yalancı konumuna düşürmenize karşı çıkarım her zaman sonuçda belediyenizin resmi sitesinde yayınlanmış bir haberdir bu. Hemşerimde bunu dile getirmiş. Yalnız belediyeniz bence yanlış bilgilendirilmiş yapılacak oyun tek şehre münhasır bir oyun olmayacak ve sıralamaya giren 22 il de oyun içinde yerini alacak.
Yukarı
yirmisekizli Liste gör
Yazar

Sinan Ceylan
  Alıntı yirmisekizli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 01:28
Alıntı yapılan mecek

yirmisekizli arkadaşım ben sizin 1. olmanıza va gayretlerinize bir şey demiyorum ve diyemem de aksine şehrinizi desteklemeniz istanbul hayranlarının yanında takdire şayan ben sizin bir hemşerimi yalancı konumuna düşürmenize karşı çıkarım her zaman sonuçda belediyenizin resmi sitesinde yayınlanmış bir haberdir bu. Hemşerimde bunu dile getirmiş. Yalnız belediyeniz bence yanlış bilgilendirilmiş yapılacak oyun tek şehre münhasır bir oyun olmayacak ve sıralamaya giren 22 il de oyun içinde yerini alacak.
hocam  ben de diyorum ki belediye böyle bir organizasyonu yok. Haberin altına bakarsan 31 Ocak ta siteye koyulmuş. bundan daha önce bu radyodaki muhabbet olmuş. alem fm di yanlış hatırlamıyorsam. Yani o programcı her kimse bu haberi okuyup da böyle bir yorum yapmadı.
Ben bunu yazan arkadaşa da yalancı demedim. böyle bir saçmalığa nasıl inanıyorsunuz. Bunlar o radyocunun deli saçmaları dedim özetle.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 00:53
Alıntı yapılan turker

Monopoly Oyununda ESKİŞEHİR'e Oy Veriyoruz!

https://www.turkiyeoyveriyor.com/

Türkiye’nin Monopoly’si için hazırlıklar başladı; bu yepyeni Monopoly’yi memleketin her köşesinden şehirlerimiz süsleyecek.

Kolayca üye olup hemen oy vermeye başlayabilir; doğduğunuz, büyüdüğünüz, sevdiğiniz şehri Monopoly Türkiye’de yer alacak 22 şehir arasına sokabilirsiniz.

28 Şubat'a kadar sürecek oylama da ESKİŞEHİR şu anda İstanbul'un arkasında 3. sıradadır..

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 01:42
Biraz ZahemtLiymis Ama oyumu verdim Her günde oy KuLLanmaya Dewam HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESKİŞEHİR
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır