eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:52
senin g filozof olmuşda minder almışsın niye filozofun üşümesin diyemi barbar barbarosun kısaltması ok.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:54
o "minder" in senin bildiğin minder değil de, hani ingilizce falan bir anlamı olabileceği geldi mi hiç aklına ? :)
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:56
[QUOTE=Koray]o "minder" in senin bildiğin minder değil de, hani ingilizce falan bir anlamı olabileceği geldi mi hiç aklına ? :)[/QUO

gittikçe komik olmayın

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:58
korku filmi yönetmenleri hakikaten bu forumdaki bazı insanları mercek altına almalı.bence burada ayakları zincirlenmiş şekilde uyanacak ve "nerdeyim ben" diyecek potansiyele sahip insanlar var.konuşmanız garip,düşünceleriniz garip,böylelerinden ve en kötüsü bu camianın içinde bulunmalarından utanıyorum.

bu arada foruma üye alımı açıldığı zaman kendim için bir üyelik alacağım.sanırım yeni modamız "iki üyelik" ile yazmak...
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:58
Alıntı yapılan barbar26

[QUOTE=Koray]o "minder" in senin bildiğin minder değil de, hani ingilizce falan bir anlamı olabileceği geldi mi hiç aklına ? :)[/QUOgittikçe komik olmayın

Google amcaya sor bakalım minder (mayndır) ne demekmiş?

Sonraki pozisyonlarda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmazsan daha az komik duruma düşersin diye düşünüyorum.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:58
Alıntı yapılan barbar26

senin g filozof olmuşda minder almışsın niye filozofun üşümesin diyemi barbar barbarosun kısaltması ok.

ok kib bye
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 01:01
nedir google amcada bilemedi minderi 
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 01:04
Alıntı yapılan barbar26

İngilizce bilen birisine sormanı tavsiye ederim o zaman.
Başka da cevap yazmayacağım, sizin sonunuz hayır değil, kurunun yanında yaş da yanmasın...
Yukarı
ceycey26 Liste gör
Yazar

Ceyhun Kazanç
Yer: Fransa
  Alıntı ceycey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 01:08
Alıntı yapılan barbar26

orign(orjinal-sozcugun ilk cıkış noktasındaki anlamı): one who remember(hatırlayan kişi)
2. one who looks after babies:cocuklara bakan kişi

fakat düşünen kişi anlamında kullanıldıgında da saçma olmıyacak bir ceviridir arkadaş ismi bulurken sadece 2 dilde bir soz sanatı yapmış anladıgım kadarıyla bu da zekice bir isim bence. konuyu neden saptırdıgını anlamasamda cevap verme ihtiyacı duydum
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 01:08
Arkadaşım ben bilgi sahibi olmak istiyorum nedir türkçesi yoksa etik değilmi hayır yanmayı falan düşündüğüne göre

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır