eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 05:49
Alıntı yapılan hornby

Alıntı yapılan aliESES26

İstatistikler enteresan ama....Her maç böylemi olacak acep?

istatistik yok ki bu fotoda

Istatistikler sag tarafta Nick..

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 05:51
Alıntı yapılan Granada

Nerede la o Sürgün, E$E$ VS.skibbeye takıma sallayan klavyeciler. ?

He heeee.. iyi yakalamissiniz

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
EsgildorEs Liste gör
Yeni Yazar

Savas Okta
Yer: Bozüyük
  Alıntı EsgildorEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 07:04
ben maçta takım olarak defans yapan takım olarak hücum eden bir takım gördüm her maçta bu tempoyu yakalarsak kimse tutamaz bizi ama ikinci yarıda konsantrasyon kaybı yaşadık ve neredeyse maç gidiyordu buna dikkat etmek lazım sonuç olarak uzun bi aradan sonra çok keyif aldığım bir es-es maçıydı hayırlı olsun ilk üç puan
SONUNA KADAR ES-ES
Yukarı
mocol26 Liste gör
Yazar

Aziz KILIÇ
Yer: Dominican Republic
  Alıntı mocol26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 07:34
Koşu mesafeleri hakkında bilgisi olan var mı acaba ? kim,ne kadar koşmuş?
senin sevgindir bizleri yaşatan!!!!
Yukarı
dribrahimsenel Liste gör
Yeni Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı dribrahimsenel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 07:47
istatistiklere takılmayın ilk yarı oyunun aktif pasif her alanında sivas çok silik kaldı. 2. yarı 3 -0 rehaveti ile doğal oalrak sivas saldırdı , oyunda o ana kadar hiç etkinlik gösteremeyen atıf ve batuhan biraz biraz canlanınca böyle oldu. Bence defansta panik yapmadan oynarsak iyi yola gireriz
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 08:21
Aldığımız bu galibiyet çok iyi oldu.  Şans bizden yanaydı ve Gekas hiç sektirmedi.

Ancak alınan bu galibiyet kimseyi rehavete düşürmesin. Halen olmazsa olmazımız defans. 

Takviye olmazsa biz bu defansla çok acı yaşar çok saç baş yolarız.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 08:24
Sahamızda oynanan ilk maç olması sebebiyle Sivasspor maçı "Eskişehir" deplasmanı zordur algısını devam ettirebilmek adına bence önemliydi...

Maça ilgi "Pasolig" illetine rağmen fena sayıda değildi. Ama takımı ve kulüp politikalarını sürekli eleştirsek de ben imkanı olup da maça gelmeyen taraftarı anlayamıyorum. Bizlere düşen iyi bir 12.adam olup takımı sahada motive edebilmektir ki bu bakımdan Türkiye'nin en iyi 12.adamlarından biriyiz... Sahamızda diğer takımlardan farklı olmak adına dolu ve coşkulu tribünler önünde oynamalı bu takım...

Maça gelecek olursak; çoğu ESESli gibi ilk 11'i görünce ben de sinirlendim. Onur ve Toko yine sahadaydı. Yeni transfer tek uzun stoperimiz ilk 18'de bile yoktu.... Açıkçası Skibbe'ye de kızdım, söylendim, salladım...

Ancak maç başladığında gördük ki Skibbe sahaya ısıran bir 11 çıkarmış... Buna da Gekas'ın o eşşiz bitiriciliği eklenince erken gelen 2 golle Sivasspor afalladı... Hatta maç 3-0'dan sonra farka bile gidebilirdi... Ama Sergen'in doğru hamleleri ve Skibbe'nin buna seyirci kalışı bir anda maçı 3-2'ye getirdi... Batuhan'ın golünde hemen hemen hepimiz "Eyvah gitti maç derken" tek bir şeyi unutmuştuk: "GEKAS"

Lawal'ın güzel pasında sahneye çıkan Gekas hat trick yaparken maçı 4-2'ye taşıyor ve hepimize derin bir oh çektiriyordu... Sonuç olarak hakkımız olan 3 puanı Gekas sayesinde panik yaşamadan almış olduk...

Aslında bu maç bize puan kaybettirmeyen güzel bir ders oldu... Bir kere duran toplarda hem ofansif, hem defansif olarak çok etkisisiz... Batuhan gibi bir kulenin karşında hepsi ellerinden geleni yaptı ama duran toplarda ve açılan ortalarda rakipler rahatlıkla kafa vurabiliyor... Tersine kullandığımız duran toplarda ise çok kötüyüz. Mongongu takıma monte edilse bile "Mustafa Yumlu" gibi uzun bir stopere daha ihtiyacımız var.

Diğer eksiklik ise "Gol Vuruşlarının Ustası Gekas" a kilit paslar atabilecek bir "10 numara" lazım... Bu takviyeler, doğru şekilde yapılırsa bu seneyi de atlatabiliriz...

Oyuncuları bireysel olarak değerlendirdiğimizde Kalede "Boffin" 2 gol yemesine rağmen maçın en iyi 4 isminden biriydi... Kritik dakikalarda kritik kurtarışlar yaparak bu takımın 1. kalecisi benim dedi... İyi ki Hoşcan satamamış, Bu maça "Sinan Ören" ile çıktığımızı hayal bile edemiyorum...

Stoperlere gelince "Sezgin" ve "Birol" başta Batuhan olmak üzere güçlü Sivas ofansıyla iyi niyetle mücadele ettiler. Kendilerini tebrik ediyorum. Ama fb. maçında olduğu gibi bu maçta da görüldü ki yüksek toplar bu sene korkulu rüyamız olacak eğer gerekli takviye yapılmazsa...

Sol bekte Anıl, sağ bekte ise Toko bence başarılıydı... Defansif katkılarının yanında ofansif anlamda da bir ileri bir geri iyi çalıştılar...

Lawal da sahanın iyilerindendi. Bir de şu gereksiz hareketlerine son verip top kaptırma huyunu bıraksa süper olacak... Onur ve Khalifa orta sahada yaptıkları baskıyla hem rakibin oyun kurmasını engelledi hem de çok top çaldı. Nitekim 3. golümüz Khalifanın çaldığı topla oldu... Onur'a kızsak da bizim çocuğumuzdur, başarılı olmasını çok istiyorum ama yine ilk 11 için bana yetersiz geliyor...

Kanatlara geldiğimizde Defederico, teknik kapasitesi yüksek bir isim belli ama fizik olarak henüz hazır değil... Özellikle maçın son bölümlerinde oyundan düştü... Kaan Kanak'a gelince 1 gol, 1 asist ve güzel futboluyla sahanın en iyilerinden biriydi....

İkinci yarı oyuna girenler: Alpaslan; girer girmez kart gördü, duran topu iyi kullanamadı... Emre Güngör; Kalan dakikalarda görevini başarıyla yaptı... Muarrem; açıkçası çok beğenmedim, Erkut'u geçen sene Serdar Özkan harcamıştı, bu sene de heralde Muarrem harcayacak"

Herkesi yazdım, finali ise ustaya bıraktım: "GEKAS"

Eskişehirspor süper lige çıktığından beri ilk defa bu kadar bitirici bir golcü gördü. Tek kale oynayıp beceriksizlik yüzünden gol kaçırma rekoru kıran bir takım olarak bulduğunu atan bir santrafor izlemek bize büyük keyif verdi... Dilerim antrenmanlarını aksatmaz, yaşının açığını bugün olduğu gibi tecrübesi ve iş disipliniyle kapatır... ve böyle giderse 2 Eylül'den sonra Eskişehir'e girebilen ilk Yunanlı olarak baş tacımız olur...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 08:42
Maçtan önceki antremanda tesislere giderek takıma moral veren, maçta da takımını yalnız birakmayan büyük taraftara teşekkürler, bu galibiyet sizin eseriniz
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 08:56
Tebrikler ESES. Sivas maçı ilk hafta olsaydı, deplasmandan Rize beraberliği dönen febe ile önümüzdeki hafta karşılaşsaydık, (isimlerin değil takımın önemli olduğunu düşünen oyuncularımızla) febe den puan alabilirdik diye düşünüyorum.

Evimizde 3 puanla başlamak, gri bulutları biraz olsun dağıtmak güzel oldu. Teşekkürler ESES.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 09:10
Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan Granada

Nerede la o Sürgün, E$E$ VS.skibbeye takıma sallayan klavyeciler. ?

He heeee.. iyi yakalamissiniz

Senin geçen yıl oynamayan oyuncuyu sahanın en iyisi göstermenden daha iyi olamaz şikagolu
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır