eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Orduspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 04:25
biz ordu ya dusman olduk mu derken  aaaa  giresuna da dusman olmusuz...ne kadar cabuk dusman oluyoruz.....ESESi ne kadar kuculttuk...biz zamaninda bizansla mucadele ederken (dikkat dusman degil...mucadele..) butun ANADOLU bizi destekliyordu.....simdi herkes dusman....UTANİYORUM....anadolu ihtilalini yaratan ESESin bugunku haline....bundan sorumlu olanlar tarihimizi gecmisimizi buyuklugumuzu bilmeyen gencler......lutfen gencler babalariniza amcalariniza ESESi sorun ve onun neden buyuk oldugunu ogrenin...ESES dusmanliklarla buyumedi SEVGİYLE buyudu......ESES...
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 04:49
Biz dun bizansla sampiyonluk mucadelesi verirken.....siz bugun bizi ordu giresun altay sakarya karsiyaka gibi  bizimle basarilari mukayese edilemiyecek takimlari (onlari kucumsemiyorum...sportif basaridan soz ediyorum..)...bize dusman ilan ettiniz....bu VİZYONSUZLUK degil mi?????..........lutfen ESESin buyuklugunu hafife almayalim....kendimize anlamsiz dusmanlar yaratmayalim.................ESES......
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 04:59
ESES dusmanliklarla buyumedi SEVGİYLE buyudu...............................ANADOLU İHTİLALİNİ....ESES.......sevgiyle yapti............kufurle..siddetle...degil.......ESES....
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 08:41
oncelikle sitemizin sekli acisindan sunu soylemek istiyorum: sanirim internet dilinde flood denen seyi yapmak (arka arkaya mesaj atmak) sitemizde de yasakli

Tarihimizin cok sanli oldugu dogrudur fakat mucadelemiz surekli istanbul takimlariyla olmamistir. En iyi zamanlarimizda simdi kardes takim diye nitelenen bursayla cok cetin maclarimiz gecmstir. sadece kucuk bir hatirlatma yapmak istedim. bunu soylerken ayrica orduyla aman dusman olalim demiyorum fakat Anadolu Ihtilalini baslattiysak bu konumda oncuysek, Anadoluda olan haksizliklarada karsi koymamiz lazim. ozellikle bu haksizlik bize karsi yapildiysa. tabiki bende asicaz kesicez muhabbetlerini asla desteklemiyorum fakat kimseyede diyemeyizki unutun olanlari. dusmanca davranmakta yersiz fakat mutlaka tepki konulmalidir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 09:05
Alıntı yapılan alucralı

mübarek ramazan bayramı büütn islam aleminin ve gönül verdigi renkler ugruna arma ugruna deplsaman yapan maçalar giden taraftarların kutlu olsun

sümeras yazılarını okudum www.akincilar52.org ve www.ordulugencler.net haricindeki siteler bizi baglamaz çünkü bu iki site grup siteleridir  ve seviyeli yazılar yazılır bu iki sitede eskişehirli arkadaşlar yorum yazar ve kimse onlaar küfürlü veya ezikşehirli gibi karşılık vermez senin morduspor gibi verdigin karşılık gibi

yücel26 tanırız severiz sayarız  yüzel 26 çalışmalrı sayesinde bizlerinde özverisi ile bu iki sitede eskişehirspora karşı duyulan hisler değişmeye başladı bunu örnegi gecen seozn orduda oynanan maçta akıncılar grubunun hal ve hareketleridir

orduspor-antalyaspor macına gelince kocaelinde çok silik bir futbol ortaya koyduk iç saha maçlarında taraftarın destegi ile daha iyi oynuyoruz yalnız burda sezon başından beride belirttigim bir konu ordusporda ortasaha ve bir kesici yani libero sıkıntısı oldugu  çok boş kalıyor kanatlardan gelen toplarda defanssımız hata yapıyor

suat kaya içinde bir iki kelime yazalım seozn başından beri ordusporun hangi taktikle oynadıgını çözmüş değilim suat kaya belli bir oyun sitilini hala takıma yerleştiremedi her maça değişik bir 11 sürüyor takım bu sene yeni tranfer edilen futbolculardan kurulu alışma dönemini hala atlatmış değil

antalyasporda arap alinin olmaması bence bizim için bir avantaj ama sonuçta futbol çıkıp oynayacaksın

eskişehirspor içinde düşüncelerimi yazayım iyi bir hoca takımın başında disiplinli bir futbol ortasahamız oynatan taviz vermeyen bir kişi sergeni ve çoşkun irdali iyi kullanabilirse eskişehirspor lige agırlıgı çabuk koyar taraftarıyla iyi bütünleşen ender takımlardan biri bu sene tff 1 ligin idaalı ekiplerinden başarılar

bu haftaki maç için akıncılar grubu şırnak-gabar dagında şehit edlien 15 askerimiz için bir organizasyon yapacaktır

www.akincilar52.org sitesindeki yazı alttaki gibidir

ORDUSPOR-ANTALYASPOR maçı için pazar günü saat 12.30'da skorbord tribunu altında buluşuyoruz arkadaşlarınıza haber verin

son günlerde ülkemizde artan terör olayları ve şırnak-gabarda 15 mehmetçigin şehit düşmesi millet olarak içimiz açıttı bizler AKINCILAR grubu olarak bu hain terörü kınamak ve şehitlerimize anmak için bu maçta bir takım organizasyonlar yapacagız

maça gelen herkezin üzerinde forması kaşkolu forma elinde küçük büyük ebatı önemli değil TÜRKİYE bayrakları ile gelsinler bu organizasyonun güzel olamsı için herkez arkadaşını getirsin şehitlerimize saygı görevini yerine getirelim

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 09:12
Ben burada bi şeyleri düzeltmek adına yazıyazıyosam ve hala sen beim morduspor yazdığıma takıp burada dostluk mesajı verdiğini sanıyosan hiç bi şey yapmıyosun senin diğer ezikşehir diyenden bi farkın yok ben ne yapmaya çalışıyorum sen ne yapmaya çalışıyosun.diğer siteler bizi ilgilendirmez diyosunamam bunu herkese anlatamazsın bi pozitif düşünen ordulular oalarak onlara siz müdahale edeceksiniz burada demogojiyle olmaz kardeşim.o sitelerin düzgün işlemesi için ne yaptınız ondan bahset bize... ne bileyim orada es es aleyhine yazılar yazmadığını.Şu yazdığın yazya göre kuzu postuna bürünmüşe benziyosun. Sen gelmişsin burada benim morduspor yazdığımı ağzına almışsın çiğneyip duruyosun burada morduspor yazmayan adam parmakla sayılı.Burada inceden inceye posta koymaya güya alt emeye çalışıyosun.Lütfen git o mesajlarını silemediğin adamlarınızla kendi sitende polemiğe gir.bizde alkışlayalaım seni.....Bu iş olmaz gülüm.zor düzelir hatta hiç düzelmez böle sürer gider...
Yukarı
Alper Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 17:16
Alıntı yapılan sümeres

Ben burada bi şeyleri düzeltmek adına yazıyazıyosam ve hala sen beim morduspor yazdığıma takıp burada dostluk mesajı verdiğini sanıyosan hiç bi şey yapmıyosun senin diğer ezikşehir diyenden bi farkın yok ben ne yapmaya çalışıyorum sen ne yapmaya çalışıyosun.diğer siteler bizi ilgilendirmez diyosunamam bunu herkese anlatamazsın bi pozitif düşünen ordulular oalarak onlara siz müdahale edeceksiniz burada demogojiyle olmaz kardeşim.o sitelerin düzgün işlemesi için ne yaptınız ondan bahset bize... ne bileyim orada es es aleyhine yazılar yazmadığını.Şu yazdığın yazya göre kuzu postuna bürünmüşe benziyosun. Sen gelmişsin burada benim morduspor yazdığımı ağzına almışsın çiğneyip duruyosun burada morduspor yazmayan adam parmakla sayılı.Burada inceden inceye posta koymaya güya alt emeye çalışıyosun.Lütfen git o mesajlarını silemediğin adamlarınızla kendi sitende polemiğe gir.bizde alkışlayalaım seni.....Bu iş olmaz gülüm.zor düzelir hatta hiç düzelmez böle sürer gider...

Arkadaşlar Eskişehir ve Ordu kelimelerine herkes kendince bir takı ilave edip karşı tarafı kızdırıyor.Olayı mizahi açıdan bakın ve gülüp geçin.Sonuçta geçmiş dönemde yaşananlar geçmişte kaldı.Kocaeli maçında Eskişehir bayrağı açılmış ,açılabilir o kocaeli ve eskişehir takımları arasında kaynaklanan ikili dostluklara dayanıyor kimseyide ilgilendirmez.Kocaelinde o gün statta yaklaşık 700 kişi vardı o Eskişehir bayrağına kızanların sayısı 10-15 kişiyi geçmedi.Burada 1 kişi bu olayı yazıyor sanki o gün statta bulunanların düşüncesi gibiymiş lanse ediyor.O gün bende maçta idim ve o olaya o gözle bakmadım.Bu ülkede herkes özgür.Avrupada Türk takımları maç yaptığı zaman F.B,G.S,BJK,Trabzon ve diger takımların formalarını giyen insanlar hep birlikte yan yana maçı izliyorlar.Bizim ülkemizde aynı şeyi yapmaya kalktığında arenada bulunan kızgın boga'ya dönüyor herkes.

Birde deplasmana gidiyor belki bir çok arkadaş ben ordu deplasmanlarına çok gittim ve halada gidiyorum.O statta 10.000 kişi oluyor rakip taraftara sataşan 50-100 kişi oluyor evsahibi takımdan ama sanki bütün şehir ve stat birlikte hareket yapmış gibi anlatılıyor.Bu gibi olayalar abartıldığı zaman ve o yerde bulunmayan kişiler bu yazılar ile etkilenerek hayatında hiç gitmediği ve görmediği yerlerdeki insanlara kin beslemeye başlıyor.Yazı yazrken biraz daha egitici olmak lazım.Bizler Orduspor.net sitesinde çok uğraştık oranın yöneticileri ile tartıştık ama onlar bilidklerinden vazgeçmedi.Akıncılar,Morbeyaz.net ve Ordulugencler sitelerinde asla böyle kısır çatışmalara ve hakaretlere izin vermiyoruz.
Orduspor &İst.Mesudiyespor
Yukarı
Alper Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 18:04
Samsun maçının baş aktörü Şenol yine yapacağını yaptı.Faul olan pozisyonda önce arkadan tekme attı yattığı yerden sonra onunlada kalmayıp adamın suratına yumruğu yapıştırdı ve takımı 55 dakika 10 kişi oynattı.İyice suyu ısındı.
Orduspor &İst.Mesudiyespor
Yukarı
esayhan_26 Liste gör
Yazar

Ayhan KARHAN
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 15:26

Orduspor'da kaptan kadro dışı!

TFF 1. Lig takımlarından Orduspor'da kaptan Şenol Demirci, süresiz kadro dışı bırakıldı. Orduspor Yönetim Kurulu, geçen hafta oynanan Orduspor-Karşıyaka maçının 35. dakikasında ilgisiz bir pozisyonda rakibini tokatlayarak kırmızı kart gören ve takımını 10 kişi bırakan Şenol Demirci'ye 10 bin YTL para cezası kesti. Yönetim, ayrıca Şenol Demirci'yi süresiz kadro dışı bırakırken, kaptanlık görevini de elinden aldı.

Basın Sözcüsü Erkan Şahin, Karşıyaka karşısında 10 kişi kalmalarına rağmen maç sonuna kadar güzel bir futbol sergilediklerini, ancak kendi saha ve seyircileri önünde puan kaybetmelerinden dolayı üzüntü yaşadıklarını dile getirdi. Şahin, "Tüm bu olumsuzluklar bizi yolumuzdan çeviremez. Orduspor'un hedefi Süper Lig'dir. Hedefimizden uzaklaşma söz konusu değildir. Bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm tedbirlerin alınacağı konusunda kararlılığımız kesindir" dedi.
22.10.2007  

Kaynak : İHA
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 12:34
Orduspor'da Suat Kaya Devri Bitti...
Orduspor yönetim kurulu Orduspor'un son haftalarda aldığı başarısız sonuçlar üzerine Suat KAYA ve ekibini görevden aldı. Orduspor Yönetim Kurulu Teknik Direktör arayışlarını sürdürüyor

Ordu İstikbal Gazetesi
29 10 2007
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır