eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRuud Boffin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 378>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2012 saat 22:54
Alıntı yapılan baggio

Alıntı yapılan ESCOBAR !

ya hangi kaleci yan topları karpuz gibi topluyo ??? casillas lazım beğenmeyenlere Wink

Ivesa süper ligin en kötü kalecisiydi. Boffin belki öyle olmayacak ama süper ligdeki kalecilerin çoğu yan topları alıyor armut gibi bakmıyor..
başka ligleri izliyoruz sanırım renkdaş , ben 1-2 kaleciden başka yan top alan kaleci göremiyorum. ne kadar ekmek o kadar köfte boffin yerine buffon u alamayacağımıza göre bu kadar eleştiri yersiz bu adama Wink
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2012 saat 23:15
Alıntı yapılan hahuki

Ivesa'nın günahı neydi!
Es Es aşkına güzelim olimpiyatları bırak, Londra'dan Perth'e tam 7.5 saat yol yap, stada girdiğinde bir de ne göresin, Ersun Yanal milli takım stoperine ayağının içini göstererek 'Topu şişirme' diyor.

Klişedir ama başka cümle bulamadım. Bu St. Johnstone var ya, bizim Bank Asya’da bile kümeye oynar. Sonunda söyleyeceğimizi de baştan yazalım. Bizim Eskişehir, bir üst turda eşleştiği Marsilya’yı bırakın elemeyi, puan bile alamaz.

Taraftarlar eski kalecileri Ivesa’yı bu sezon çok arar. Yerine alınan Boffin son dönemde seyrettiğim en bomba kaleci. Dün kaç topa yanlış çıktı ben saymaktan bıktım, o çıkmaktan bıkmadı. Yediği golü ben amatör kümede yediğim zaman devre arasında hocam bana limon, su vermezdi. Geçen sezon toplam 5 maç oynamamış bir kaleci neden transfer edilir, anlayabilmiş değilim. Olacak iş değil!

Servet ile devam edelim. Geçen seneyi yatarak geçirmesi performansını müthiş etkilemiş. Önce Galatasaray, ardından A Milli Takım’daki formasına uzaklaşması, Servet’in özgüvenini de çok ciddi şekilde törpülemiş gibi.
Yanındaki Diego Angelo da çok ağır.

St. Johnstone gibi bir takımı yüreklendiren de bu ikilinin ağır oluşu ve topu oyuna sokarken amatörce hatalar yapmalarıydı. Orta alan ve forveti müthiş yeteneklerle dolu Es Es’in defansına çok acil önlemler alması şart.
Kimse bu kaliteye rağmen bu kadar tutuk oynayan bir takımı ‘Daha maç yapmadılar, sezonun başı’ diye savunmasın.
İskoçya’da lig mi başladı!

http://www.fanatik.com.tr/Ivesanin-gunahi-neydi_3_Detail_245_270734.htm

Daha soylenecek tek sey kaldı... Tello...
NE yapar aldıgı topu ezip geriye dondurur.... Olan forvetlerin cabalarına oluyor...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2012 saat 23:58
Alıntı yapılan hahuki

Ivesa'nın günahı neydi!
Es Es aşkına güzelim olimpiyatları bırak, Londra'dan Perth'e tam 7.5 saat yol yap, stada girdiğinde bir de ne göresin, Ersun Yanal milli takım stoperine ayağının içini göstererek 'Topu şişirme' diyor.

Klişedir ama başka cümle bulamadım. Bu St. Johnstone var ya, bizim Bank Asya’da bile kümeye oynar. Sonunda söyleyeceğimizi de baştan yazalım. Bizim Eskişehir, bir üst turda eşleştiği Marsilya’yı bırakın elemeyi, puan bile alamaz.

Taraftarlar eski kalecileri Ivesa’yı bu sezon çok arar. Yerine alınan Boffin son dönemde seyrettiğim en bomba kaleci. Dün kaç topa yanlış çıktı ben saymaktan bıktım, o çıkmaktan bıkmadı. Yediği golü ben amatör kümede yediğim zaman devre arasında hocam bana limon, su vermezdi. Geçen sezon toplam 5 maç oynamamış bir kaleci neden transfer edilir, anlayabilmiş değilim. Olacak iş değil!

Servet ile devam edelim. Geçen seneyi yatarak geçirmesi performansını müthiş etkilemiş. Önce Galatasaray, ardından A Milli Takım’daki formasına uzaklaşması, Servet’in özgüvenini de çok ciddi şekilde törpülemiş gibi.
Yanındaki Diego Angelo da çok ağır.

St. Johnstone gibi bir takımı yüreklendiren de bu ikilinin ağır oluşu ve topu oyuna sokarken amatörce hatalar yapmalarıydı. Orta alan ve forveti müthiş yeteneklerle dolu Es Es’in defansına çok acil önlemler alması şart.
Kimse bu kaliteye rağmen bu kadar tutuk oynayan bir takımı ‘Daha maç yapmadılar, sezonun başı’ diye savunmasın.
İskoçya’da lig mi başladı! ulan kahpe bizansın kahpe yazarı , biz senin bizansına 4 çektiğimizde bile gesene febene koyduğumuzda inkar ettiniz sindiremediniz hazmedemediniz bi kere olsun tebrik etmediniz yok kar yok buz yok sıcak... kaldı ki avrupada tur atladığımız maçta sizin gibi bizanslı vatan hainlerinden güzel bir yorum beklemek fazlaca iyimserlik olurdu , servet şimdi bizansta olsaydı ilah yapardınız , ivesayı 4 yıldır 1 kere sütunlarınıza koydunuz mu iyi kaleci diye ???

http://www.fanatik.com.tr/Ivesanin-gunahi-neydi_3_Detail_245_270734.htm
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2012 saat 23:59
ulan kahpe bizansın kahpe yazarı , biz senin bizansına 4 çektiğimizde bile gesene febene koyduğumuzda inkar ettiniz sindiremediniz hazmedemediniz bi kere olsun tebrik etmediniz yok kar yok buz yok sıcak... kaldı ki avrupada tur atladığımız maçta sizin gibi bizanslı vatan hainlerinden güzel bir yorum beklemek fazlaca iyimserlik olurdu , servet şimdi bizansta olsaydı ilah yapardınız , ivesayı 4 yıldır 1 kere sütunlarınıza koydunuz mu iyi kaleci diye ???
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 00:09
utanmadan diego ya dil uzatmış adam mükemmel oynadığı halde ağırmış mış mış LOL sanki bizansta baltalar hıyarlar değilde , pique ler cannavaro lar rio ferdinand lar var LOL LOL LOL
LOL
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 00:32
valla kalecinin yan top eksiği olabilir maçları oynadıkça kapatır bu açığını.yalnız bir maç canlı bir maç tv den gördüğüm boffin iyi kaleci .bir kere gözü kara karşı karşıya pozisyonda kartal gibi geldi adamın üstüne .kara ufak adamın vurduğu topta refleksi mükemmel .kullandıkları frikikdede iyi uzandı.topu oyuna sokuşu 10 numara.ben böyle gördüm bilmem yanıldımmı.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
slayer_26 Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 00:33
2. yarıda çıkardıgı toplar bence gayet başarılıydı 2.05 lik dev adam bile guizadan asirtma gol yedi yan toplarda neler yaptı yanlış anlasılmasın lutfen ama boffin de gelecek var 2 macta hemen ipini cekmeyin adamın...
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 00:50
Alıntı yapılan slayer_26

2. yarıda çıkardıgı toplar bence gayet başarılıydı 2.05 lik dev adam bile guizadan asirtma gol yedi yan toplarda neler yaptı yanlış anlasılmasın lutfen ama boffin de gelecek var 2 macta hemen ipini cekmeyin adamın...
Olay ipini çekme değil kardeşim.GÜVEN vermedi sorun bu..Korkuttu.Her yan topa çıkıyor alsa ne ala.Olmaz ki bu kadar.Ha karşı karşıya da sözüm yok.Ama karşı karşıya ile bitmiyor işte..Bu zaafını diğer takımlar kullanır artık..
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 00:53
Zaman tanıyın evet formsuz evet hatalar yaptı ancak kaleciler oynadıkça form tutar 30 yaşında bir kaleci değil biraz zaman tanıyıp sonra yorum yapalım
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 01:15
Alıntı yapılan eses2606

valla kalecinin yan top eksiği olabilir maçları oynadıkça kapatır bu açığını.yalnız bir maç canlı bir maç tv den gördüğüm boffin iyi kaleci .bir kere gözü kara karşı karşıya pozisyonda kartal gibi geldi adamın üstüne .kara ufak adamın vurduğu topta refleksi mükemmel .kullandıkları frikikdede iyi uzandı.topu oyuna sokuşu 10 numara.ben böyle gördüm bilmem yanıldımmı.

al bende de o kadar bekleyelim görelim....
AntiBizansss!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 378>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır