eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cureyen Liste gör
Yazar

coşkun üreyen
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı cureyen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 22:23

[/QUOTE]

sivas bugun bize degıl GEkAS denılen adama yenıldı.Hucaum olarak 2 yarı bır ara tek kaleye cevırdı sıvas ama 2 kontrada Gekas elını kolunus alaldı attı olay bu kadar basıt.[/QUOTE]

Yapmayın! Gekas'ın attığı gollerin arka planına iyi bakın! Hem ''Gekas denilen adam'' da çok hoş değil! Ayıp etmiş oluruz! O öldürücü pasları veren, Gekas'ı en uygun pozisyonda topla buluşturan, dahası iki golde topu kapanlara ayıp! Biraz objektiflik, kimseyi küçültmez! Dene, göreceksin ki, küçülmeyeceksin!
Es Es'li Güz'ün Es Es'li babası...
Yukarı
hornby Liste gör
Yazar

Nick Hornby
  Alıntı hornby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 22:31
Alıntı yapılan aliESES26

İstatistikler enteresan ama....Her maç böylemi olacak acep?

istatistik yok ki bu fotoda
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 22:36
bu maça bakarak transfer e gerek yok diye düşünenler varsa yanılıyor.

geçen hafta Fener e yenildik küme düşüyorduk. bu hafta Sivas ı yendik şampiyon oluyoruz.

böyle kutuplarda yaşamaktan vazgeçmeliyiz. haddimizi bilerek doğru adımlarla ilerlemeliyiz.
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 22:48
Orta sahada rakibe iyi bastık. Top yaptırmadık. Kapılan topları iyi degerlendirdik.

Ne zaman top çevirmeye başladık , bocaladık. Asıl taktik bu olmadığı için çok çalışmamışız demek ki. Top çevirebilmek skoru korumak gerektiğinde gerekli.

Takım çok kırılgan.5 dk da 2 gol yedi yine. Toplama takım olmaktan dolayı. Zamanla aşılacaktır.

Defederico iyi. Kimin nereye koşacağını öğrendiğinde çok asist yapar. Khalifa çok iyi pres yapıyor,kıvrak,hızlı.ama topla iyi iş çıkaramadı henüz.

Gekas a sapka çıkarılır.

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 22:54
her şeye rağmen çift hamleli hızlı kafa toplarına hakim bir stopere ve orta sahada akıllı kaliteli oyunun temposunu ayarlıyacak bir orta sahaya ihtiyaç var bunlar olmassa olmaz biraz lükse kaçarsak birde hızlı golcü bir kanat elemanı lazım
Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 22:55
benim anlamadığım olay şu.

gecen hafta fb macından sonra takım kotu oyuncular kotu T.D kotuydu. takım kume dusmustu bile. Aynı şekilde Gs macından sonra sivas ise bize 3-4 atardı, 1 puan bızım ıcın super olurdu. ben gecen haftada yazdım Fb macından sonra bugunde yazdım. Takım iyi diye daha iyi olcak diye. Skor'u takip etmeyin. macı izleyin
Yukarı
tekeses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı tekeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 01:03
bu maçtan ümitli değildim. yanıldığıma sevindim ama bugün sahada çok kötü gününde olan bir sivas vardı. adamlar biraz toparlanır gibi oldu 5 dk da 2 gol yedik. maç 3-0 dı.ya maç 0-0 1-0 olsaydı bunu hiç hesaba katan varmı? bu galibiyet lütfen yanıtmasın. hemen takımı göklere çıkarmayın. ben ligde kalalım bu takımdan başka birşey istemiyorum. 50. yıl yeni stad biterken düşmeyelim. takımın kötü olduğu yönünde fikrimde bir değişme yok. bu maçla ilgili yanılmam umarım takımla ilgilide yanılmamla sonuçlanır ne diyeyim. alın işte çok kötü denen antep ne olursa olsun bursada bursayı yendi. alın size rize gençleri yendi fb ye yenilmedi. alın antalta 2 de 2. akhisara bakın mesela. ligde kalalım ben birşey istemiyorum daha. hatta kupa derdi falan bile olmasın. tek amaç ligde kalmak olmalı.
Yukarı
onr26 Liste gör
Yeni Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 01:51
Skor bir tarafa ben bugün rakibe baskı kuran, hırslı bir eses gördüm. Umarım böyle devam ederiz. Yeter ki yürekten oyna!
Yukarı
vuvuzella Liste gör
Yazar

Mert
Yer: Eskisehir
  Alıntı vuvuzella Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 02:03
Alıntı yapılan tekeses

bu maçtan ümitli değildim. yanıldığıma sevindim ama bugün sahada çok kötü gününde olan bir sivas vardı. adamlar biraz toparlanır gibi oldu 5 dk da 2 gol yedik. maç 3-0 dı.ya maç 0-0 1-0 olsaydı bunu hiç hesaba katan varmı? bu galibiyet lütfen yanıtmasın. hemen takımı göklere çıkarmayın. ben ligde kalalım bu takımdan başka birşey istemiyorum. 50. yıl yeni stad biterken düşmeyelim. takımın kötü olduğu yönünde fikrimde bir değişme yok. bu maçla ilgili yanılmam umarım takımla ilgilide yanılmamla sonuçlanır ne diyeyim. alın işte çok kötü denen antep ne olursa olsun bursada bursayı yendi. alın size rize gençleri yendi fb ye yenilmedi. alın antalta 2 de 2. akhisara bakın mesela. ligde kalalım ben birşey istemiyorum daha. hatta kupa derdi falan bile olmasın. tek amaç ligde kalmak olmalı.
3-0 sonrasi her takim bi rahatlar. Bizde ayni hataya dustuk, ilk golu guzel yedik ama ikinci golde bildigin o ceza sahasinda duran topcusundan topu alamayan kalecisine kadar sacmaladilar ve batunun kafasina carparak gol attik kalemize. Dakka 65 e kadar gayet disiplinliydik. 2-0 dan sonrada dagalabilirdi takim ama cikti gene basti.

Dediginde dogru amac ligte kalmak, bu kadrodan fazlasi beklenemez zaten ama itip kakip oynamiyolar, mucadele ediyorlar oldukca
ESESES KİKİKİ
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 04:34
Alıntı yapılan Ersin26

takimi tebrik ederim yedigimiz goller cok basit bu konuda kendimizi gelistirmemiz sart umarim Cedric bu konuda bize faydali olur gekas en sonunda bizimde golcümüz oldu...
Bu maçtan alınacak mesaj bu.Birde Lavalın kaptırdığı toplar için önlem alınması lazım.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır