eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Online Durum: Offline
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 13:55
Ben de şu Nefere niye 50 lira ucuz, bananecileri anlamıyorum arkadaş ya.
Ya abi bu çocuklar maçta gelip çekirdeğini alıp maçı izlemiyor, 90 dakika tribün yapıyor. Hadi onu da geçtim o tribüne girenlerin %90'ı öğrenci ve maddi durumu kendi elinde olan insanlar değil. Ayrıca kimse de alnınıza silah dayayıp Nefer'e giremezsin demiyor. Ha deseler ki sen gelemezsin, bizim kombineler sadece şu şu kişilere diye, eyvallah anlarım da sana kimse Nefer'e gelme demiyor, sen de çık gel Nefer'e.
Yeter artık ya, ne biçim site burası böyle, hep bi tribün gruplarına karşıcılık, onlar şöyledir böyledir düşüncesi, biz de tribün kovalıyoruz, biz de her deplasmana gidiyoruz, ben açıktan daha pahalı kombine alıp daha ucuz tribüne o kombinemle girdiğim zamanları da biliyorum ama hiç de çıkıp falan filan yapmadım.
Bakın abi bu ülkede beleş bilet bitmez ama ilk defa bu sene bitecek gibi duruyor. Bunu bitirmek için önce tribün grubu kombineleri diğer tribünlerin yarısı olur, diğer sene biraz daha eşitlenir derken sistem sonunda bütün tribünler eşitlenir ama siz direk eleştiri yapacağım diye salla dur.
Yeter lan artık bu ne, 200 lira Nefer kombinesi birader isteyen gelir bizle omuz omuza bağırır, isteyen gider açıktan alır isteyen de 65'lilerden. Kimse sizi zorlamıyor şurdan bilet alın diye, ayrıca Nefer niye daha ucuz diye de tribünleri bölmeyin.

Yaşım 24, 24 değil de 44-54 yaşında falan olsam yemin ediyorum derdim ki o tribüne girenler zaten öğrenci hepsi, genç kardeşlerimiz, onlara biraz uygun olmalı ki hem bedava bilet kalsın hem de tribünlere teşvik etsin insanları diye. Hiç mi benim gibi düşünen yok abi şu koca sitede?
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 15:03
Miami arkadaşım...Sanırım olayı yanlış değerlendiriyorsun... Sorun niye Nefer ucuz diye değil... Sorun Nefer ne kadar ise,açık tribünde o kadar olsun,herkes aynı fiyata izlesin deniyor...Bunda da kötü bir şey yok... Nefer 100 TL ise açık da 100 TL olsun...Nefer 300 TL ise,açık da 300 TL olsun... Hiç kimsenin de kötü niyetle söylediği bir şey yok...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
gky1993 Liste gör
Yazar

Gökay
Yer: Eskişehir
  Alıntı gky1993 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 15:09
Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.
Şampiyon ESKİŞEHİR,Dertlerimin dermanısın
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 15:25
bence yeni yönetimimiz sadece nefer tribününe özel olarak o bölümde öğrenci kombine bileti uygulamasına başlamalı.nefer grubu olduğu yerde bulunmaya devam etmeli.nefer grubu Açık'la organize olduğu zaman çok güzel görüntüler ortaya çıkmakta.ayrıca nefer grubu üyeleri artık kendine çeki düzen vermeli.geçmişte düşmüş oldukları yanlışlıkları tekrarlamamalılar.EN ÖNEMLİSİ nefer grubu AÇIK'la birlikte hareket etmeli.nefer grubu AÇIK'la ters düşmemeli.Şunu untmamalıdırlar ki AÇIK ne derse o olur.Yönetim istifa dedi yönetim gitti.AÇIK tribününe hiç bir zaman terbiyesizlik yapmamalı.ben nefer grubunun bu söylenenlere dikkat ederse daha güçlü yerinde yer alacağına inanıyorum..
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 15:27
Alıntı yapılan gky1993

Kesinlikle Miami'ye katılıyorum..
Bi yanda NEFER'e girip,90 dakika gırtlak patlatan çocuk,bi yanda açıkta 90 dk oturup çıt çıt çekirdek çitleyen adam..İkisi de aynı fiyata kombine olacak ha,tamamen saçmalık olur.

canlar arkadaşlar kardeşler artık taraftar arasındaki bölünmelere son verilmeli.ne kadar desteklediğinin değil nasıl desteklediğin önemli.90 dak.şampiyonluk çok uzak değil bağırsan nolur.alttaki yazımı okumanız tavsiye.
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
silkroad26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sezai
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı silkroad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 15:30
Kamuoyuna duyuru

Bugün yerel basında bilet ve kombine fiyatlarının yönetimde görüşülerek 250-TL’den 200-TL’ye düşürüldüğüne dair haberler yer almıştır.
   Bilet ve kombine fiyatları henüz belirlenmemiş ve konu ile ilgili hiçbir görüşme yapılmamıştır. Bilet ve kombine fiyatları, bugün saat 18.00’da yapılacak Yönetim Kurulu Toplantısı’nda değerlendirilecek ve alınan karar kamuoyu ile paylaşılacaktır.
   Bilet ve kombine fiyatlarının belirlenmesinde, Olağan Genel Kurul öncesinde ve sonrasında beyan ettiğimiz görüşlerin göz önünde bulundurulacağını kamuoyuna saygıyla sunarız.

ÖlEnE kAdAr EsEs
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:17
Alıntı yapılan Miami

Ben de şu Nefere niye 50 lira ucuz, bananecileri anlamıyorum arkadaş ya.
Ya abi bu çocuklar maçta gelip çekirdeğini alıp maçı izlemiyor, 90 dakika tribün yapıyor. Hadi onu da geçtim o tribüne girenlerin %90'ı öğrenci ve maddi durumu kendi elinde olan insanlar değil. Ayrıca kimse de alnınıza silah dayayıp Nefer'e giremezsin demiyor. Ha deseler ki sen gelemezsin, bizim kombineler sadece şu şu kişilere diye, eyvallah anlarım da sana kimse Nefer'e gelme demiyor, sen de çık gel Nefer'e.
Yeter artık ya, ne biçim site burası böyle, hep bi tribün gruplarına karşıcılık, onlar şöyledir böyledir düşüncesi, biz de tribün kovalıyoruz, biz de her deplasmana gidiyoruz, ben açıktan daha pahalı kombine alıp daha ucuz tribüne o kombinemle girdiğim zamanları da biliyorum ama hiç de çıkıp falan filan yapmadım.
Bakın abi bu ülkede beleş bilet bitmez ama ilk defa bu sene bitecek gibi duruyor. Bunu bitirmek için önce tribün grubu kombineleri diğer tribünlerin yarısı olur, diğer sene biraz daha eşitlenir derken sistem sonunda bütün tribünler eşitlenir ama siz direk eleştiri yapacağım diye salla dur.
Yeter lan artık bu ne, 200 lira Nefer kombinesi birader isteyen gelir bizle omuz omuza bağırır, isteyen gider açıktan alır isteyen de 65'lilerden. Kimse sizi zorlamıyor şurdan bilet alın diye, ayrıca Nefer niye daha ucuz diye de tribünleri bölmeyin.

Yaşım 24, 24 değil de 44-54 yaşında falan olsam yemin ediyorum derdim ki o tribüne girenler zaten öğrenci hepsi, genç kardeşlerimiz, onlara biraz uygun olmalı ki hem bedava bilet kalsın hem de tribünlere teşvik etsin insanları diye. Hiç mi benim gibi düşünen yok abi şu koca sitede?

Tamamen katılıyorum sana eğer biz tribün olarak hala efsane olduğumuzu düşünüyorsak yanılıyoruz bunun sebebide birlik beraberliğin olmaması örnek vermek istemem ama Çarşı,Texas,Ultraslan nasıl tek tribünse Eskişehirspor'un tek tribünüde Nefer olması lazım ve kombineside ucuz olması lazım
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:28
Nefer'e gidenlerin bilinçli bir EsEs taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Bilinçli olsalar dı eğer Murat Diri denilen adamın peşine takılmazlardı.
Aslında Nefer'e bilet paralarını biz verelim hiç maça gelmesinler. Daha çok faydaları olur.
Her maç kendi kafasına göre takılan, üç beş beste dışında tezaruat yapmayan, gençlerden para toplayıp geçinenler tayfası.
Adam gibi olsunlar,asalakları kovsunlar isterse o tribün bedava olsun.
Ama EsEs'i geçim kapısı gören, dayılıkla-mafyalıkla insanları tehtid eden Murat Diri denilen adam oldukça Nefer'den hiç bir şey olmaz.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:30
Çarşı,Texas gibi tribünler tek tribün ama onların kombineleri ucuz değil... Bizimkide açıkla aynı olmalı ,ikiside aynı fiyatta olsun ki taraftar bölünmesin ,kusura bakmayın ama neferdekiler 90 dk bağırsada açık gaza gelip bağırmasa o stadda atmosfer falan olmaz onun için neferdekiler gırtlak patlatıyo ucuz olsun demeyin nefer bağırcak ki açık daha fazla bağırsın... Üstelik neferdeki adam yağmurda karda en azından ıslanmıyo açıkta donuna kadar ıslananlarıda görmemezlikten gelemezsiniz.. Kısaca NEFER EŞİTTİR AÇIK !
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 17:44
Neferciler yavas yavas ortaya cikmaya baslamis.... milletde yüz var. Halil amcalarini koruma vazifeleri bitmis anlasilan....

Madem Neferdekilerin cogu talebe maddi imkanlari fazla degil, o zaman kapalidan alip daha ucuz bir yere yerlestirmeli... zaten söylediklerinden birsey anlasilmiyor, Stadi tek atesleyen acik tribün, tabi onlarda gaza gelince...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır