eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 00:56
Ersun Yanal'a sıra daha sonra gelir. Daha sonra düşünülür.

Şimdilik başımızdan karaktersiz yönetimi göndermemiz lazım. YÖNETİM İSTİFA!
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 02:10
siz hala başkanın istifa edeceginemi inanıyorsunuz takım 2. lige düşmeden istifa etmezler.
halil ünala göre ligde kalmak başarıdır kimse altın yumurta yumurtlayan tavugu kesmez halil ünal ilhan cavcav ın talebesidir hayatta gitmez bu anlamda taraftar olarak strateji degiştirmek gerekir.
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 04:18
Ne olursa olsun ama ne olursa!

Yönetim ISTIFA ! ! !
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
KaraSakal Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı KaraSakal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 04:18
Alıntı yapılan kckf_alp

Alıntı yapılan 26esesalikan

LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın

http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi

edit

bu mac bende acıktayım görüsmek üzere .. ayrıca ben hayatımda böyle acizlik görmedim sildigin butun mesajların cıktıları mevcut bosa cabalama pazartesi baslıyoruz gecmiş olsun simdiden
alp kardesim sen kim oluyorsunda bu insanları yönetimi istifaya davet ettikleri için tehdit ediyorsun öyle baslıyoruz falan?
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 05:13
Alıntı yapılan ChampioN

Ne olursa olsun ama ne olursa!

Yönetim ISTIFA ! ! !
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kckf_alp Liste gör
Yazar

ALP
Yer: Turkey
  Alıntı kckf_alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 09:34
Alıntı yapılan KaraSakal

Alıntı yapılan kckf_alp

LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın

http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi

edit

bu mac bende acıktayım görüsmek üzere .. ayrıca ben hayatımda böyle acizlik görmedim sildigin butun mesajların cıktıları mevcut bosa cabalama pazartesi baslıyoruz gecmiş olsun simdiden
alp kardesim sen kim oluyorsunda bu insanları yönetimi istifaya davet ettikleri için tehdit ediyorsun öyle baslıyoruz falan?

mesajımda tehdit iceren bi cümle ben göremiyorum bir ikincisi pazartesi hukuki işlemlere baslıyoruz hakaret ve iftira icerikli butun mesajları topladık baslıyoruz dedigim o korkulcak bisey yok rahat
SIZLASADA GÖNÜLLER DÜŞENLERİN YASINDAN,KOŞAR ADIM GİTMELİ ONLARIN ARKASINDAN
KAHRAMANLIK;İÇEREK ACI ÖLÜM TASINDAN
İLERİYE ATILMAK VE SONRA DÖNMEMEKTİR//NEFER
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 09:53
Kimse şunuda iddaa etmesin. Bu hakaret olayı, tehdit olayı bu forumda asla tek taraflı olmadı ve bu hakaretler ile küfürlerin tamamını forum kullanıcıları okudu. Kimse kendisini sütten çıkma akkaşık sanmasın.
Yukarı
kckf_alp Liste gör
Yazar

ALP
Yer: Turkey
  Alıntı kckf_alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 10:01
Alıntı yapılan mecek

Kimse şunuda iddaa etmesin. Bu hakaret olayı, tehdit olayı bu forumda asla tek taraflı olmadı ve bu hakaretler ile küfürlerin tamamını forum kullanıcıları okudu. Kimse kendisini sütten çıkma akkaşık sanmasın.

peki
SIZLASADA GÖNÜLLER DÜŞENLERİN YASINDAN,KOŞAR ADIM GİTMELİ ONLARIN ARKASINDAN
KAHRAMANLIK;İÇEREK ACI ÖLÜM TASINDAN
İLERİYE ATILMAK VE SONRA DÖNMEMEKTİR//NEFER
Yukarı
escacaes Liste gör
Yazar

MEHMETEZCAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escacaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 10:04
Şu forumdaki karşılıklı yapılan tehtidler göz korkutmaları gördükçe efsane eses taraftarının düştüğü halleri görüp kahroluyorum.Benki bu forumda daima sevgi ve saygıyı ön plana alıp sadece reakip takım için noktalı kelime yazıp 6 ay()uzaklaştırma alıp forum üyeliğide açılsında biranönce bende yazayım diye can atarken şimdi içimden yazmak gelmiyor ve bundan böyle bu ortam düzelene kadar yazmayıp sadece yazılanları okuyacağım.inşallah çabuk bir zamanda bu kaos ortamından kurtuluruz.Herkeze kolay gelsin.
Yukarı
atiso Liste gör
Deneyimli Yazar

Atilla
Yer: ANTALYA
  Alıntı atiso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 10:21
Şimdi protestonun tam zamanı.
Böğğkk başgan nasılsa galip geldik, Taraftar şimdi susar diyordur kendince.
Bu maçtaki protesto dahada büyük olmalı ki, skor taraftarı olmadığımız iyice anlaşılsın. 
TEK BÜYÜK ES-ES          HER YERDE ES-ES          ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır