eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 11:56
Tam emin değilim ama sanki PUMA'nın kırmızısı orijinal kırmızıdan kaymış gibi...Umarım resimlerin buraya kopyalanıp yapıştırılmasından renkler farklı gözüküyordur....
Dün stadda ise Ümit KARAN'ın üzerindeki formanın kırmızısını da inceleyememişim...Birden tereddüte düştüm...Pumadaki kırmızı,Nike'daki kırmızıdan farklı mı arkadaşlar buraya dikkat edeniniz oldu mu??
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:15
GeSe'nin formasının önünde TÜRK TELEKOM arkasında ÜLKER yazacakmış.Sanırım bu sene çoğu takımın sırtında da reklam göreceğiz
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:46
ES-ES'ime hayırlı uğurlu olsun...
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:23
Alıntı yapılan cnr_es26

formanın sırt kısmında reklam olması iyi  gerçekten ama iki aynı eti amblemi bence saçma olmuş..eti amblemi gerçekten formamıza ayrı bir renk katıyor..(sadece önünde)arka tarafa hiç yakışmamış..bence düzeltilmeli gene sırtımıza eti reklamı alalım ama o şekilde değil...

Aynen katılıyorum görüşlerinize. Benim bir önerim var: Arkaya yine ETİ reklamı alalım ama Eti'nin ürünlerinden olan "TUTKU" reklamı alalım. Numaranın üzerinde sadece "TUTKU" yazsın. Çok güzel ve manidar olur kanımca
biraz reklama girecek ama tutkunun logosu da şöyle:
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:34
10 numara olur aslında .))
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:40
Alıntı yapılan scetintas

Tam emin değilim ama sanki PUMA'nın kırmızısı orijinal kırmızıdan kaymış gibi...Umarım resimlerin buraya kopyalanıp yapıştırılmasından renkler farklı gözüküyordur....
Dün stadda ise Ümit KARAN'ın üzerindeki formanın kırmızısını da inceleyememişim...Birden tereddüte düştüm...Pumadaki kırmızı,Nike'daki kırmızıdan farklı mı arkadaşlar buraya dikkat edeniniz oldu mu??

Suat abi kırmızılar arasında ben pek bi fark göremedim aynı gibi geldi ama formanın geneline baktığımız zaman puma nike'a göre daha iyi diyebilirim.
Formanın üst kısmındaki ters renk olayı güzel,puma logoları güzel duruyor, armamız yapıştırma değil,rakam ve yazı karakterleride iyi seçilmiş gibiydi.Şimdi tek sorun bu güzel formanın fiyatı o da uygun olursa tadından yenmez
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:52
Alıntı yapılan buonanotte

Alıntı yapılan scetintas

Suat abi kırmızılar arasında ben pek bi fark göremedim aynı gibi geldi ama formanın geneline baktığımız zaman puma nike'a göre daha iyi diyebilirim.
Formanın üst kısmındaki ters renk olayı güzel,puma logoları güzel duruyor, armamız yapıştırma değil,rakam ve yazı karakterleride iyi seçilmiş gibiydi.Şimdi tek sorun bu güzel formanın fiyatı o da uygun olursa tadından yenmez

Sevgili Bora; Kırmızılar arasında fark yoksa mesele de yok...Dün model incelemekten renklere bakamadım...Ouch
Birde Puma'nın forması sanki daha kaliteli gibi geldi...Parçalı formayı sevdim ama keşke Feyenord takımının forması gibi siyah tarafın kolu kırmızı,kırmızının tarafının kolu siyah olsa mıydı diye düşündüm bir an...Smile

Fiyatı konusuna gelince bu tamemen yönetimin elindedir...Çünkü bu tür formalar taraftar formasının maliyetini ve kalitesini istenen fiyata göre üretir...Mesela taraftar formasında clima özelliği olmasın derseniz fiyat düşer...Kısaca 40 TL'den 120 TL'ye kadar yapılabilir...Geçen sene NİKE formalarında 40-50 lik TL'lik formaları 89 TL 'ye satmaya kalkarsan bu işler yürümez....

Bu arada size bir bilgi vereyim...PUMA ile anlaşılırken üzerinde en çok konuşulan konu şu idi..;Puma sponsor olup bir miktar para vermek istiyor ve bunun karşılığı 7000 tarafatar forması satılmasını öngörüyordu...Tam netice nedir bilgim yok ama PUMA'nın teklifi diğer firmaların yanında buna yönelikti...Sonradan PUMA ile anlaşıldığını öğrenince heralde bu teklif uygun görüldü diye düşünüyorum...Ama teyit edilmiş bir bilgim yok buna yönelik...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:58
Yeni Formalarımız Ne Zaman Satışa Sunulacak Bir Bilgisi Olan Arkadaşımız Varmıdır Acaba ?
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:01

Sadece futbola değil, Türk sporuna ciddi bir kaynak aktaran Ülker grubuyla büyük bir sponsorluk anlaşması daha yaptılar. Galatasaray Futbol Takımı, önümüzdeki dört sezon sırtında numaranın altında Ülker reklamı olan formayla sahaya çıkacak. hatta idmanlarda da Ülker reklamlı antrenman formaları giyilecek. Daha önce formanın kolunda yer alan Ülker bantları, önümüzdeki sezon yerini Avea'ya bırakacak.

Formanın önünde Türk Telekom, sırtında da Ülker yazacak. Bu anlaşmanın ipuçlarını Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, 1 Haziran'da Mecidiyeköy'deki basın toplantısında dile getirmişti. Şardan, "Ülker ile sponsorluk anlaşmamızı yenileme kararı aldık. 3-4 yıllık, çok daha kapsamlı ve büyük meblağlı bir anlaşma olacak" demişti. Önümüzdeki hafta imza töreniyle kamuoyuna duyurulacak bu anlaşma dört yıllık ve Galatasaray'a toplam getirisi 27 milyon Dolar.

Avrupa'nın büyük kulüplerindeki uygulamanın benzeri olarak futbol takımının başarısına göre bu miktar bonus ödemelerle artabilecek.

Bizde umarım sırtımızdaki reklamdan iyi bir gelir elde etmiş oluruz,uzun vadeli anlaşmada yapılabilir kaynak saglanmış olur
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:02
Alıntı yapılan akif_26

Yeni Formalarımız Ne Zaman Satışa Sunulacak Bir Bilgisi Olan Arkadaşımız Varmıdır Acaba ?
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,463 saniyede hazırlanmıştır