eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 348349350351352 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 12:12
Alıntı yapılan yusuf_69

Allah aşkına çok rica ediyorum; Şu soruma net cevap verin..İsim yazarak cevap verin..Yorum yapmadan cevap verin..

SORU : Türkiye Süper Lig'de şu an Diego'dan daha iyi bir stoper ismi yazar mısınız?

LÜTFEN YORUM YAPMADAN YAZINIZ : İSİM =?

Yazamıyorsanız da yorum falan yapmayınız!

Bizans takımlarından yazmayacağım.Cunki bi sürü şey yazarsın.
Ama bu isme itiraz etmezsin sanırım.
Gençlerbirliğinden Aykut 
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 12:38
Arkadaşlar her oyuncu ne olursa olsun fazla ücret almak ister.Birisi de çıkıp ne verirlerse ben kabul ederim sorun değil demez.Bu konuda sanırı hemfikiriz.
Diegoya gelince ismini bile yazarken midemin bulandığı bir takım var trbspor aç itler gibi kapıda beklemiyorsa bende bu işi bilmiyorumdur.Diegonun aklını çelmek için yapmayacağı pislik yoktur.Biz diegomuza sahip çıkalım o fazla isteyebilir fakat makul bir fiyatta anlaşma sağlanacaktır ammavelakin sözleşme en az 5 yıllık olursa diego bize çok şey katar kafasıda şu an rahat eder.
Diego çok sıktın diego gitsin gibi kelimeler yazmayalım arkadaşlar çünkü diego bizi biz onu benimsemiş bir taraftar kitlesiyiz.Kendiside açıkladı: ben mutluyum bir yere gitmk istemiyorum demişti. söz halilde umarım kalmasını sağlar (halile hiç güvenmediğim halde)
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 12:42
Alıntı yapılan yusuf_69

Allah aşkına çok rica ediyorum; Şu soruma net cevap verin..İsim yazarak cevap verin..Yorum yapmadan cevap verin..

SORU : Türkiye Süper Lig'de şu an Diego'dan daha iyi bir stoper ismi yazar mısınız?

Dıego suan super lıgdekı en ıyı stoperdır!!
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 13:06
Alıntı yapılan yusuf_69

Abimin demek istediği soru şöyle olmalıydı bence..
Soru : Türkiye Süper Lig'de şu an Diego'nun denginde kaçtane stoper ismi sayabilirsiniz ?
Bence çok haklı çünkü kaçtane stoper var ama sayılabılcek 3.4 kişiyi geçmez
Çok güzel bir konuya değinmişsin abi tebrik ederim
Diego
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 13:11
bence diego imzayı atacaktır.yönetimde tabiki bu kadar istikrarlı oynayan takımın bel kemiği topçusunada bir jest yapar diye düşünüyorum.ortada buluşurlar bu iş tatlılıkla hallolur.tamam illa sitediği meblağda diretirse kendisine onada yapacak ne var oynadığı sürece elinden geleni yapan topçuyu alkışlarla çiçeklerle yolcu etmek bizim görevimiz.amam ben emiinim burada kalacak .
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 13:42
Alıntı yapılan yusuf_69

bizans takımlarının ışında en az 5-6 adet sayabiliriz, Yalçın,  Aykut,  Emre güngör,  serdar aziz,   İbrahim öztürk,   elyasa,    narvatil,    rajncoh   .., yazdım renktaşım ve yorum yapabilirim sanırım,  Bende şöyle bir soru sorayım , yıllık 1 milyon yada 1,5 milyon euro alan stoper yazarmısınız ?
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 13:58
Diego en fazla 800bin euro eder yıllık gerisi palavra onu menajerden uzak tutun yeter... 1 milyon falan katar kulübümüyüz yahu biz ayıp ayıp kafasına menajerler girmiyorsa bende adam değilim bu çocuk adam gibi adam çünkü...Eğer diego 1.5 milyon alacaksa yıllık nereye giderse gitsin....
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 14:01
Alıntı yapılan yusuf_69

Cevap Veriyorum : SERVET ÇETİN
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 15:40
Bu işlerden anlamam ama bu menecer olaylarında..para olaylarında gelişmeler şu şekilde olamaz mı sizce? Tahmin sadece; Diego'nun istediği 900 - 950 bin yuro'dur. Yani, Diego demiştir ki; Servet'e ne verdiyseniz o kadar isterim..Peki, 1,5 nerden çıktı? Sanırım üstünü de menecer istiyor..Olay orada kilit gibime geliyor..
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2013 saat 15:53
Alıntı yapılan radres26

Alıntı yapılan yusuf_69

bizans takımlarının ışında en az 5-6 adet sayabiliriz, Yalçın,  Aykut,  Emre güngör,  serdar aziz,   İbrahim öztürk,   elyasa,    narvatil,    rajncoh   .., yazdım renktaşım ve yorum yapabilirim sanırım,  Bende şöyle bir soru sorayım , yıllık 1 milyon yada 1,5 milyon euro alan stoper yazarmısınız ?

Bu isimleri ciddi mi yazdınız bilmiyorum ama Aykut dışında (O da tartışılır teknik olarak Diego'nun artıları var) diğer isimler Diego'yla kıyaslanamaz.  Bu sezon oyun sistemimiz yüzünden bu kadar gol yiyoruz. Geçen sene Avrupa'ya gittiysek abartısız en büyük katkıyı Diego sağladı. Defansta mükemmel oynayıp hücumda da 8 gol atıp golcü geçinen birçok oyuncumuzdan fazla gol attı. Bu sezon bikaç hata yaptı diye Diego'yu Yalçın, İbrahim, Emre gibi süper ligin kaşar stoperleriyle karşılaştırmak nankörlüktür. Bu isimler bırakın Diego gibi savunmadan oyun kurmayı, 50 metre uzun top atmayı , yanındaki stopere topu zor atabilecek teknik kapasitede oyuncular. Şu başlıkta  toplam 320 sayfada Diego'ya tek eleştiri yokken birden 1.5 milyon euro isteyince herkes zaten o kadar iyi değildi demeye başladı. Resmen kedi ciğer mevzusu...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 348349350351352 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,129 saniyede hazırlanmıştır