eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRuud Boffin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 378>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 01:26
Hem topu oyuna iyi sokacak hem cepheden başarılı olacak hem de yan topların hepsini alacak.Sormazlar mı adama bütün bunları yapacak kaç kaleci var diye.Yan top zaafı olduğu kesin çalışarak daha iyi hale gelir ama karpuz gibi toplamasını kimse beklemesin.Ben ümitliyim kaleciden geçen seneki İvesa'dan daha kötü olmaz.
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 01:31
Alıntı yapılan hahuki

Ivesa'nın günahı neydi!
Es Es aşkına güzelim olimpiyatları bırak, Londra'dan Perth'e tam 7.5 saat yol yap, stada girdiğinde bir de ne göresin, Ersun Yanal milli takım stoperine ayağının içini göstererek 'Topu şişirme' diyor.

Klişedir ama başka cümle bulamadım. Bu St. Johnstone var ya, bizim Bank Asya’da bile kümeye oynar. Sonunda söyleyeceğimizi de baştan yazalım. Bizim Eskişehir, bir üst turda eşleştiği Marsilya’yı bırakın elemeyi, puan bile alamaz.

Taraftarlar eski kalecileri Ivesa’yı bu sezon çok arar. Yerine alınan Boffin son dönemde seyrettiğim en bomba kaleci. Dün kaç topa yanlış çıktı ben saymaktan bıktım, o çıkmaktan bıkmadı. Yediği golü ben amatör kümede yediğim zaman devre arasında hocam bana limon, su vermezdi. Geçen sezon toplam 5 maç oynamamış bir kaleci neden transfer edilir, anlayabilmiş değilim. Olacak iş değil!

Servet ile devam edelim. Geçen seneyi yatarak geçirmesi performansını müthiş etkilemiş. Önce Galatasaray, ardından A Milli Takım’daki formasına uzaklaşması, Servet’in özgüvenini de çok ciddi şekilde törpülemiş gibi.
Yanındaki Diego Angelo da çok ağır.

St. Johnstone gibi bir takımı yüreklendiren de bu ikilinin ağır oluşu ve topu oyuna sokarken amatörce hatalar yapmalarıydı. Orta alan ve forveti müthiş yeteneklerle dolu Es Es’in defansına çok acil önlemler alması şart.
Kimse bu kaliteye rağmen bu kadar tutuk oynayan bir takımı ‘Daha maç yapmadılar, sezonun başı’ diye savunmasın.
İskoçya’da lig mi başladı!

http://www.fanatik.com.tr/Ivesanin-gunahi-neydi_3_Detail_245_270734.htm

Yalaka basın....
   St. Johnston e dediğin takım hani küme düşecekmişya bank asyada, geçen yıl hem celtic hem glasgowu deplasmanda yenmiş takım. Cin con ilk sene puan alamadı bizden. Hangi bi gün delikanlı gibi esesin başarısını yazdında bugün kalkmışın eleştiriyon.
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 01:37
Boffin konusunda sabira ihtiyac var, 4 sene ivesa goren bizler artik buffon gormek istiyoruz haliyle ama yok tabiki oyle birsey. Boffin mac eksigi fazla olan bir kaleci kaldiki Onunde servet ve diego ile yeni oynuyor vs... Sapitmaz ve calisirsa iyi olur ama bu is biraz sans meselesi. Akhisar macinda kotu bi gol yerse zorlanacagi kesin
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 01:45
boffin havelkada pöfür pöfür sigaraları tüttürüyodu. futbolcu bu tarz şeylere dikkat etmeli
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:12
Alıntı yapılan Darkevil_26

boffin havelkada pöfür pöfür sigaraları tüttürüyodu. futbolcu bu tarz şeylere dikkat etmeli

alper ve veysel içinde aynı şeyi dedin
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:21
Alıntı yapılan esgres26

trollemeye başladın yine dikkate almıyorum seni
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:25

Alıntı yapılan esgres26

trollemeye başladın yine dikkate almıyorum seni

alıp almaman umrumda değilde böyle gereksiz yalan bilgiler verme neyse daha fazla uzamasın.
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:28
Futbolcu sigara içemez diye bişey mi var ya. Yeter artık düşün şu futbolcuların yakasından. Özel hayatlarından.. Size ne kardeşim?  
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:36
Bazı arkadaşlar çok kötü falan demiş kusura bakmayın ama bizde Real Madrid ya da Barcelona falan değiliz ki Casillas Valdes falan beklemeyelim ya da Boffin i Buffon la karıştıran arkadaşlar var heralde
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:36
Alıntı yapılan ChampioN

Futbolcu sigara içemez diye bişey mi var ya. Yeter artık düşün şu futbolcuların yakasından. Özel hayatlarından.. Size ne kardeşim?  

içemez mi dedim ben? sdaece gördüm ve çok içtiğini belirittim ve futbolcu için iyi olmadığını söyledim
tekrar oku. alperle veyselede öyle bişey demedim kafasından sallıyor yukardaki trol
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 378>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır