eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 329330331332333 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 08:35
uzatırsa uzatır..Bu kulüpten ekmek yedi bu kulüpte yıldızı parladı ilk önce  bu klüple oturup konuşması lazım  .. uzatırsa seviniriz uzatmazsa her şeyin sonu demek değil ya ..Kimse Es Es ten üstün değil.İlla gitmek istiyorum diyorsa gider abicim yalvarmanın anlamı yok..

Dürüst futbolcu kulübüyle sorunu yoksa yıldızlaştığı takımda eğer kalması isteniyorsa makul bir süre daha kalarak borcunu ödemeli mesela diego 2 sene daha bu kulüpte oynamalı ondan sonra isterse gitmeli..
    Mesela Alper POTUK bence 2016 da ben gitmek istiyorum derse kimse bir şey diyemez..kulüpte para kazanmak istiyorsa 2015 te satacaktır..
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 09:00
Sümer Bey giden kalan önemli değil. Önemli olan klubün politikası. Hedef ne? Şampiyonluksa gidenin yerine daha iyi iki tana bulacaksın. Para kazanmaksa sözleşmeleri uzatıp iyi paralara satacaksın. Hedef kör topal devamlılıksa altyapıdan her yıl bir-iki takviye yapıp riske gireceksin. Bizim göremediğimiz klubün politikası. Korkumuz yerinin dolamaması
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 10:48
Su takımda herkes hakkında eleştiri yapın da Diego hakkında yaparken 345 kere düşünün.
Diego'nun benim gözümde 34 macın 34'unde de hata yapma lüksü vardır.
Diegoyla Yalçın'ı karşılaştırmak ise bizim ferrarimiz arıza yapıp duruyor komşunun hacı Muratı hiç arıza yapmadan köye gidip gelmiş demek gibi bir şeydir.
Hayatım boyunca hiçbir futbolcu gittiğinde çok üzülmedim ve hala da öyledir. Futbolcular gider gelir benim umrumda olmaz gitmiş veya gitmemiş bir topçu. Bunun tek istisnası ise Diegodur benim için..
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 11:17
Diego aslında önemli bir sorun ve  bunu yönetim çözmeli..Diegonun sezon sonunda bedelsiz gitme gibi bir durum söz konusu.biz taraftar olarak acelemi ediyoruz panikmi yapıyoruz bilmiyorum ama.Yönetiminde bu konuda ahmaklık yapacağını sanmıyorum veya gönlümden geçen bu.

Diğer bir durumda hep aklımızdaki senaryolar diego gitmek istiyor bunu neden düşünüyoruz sanırım geçen sene sözleşme yenilemek istemedi.Neden istemedi onuda bilmiyoruz.Ya alacağı paranın arttırılmasını istedi yönetimde bu sene oyna bakalım  performansına göre istediğin parayı veririz mi dedi.bunlar hep varsayım.
   Şimdi birde diegonun kafasında belki dışarı gitmek var belkide kafaya koydu çekip gidecek oda olabilir..hepsi bence devre arasında belli olacak.yönetim eğerki diegonun kalmasını istiyorsa diego gitmek istemiyorsa sözleşme yenilenecektir.yenilenmezse gidecek demektir.olay kısaca bu..
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 12:43
Alıntı yapılan ekukrer

İlk alındığında dün gibi hatırlıyorum Rıza Hoca kendisi için şu tabiri kullanmıştı: Vucko'nun Sol ayaklısı...

Nitekim hiç de şans vermemişti... Kayıtlarda Bursa maçı gözükse de aslında Diego ilk şansı 10 kişi kalıp da 1-0 yendiğimiz İBB maçında son dakikalarda almıştı... Bunalan defansımızı rahatlatmıştı,ama ufak bir hata yaparak bir pozisyonda ofsaytı bozmuştu, hepimiz hazırdık onu asmaya... Çünkü kafamıza yine yönetimin yediği bir kazık olarak kodlanmıştı Diego... Sonra Karabük maçında azda olsa oynadı... ve Trabzon deplasmanında öyle bir top oynadı ki hepimiz kendimize geldik... Yoksa çoktan onu en ufak bir hatasında ipe çekmeye hazırdık... Ana öyle olmadı...Sanırım bu çocukta iş vardı...

O sezon stoper olmasına rağmen 2 gol 3 asistle oynadı, daha da ilginci sonraki sezonda yaptığı defansif katkıyı bir kenara bırakın forvetim diye gezen bir çok adamdan daha fazla golü filelere gönderdi ki (8 gol 1 asist) bunların arasında frikik golü de var...

Diego;

* Süper ligte yüksek pas yüzdesiyle (son örneğini Dedeye attığı uzun topta gördük) oynayan,

* Bir çok orta sahadan daha teknik, yeri geldiğinde bir sol açık gibi bindirme yapan,isabetli ortalar yapabilen (bu sene gs deplasmanı) yeri geldiği zaman klas hareketlere adam eksilten,

* Bir oyun kurucu edasıyla orta sahadan top sürüp milimetrik pas atıp asist yapabilen (ts. maçındaki asisti, 2 sezon önce Burhana attığı uzun çapraz gol pasları)

* Duran topları etkili kullanabildiği gibi, ölü toplarda da hücuma çıkıp gol arayan...

* Sürekliliği olan (geçen sene 34 süper lig maçının 33üne ilk 11de başladı)

* Kısmen ağır olmasına karşın Defansif yönü kuvvetli olan...

* 1 kere bile her hangi bir olay, skandal ya da isyanla gündeme gelmeyen saha dışında da düzgün bir aile yaşantısı olan...

* ve Alperlerin, Dedelerin, Erkanların olduğu bir takımda defans olmasına rağmen transfermarkt verilerine göre kulübün en değerli oyuncusu...

Ama benim Diego'yu niçin seviyorum biliyor musunuz? Çünkü o formayı giydiği sürece o formanın hakkını vererek oynuyor... Geçen sene Peleyle-Sezerin sen atacan-ben atacam kavgası sonucunda son dakikada Pele'nin frikiğiyle 2-1 kazandığımız maçta Peleye sarılarak Pele ile birlikte ağlayan bir isim vardı: o isim DİEGOYDU... Neden mi ağlıyordu, o gol olmasaydı kendi kalesine gol attığı yüzünden maç berabere bitecek ve kendisini sorumlu hissedecekti... İşte bu kadar formasına sadık, duygulu bir isimdir Diego...

Varsın bir-iki maçta hata yapsın... Canı sağolsun... Bu kulübe bugüne kadar verdikleri bile sevilmesi ve saygı duyulması için yeter...

Tabi bizim bu göremediğimizi gören sözde büyük kulüpler emin olun sezon sonunda onu bizden koparacaklardır böyle giderse...

Herkesin yeri illaki dolar... Ama mevcut değerlere de sahip çıkmak gerek... İş işten geçmeden Dede'ye yapılan organizasyona benzer bir eylem yapmak varken hepimiz olanları izledik... Diegonun sözleşmesi uzatılmadı...

Umarım önce kart cezalısı olduğu Antalya, eğer sözleşmesi uzatılmazsa gelecek sezonda aramayız böyle zeki, çevik hem de ahlaklı bir futbolcuyu...

herkes bir daha okumalı
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 15:18
diegoya iki hata yaptı diye yerden yere vurmanın anlamı yok en değerli oyuncularımız arasında şu an yaptığı hataları falan boşverip bir renktaşımında dediği gibi "bu sene sonu sözleşmesi sona eriyor başka kulube bedavayamı gidecek yada gitmemesi için sözleşme neden yenilenmiyor" orası da ayrı bir konu.... DİEGOMUZA TARAFTARLAR OLARAK BİZ SAHİP ÇIKALIM DEĞİLSE HALİL SATACAK BİR YER BULACAKTIR...
Yukarı
TOZMAN5 Liste gör
Yazar

selçuk
Yer: bostancı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 15:47
Alper ve Diego bu takımın geleceğidir, satılamaz!
NE MUTLU ESKİŞEHİRLİYİM DİYENE
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 15:53

Diego ya İtalya dan ciddi teklifler var  takım ismide Napoli..Belkide kendisi imzaya yanaşmıyor..Wink

.............!!!!!
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 17:17
bizde ciddi bir teklif yaptık mı acaba
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 17:38
Alıntı yapılan EsBigEs

<FONT style=": #000000">Diego ya İtalya dan ciddi teklifler var  takım ismide Napoli..Belkide kendisi imzaya yanaşmıyor..Wink

Napoli de bu sevgiyi bulamaz bence..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 329330331332333 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır