eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 351352353354355 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BÜYÜKKİŞİ Liste gör
Yazar

mustafa BÜYÜKKİŞİ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BÜYÜKKİŞİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:24
Fenerbahçe taraftarlarının galibiyet sevici yine Eskişehirde hüsranla sonuçlandı.Hep söylüyoruz Eskişehirde yalnızca Eskişehirspor'un başarıları kutlanır.Dolayısıyla bizim felsefemiz bugün neyse yarında aynı.''HERKES SEVER BİZ ÖLÜRÜZ.''bunlar ölmeyi bayılmak zannediyor sanırım.
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 02:27
Yine bugün bizim için güzel bir gündü. Gerekenler yapıldı formalar, atkılar alındı. Yalnız yine hep aynı isimler, aynı yüzler vardı. Barlar Sokağında ve Adalar'da tezahürat yaparken yoğun alkışlar oldu. Üniversite Caddesi'ndeki bazı evlerle karşılıklı Es-Es çekildi. Bunları da dipnot olarak yazalım.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 02:55
Anadolu yu,Bizansın düşmanı yapan ist.lun boyalı gözleri onlardan başkasını görmeyen gözlerine kan otumuş ve Anadolu yu nerdeyse hakir gören satılmış basının alayı...
İlerde eğer kan bile akarsa bu sizin eseriniz olacaktır,buna emin olun Angry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 09:18
Hala anlamamakta ısrar edenler var, BURASI HER YER DEĞİL
ESKİŞEHİR
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 09:35
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Hala anlamamakta ısrar edenler var, BURASI HER YER DEĞİL ESKİŞEHİR

Gerçekten çok haklısın burası her yer değil hemen dün gördüğüm bir kaç örneği vereyim sizlere malum bizler Bursa'da yaşıyoruz dün havanın güzel olması ile birlikte attık kendimizi dışarılara ve attığım her bir adımda yanımdan geçen Galatasaray çoğunlukta olmak üzere Galatasaray ve Fenerbahçe formalı insanlar birbir geçmeye başladığında aklımdan ilk geçen düşünce şimdi Eskişehir'de olsam bu örneklerin bir tanesini göremezdim diye düşündüm.

Akşam maç bitti ve foruma girdiğimde Anti Bizans hareketini görmek inanın bana inanılmaz bir mutluluk verdi ve işte benim şehrim diye düşünmeden edemedim.

İnsanlar tabi ki istedikleri takımı tutmakta serbestler ama eğer ki yaşadığın ortam belli kısıtlamaları var ise ona uyum sağlamalısın nasıl Arap ülkelerinde hırsızlık, zina suç idam sebebi ise burada da başka bir takımın formasını giymek, atkısını takmak, şampiyonluk sevincini yaşamak suçtur. Dünya yerle bir olmadıkça Eskişehir'de bu her zaman böyle olacaktır. Seviyorum sizleri.
EsEs
Yukarı
ndyass Liste gör
Yazar

Aydın Aksu
Yer: Bursa
  Alıntı ndyass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 09:40
Alıntı yapılan dropmania_26

Alıntı yapılan ~ERHAN~

Hala anlamamakta ısrar edenler var, BURASI HER YER DEĞİL ESKİŞEHİR

Gerçekten çok haklısın burası her yer değil hemen dün gördüğüm bir kaç örneği vereyim sizlere malum bizler Bursa'da yaşıyoruz dün havanın güzel olması ile birlikte attık kendimizi dışarılara ve attığım her bir adımda yanımdan geçen Galatasaray çoğunlukta olmak üzere Galatasaray ve Fenerbahçe formalı insanlar birbir geçmeye başladığında aklımdan ilk geçen düşünce şimdi Eskişehir'de olsam bu örneklerin bir tanesini göremezdim diye düşündüm.

Akşam maç bitti ve foruma girdiğimde Anti Bizans hareketini görmek inanın bana inanılmaz bir mutluluk verdi ve işte benim şehrim diye düşünmeden edemedim.

İnsanlar tabi ki istedikleri takımı tutmakta serbestler ama eğer ki yaşadığın ortam belli kısıtlamaları var ise ona uyum sağlamalısın nasıl Arap ülkelerinde hırsızlık, zina suç idam sebebi ise burada da başka bir takımın formasını giymek, atkısını takmak, şampiyonluk sevincini yaşamak suçtur. Dünya yerle bir olmadıkça Eskişehir'de bu her zaman böyle olacaktır. Seviyorum sizleri.

ben de bursa'da yaşıyorum.bu forumu bursalıların da okuduğunu biliyorum.o yüzden yer de vereyim.bursa suare fsm bölgelerinden maç saatinde istanbul takımlıların formalarını giyen insanlar baya bi vardı.ilk başta sonuçta 3 milyonluk şehir illa ki olur dedim ama maç sonu konvoy yapılması meşaleler yakılması fazla olud ve birtane bursaspor formalı görmedim.

sonra da şükrettim eskişehirsporlu olduğuma.
Eskişehir Hasreti Yaktı Bizi.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 10:11
Çok şükür Eskişehirliyim ve Eskişehirsporluyum..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 10:20
Eskişehir’de Derbi Zaferi Kutlatmadılar

http://www.haberbitmez.com/eskisehirde-derbi-zaferi-kutlatmadilar.html

Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı level26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 11:15
Arkadaş bence bizanslılar kovalamacayı seviyor ben bunu anladım.Bu kadar sopa delisi olunmazki herşey bir yere kadar.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 11:17
Alıntı yapılan level26

Arkadaş bence bizanslılar kovalamacayı seviyor ben bunu anladım.Bu kadar sopa delisi olunmazki herşey bir yere kadar.

....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 351352353354355 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır