eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 349350351352353 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 16:27
yasin diegoyu eleştirmiyorum, takımdaki ücretlendirmeye baktığımızda bu paranın olamayacağını söylemek istiyorum.  isimleride ciddi yazdım, aykut , yalçın, serdar, ibrahim, emre eskişehirsporda banko oynarlar. Bu sebeple yazdım , diegodan iyi veya kötü o herkes tarafından tartışılabilir.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 17:39
Olay Diegonun iyi kötü olması değil konuyu herkes gayet iyi biliyor..Biz diegodan memnunuz diegoda bizden memnun ozaman neden sözleşme imzalamıyor..
   Sonra üzümün çöpü armudun sapı meselesi. Kusur aranıyor..
       Taraftar diego sözleşme yeneilemeyince bizi istemiyor fedakarlık yapamıyor moduna girip bizi istemeyeni bizde istmeyiz hesabından veryansın.

Birde şurdan bakın Diego sözleşme imzalamazsa ne olur.  Ben şahsen yönetime kabahat bulmam 1,5 milyonu vermedi diye..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 17:45
Acaba yönetim ne kadar önerdi Diego'ya önemli sorulardan biri bu . Herkes istenildiği idda edilen rakama takılmış ama belki o kadar çok istememiştir yönetim çok az teklif etmiştir . Şurası bir gerçekki Diego giderse yeri çok zor dolar .
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 17:47
önceki sayfalarda en az 4-5 kere aynı yorumu okudum, " 1.5 milyon euro alan çok daha kaliteli stoperler bulunur".
1- bizim yönetimde o çap var mı?
2- sırf merakımdan soruyorum, kimmiş o stoperler, isim söylerseniz bizde aydınlanırız.

not : 1.5 milyon euro'nun diegoya bende çok olduğunu düşünüyorum.
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 19:42
Diegonun Tükiyedeki  en iyi stoper kabul etmek bir Es Es li için hiç de zor değil.Bununla ilgili atasözlerimizde mevcut.

Önemli olan süper lig ortamında piyasa yapması..gerçekten öyle olsa idi şimdiye birileri almıştı..Ben hiç Diegoya resmi teklif yapıldığını duymadım...sadece laf dolaştı GS stoperi sakatlanınca.sonrası yok...Madem bu kadar iyi .yani iyi derken çok çok iyi ....

Gerçekten Türkiyede Alperin bile tam gözü kapalı bu adamı alalım ne istiyorlarsa verelim dercesine pazarlığa oturan yok. Alperin bile kendisini tam ispatladığına inanmıyorum.daha da iyi olması lazım.Mesela Kayseriden bir amrabat ın alınışını hatırlarsanız..Kayseri ısrarla satmak istemedi ama adamlar söke söke aldılar..parayıda bastılar.
   Ne oldu Alperin işi alacağız diyorlar yok o kadar verdiler yok bu kadar verdiler ses var görüntü yok..
    alır Diegoyu bonservis bedeli ödemeden 3 eziklerden biri alır yedek oynatmak için..

Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 23:08
bir tane yabancı stoper alın bakalım ne kadar bonservis verecez
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 23:51
Diego geçenlerde twitter üzerinden 1bucuk milyon euro istediği yönünde çıkan söylemleri yalanlamıştı. Ben 1.5 milyon euro falan istemiyorum, basında söylenilenlere inanmayın, şuan için rakam sır olarak kalacak ancak ben Eskişehirsporda çok mutluyum ve burada kalmayı çok istiyorum tarzında tweetler atmıştı.

En kısa sürede orta yolu bulurlar umarım. Şu Diegoyla sözleşme imzalandı haberini duyduğum an en büyük transfer haberi olacak benim için.

Bu arada önceki sayfaları bi okuyayım dedim de Diegoyu, Yalçınla kıyaslayan bir yazı okuduktan sonra kapattım
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2013 saat 00:02
Twitter üzerindeki dielogları aynen buraya kopyalıyorum.

Eskişehirsporlu bir arkadaşımız demiş ki
"what! U want 1.5 million euro for a year come on man! Only russians or qatar teams can give that"

Türkçesi - Diego sen 1.5 milyon euro istiyormuşsun bir yıllık için ama yapma dostum bunu ancak Rus veya Katar takımları sana verebilir

Diegonun verdiği cevap:
my friend u dont know the true...dont believe what the newspaper say..this is secret...no one knows what i want... :)

Türkçesi - Dostum doğruları bilmiyorsun. Gazetelerde söylenilenlere inanma. Bu bir sır ve kimse benim ne istediğimi bilmiyor.

Daha sonra Diegonun twitter üzerinden tekrar bir yazısı:

Eses fans: don't believe every word that newspaper says.i like Eses and i wanna stay here for many years.my contract is a personal question. Everyone can say what ever they wanna but im so happy in Eses and no one knows anything about my contract.i tell the true..gd night n thanks

Türkçesi: Eskişehirspor taraftarları : Gazetelerde söylenilen her şeye inanmayın. EsEs'i seviyorum ve uzun yıllarca burada kalmak istiyorum. Kontratım kişisel bir soru. Herkes istediği şeyi söylebilir ancak ben EsEs'te çok mutluyum ve kimse benim kontratım hakkında bir bilgiye sahip değil. Ben doğruları söylüyorum. İyi geceler.
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2013 saat 00:15
Şu Diego'nun twitter mesajlarını 100 kere de kopyalasak şuraya..Halaa, Diego'nun imzalamamasını, Diego'ya bağlayıp ona sitem eden taraftar çıkar..
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2013 saat 00:44
Alıntı yapılan Erkandes

Mesela Kayseriden bir amrabat ın alınışını hatırlarsanız..Kayseri ısrarla satmak istemedi ama adamlar söke söke aldılar..parayıda bastılar. 

İşte, mesele de burada bitiyor. Yönetimsel farklılıklar rakip takımların transferdeki yaklaşımlarını da etkiliyor. Burada, Alper ve Diego hakkında olumsuz yorum getirmek bana göre hatalı..Mevcut yönetimin transferdeki hatalı tutumlarını bütün rakip yöneticileri görüyor. "Ne kadar verirseniz verin satmayacağız" diyen adama giden teklifle "5 milyon veren alır" diyen adama giden teklif bir olur mu?
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 349350351352353 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,674 saniyede hazırlanmıştır