eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:25
açın işte üst katları alalım konbinemizi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:32
bak şimdi iyi dinle abicim beni. dön geriye 5-10 sayfa öncesine attığım postları oku en ufak bir yanlışımı gör gel burada senden özür dileyeyim. ama bide tekrar geri git bizim hakkımızda söylenenleri gör, gel sonra sen benden özür dile. sen işinde gücündesin abicim de biz gökten yağan parayla mı geçiniyoruz. bizde işimizde gücümüzdeyiz Allah'a şükür. ee sen beni tanımadan etmeden bu satırlar da, bedavacı yaptın, hırsız yaptın, mafya yaptın, beleşçi yaptın, küfürbaz yaptın şimdi de andaval yaptın, işsiz güçsüz sapsız yaptın? kimseler de size burda cevap yazmadıkça salladında salladın(coğul konuşuyorum) şimdi suçlu kim bura da ? biz cevap verince mi kötü oluyoruz.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:38
Alıntı yapılan kLaqE26

bak şimdi iyi dinle abicim beni. dön geriye 5-10 sayfa öncesine attığım postları oku en ufak bir yanlışımı gör gel burada senden özür dileyeyim. ama bide tekrar geri git bizim hakkımızda söylenenleri gör, gel sonra sen benden özür dile. sen işinde gücündesin abicim de biz gökten yağan parayla mı geçiniyoruz. bizde işimizde gücümüzdeyiz Allah'a şükür. ee sen beni tanımadan etmeden bu satırlar da, bedavacı yaptın, hırsız yaptın, mafya yaptın, beleşçi yaptın, küfürbaz yaptın şimdi de andaval yaptın, işsiz güçsüz sapsız yaptın? kimseler de size burda cevap yazmadıkça salladında salladın(coğul konuşuyorum) şimdi suçlu kim bura da ? biz cevap verince mi kötü oluyoruz.

Onların gözünde sen işe yaramazsın,alt sınıfsın,kıytı köşelerde olmalısın..Maraton onlara layık. sen 302 lerde üst üste yatarak deplasmana gideceksin,uykusuz geceler geçirip işe gideceksin,bizanslı kovalayacaksın..Onlar vıp ten izleyecek,en güzel yerden bağırmadan etmeden alıcak çekirdeğini,kolasını maç izleyecek. Zahmet olursa ara sıra kalkıp hakeme giydirecek sonra gelip forumda sana ona giydirecek,futbolculara giydirecek olay bu..

İşine gelmeyince seni mafyacı,beleşçi gibi ithamlarda bulunacak.. O yüzden he de geç kardeşim bu insanlara laf anlatamazsın sen onların gözünde alt sınıfsın..Bi onlar iş güç sahibi bi onların maddi durumu iyi zannediyorlar. Birde gelip işte siz biatçısınız,tribün reisinize itaat edersiniz diyip sallarlar.Bilmezler senin tribün liderinle abi-kardeş ilişkisini çünkü hayatında gerçekten manevi olarak yaklaşmamıştır kimse..Bilmezler tanımadığı yollarda tanımadığı insanlarla sırf esesli diye cefa çekip,ekmek bölüşüp yediğini, o tadı tatmamıştır. O zanneder ki herşey maddiyat. Ama kim bilir iş yerinde patronuna nasıl davranıyordur.

Sen en iyisini,en doğrusunu yapsan da kınarlar,ötekileştirirler çünkü işlerine gelmez.. Kızılcıklı ya da sallıyorlardı e nefer bitirdi pisliği,yağma yok gasp yok artık tribünlerde ama yaranamazsın... Onların mutlu olduğu yer burası bırak kardeşim tatmin olsunlar..
Es-Es
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:39
konu kişisel değil.belliki sıkıntı var.kime sorsan bir iki cümle ediyor bu gruplarla ilgili.genelde olumsuz.-detaylara girip canımız sıkılmasın-çekirdekçi kesim ise farklı düşünüyor.sizin bakış açınızla hiç bir ortak yanı yok.o nedenle grupların yeri kale arkası maraton çekirdekçilerindir....
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:40
Alıntı yapılan esyagızes

grupların yeri kale arkası maraton çekirdekçilerindir....

Emredersiniz efendim.LOL
Es-Es
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:47
Alıntı yapılan uLTRasLiberi

Alıntı yapılan atlantis_es

Birilerinin egosunu tatmin etmek, kufur ve hakaret yemek icin maca gelemem kusura bakmayin. Kendiniz calin kendiniz oynayin madem. Yaptiklarinizla insanlari kendinizden nasil soguttuysaniz oturun bi dusunun...

Bana mı geliyorsun veya nefer için mi geliyorsun maçlara ? Bide tribe giriyorsunuz ya yok gelmem etmem ,gelme güzel kardeşim gelme çokta tın..

Ben kimse icin gelmiyorum. Eskisehirspor icin geliyorum. Sizde o zaman kimin nerde mac izleyecegine karismayin. Kafaniza gore parsellemisler stadyumu. Birde bizim tarafimiz dolmadan diger taraf acilmayacakmis. Biz maca Eskisehirspor icin geliyoruz sizin egonuzu tatmin etmek icin degil. Kufur hakaret yemek icin degil.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:52
sağlıcakla kalın abiler
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:53
Alıntı yapılan uLTRasLiberi

Alıntı yapılan azzuri26

3 bin kombineyi sadece kemik tayfaya sattın diyelim ki imkansiz 300 kisiydiniz gecen sene ancak bedava bilet dagitilirsa olur yoksa 200 tl veren bulamassin,kalani da yine bu 3 bin kisi gibi mac sonuna kadar bagiracak kisileri buldun mac günü tahmini 20 tl den sattın bravo sana renkdaşım.
İnşallah dedigin gibi olur biz yaniliriz. Bana problem degil vipden alacagim gibi duruyor ama bu bencillikle yillarin açık taraftarını kusturmekle ne yonetim ne nefer bir yere varamaz.
E-bilet,passo lig diye bir illetin olduğu yerde bedava bilet olacağına inanmak güzelmiş..  Nereden alırsan al,gelip burda karalama yapma, gölge etme başka ihsan istemeyiz.Eski stadla ,yeni stad  çok farklı olacaktır. Aksine bencil olan sizlersiniz keyfinize göre rahat maç izlemek adına  yorumluyorsunuz Nefer ise BİRLİK olalım diye çabalıyor BÜTÜNLÜK için uğraşıyor.

Gecen sene kayseride antep de bedava bilet yuklenmedi mi passo kartlara,
Passo su olmayana da bedava kart verildi ayrica olmayacak sey degil yani azıcık hafizani yokla hatırlarsın dostum.
Golge etme diyorsun da ben nefer kale arkasina gitsin ya da illa ki ust taraf acilsin da demiyorum alta kimseyi almayiz kafalarina girmenize kiziyorum.
Karalama falan yok once ne yazmisin onu oku sonra burda atarlan problem yok
Yukarı
esesist Liste gör
Yeni Yazar

ali
Yer: istanbul
  Alıntı esesist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 13:53
vee sonunda kombinemizi aldık blok112 hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun inşallah takımımıza...
bi sene kalıp gideceğiz...
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2016 saat 14:02
Alıntı yapılan ProblemES?

Maraton üst aile tribünü , koltuğunda oturup takımı desteklemek isteyenler için açılmalı ki üst çok rahat dolacak buna eminim.Ben ayakta maç izlemeyi desteklemeyi seven biri olarak alt katta olacağım herhangi bir grupla bağım olmamasına rağmen...Dortmundun sarı duvarı varsa bizimde kırmızı maraton duvarimiz olacak:) olumsuz havayı dagitmaliyiz sadece maraton üst açılsın yeterli..Büyük tehlike ise kimse gelmeyecek algısını bırakıp maraton üstü acmaliyiz.O stadın maraton kısmı çakılı olacak o kadar !!!

İşte buradan yürümek lazım..
__oldcity__
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır