eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 19:27
artık halil başkan maçlardan sonra gazetecilein taraftarınız nerede sorusuna:

Bakın ekranları başında onbinlerce es-es taraftarı bizi seyrediyor, görmüyormusunuz der..

bizi takımımıza hasret bırakacak bu uygulamaya imza atanları şiddetle vede esefle kınıyorum.. kombine paralarına güvenip transfer yapacağız diye düşünüyrsanız sakın öyle bir hata yapmayın..
görünen oki yönetim 5 trilyon hedefliyor stad gelirlerinden..
nevar şu kombineleri 200 ytl yapsanda 3,5 ila 4 trilyon arası net gelir elde etsende, stad full dolu olsa, futbolcun coşa coşa maç oynasa, rakipler neymiş şu es-es taraftarı dese..
ama zor tabi.. bunun için çaplı yöneticiler lazım.. göbek çapı değil, akıl çapı..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:00
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Vallahi ben düsünülen bilet fiyatlarinin miktari konusunda yorum yapmak istemiyorum yanliz transfer sayfasinda taraftarlarimizin hayalini süsleyen futbolcular peynir ekmekle alinmaz.....

Artik süper ligede 1 YTL'ye bilet türküsü bitmis olsa gerek.........
Biletler 1 YTL olsun diyen mi var? Dediğiniz transferler elbette peynir ekmekle alınmaz ama gelen yönetim de bu transferleri maç hasılatlarından yapmayı düşünmüyordur heralde. Yoksa, bu fiyatlarla, taraftar maça gelmez, futbolcuların parası ödenmez, futbolcular çeker, gider, o zaman 1 YTL'ye de gelen olmaz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:03
Alıntı yapılan turkaslan

Bakın ekranları başında onbinlerce es-es taraftarı bizi seyrediyor, görmüyormusunuz der..

bizi takımımıza hasret bırakacak bu uygulamaya imza atanları şiddetle vede esefle kınıyorum.. kombine paralarına güvenip transfer yapacağız diye düşünüyrsanız sakın öyle bir hata yapmayın..
nevar şu kombineleri 200 ytl yapsanda 3,5 ila 4 trilyon arası net gelir elde etsende, stad full dolu olsa, futbolcun coşa coşa maç oynasa, rakipler neymiş şu es-es taraftarı dese..
ama zor tabi.. bunun için çaplı yöneticiler lazım.. göbek çapı değil, akıl çapı..

Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap  bu sözlerden başka ne denebilirki diyecek bişey bulamıyorum ve senı alkışlıyorum....
Clap
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:04
  Kombine fiatlarını belirlerken klübün geliriileri ve taraftarın durumu birlikte değerlendirlmeli. Kapalı ve VİP için düşünülen fiatlar  bence uygın.Durumu iyi olanlar zaten ES ES için fedakarlık yapmaya hazır. Bence açık alt ve üst tribün olmak üzere iki ayrı fiatla değerlendirilebilir.Ekonomik sıkıntısı olantaraftarlar için düşük fiatlı bilet mutlaka satılmalı. Umarım yönetim akılcı bir karar verip ES ES taraftarını süper lig heyecanından yoksun bırakmaz.
since1965
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:04
bi arkadaş stadın kapasitesini 13 000 demiş. ama federasyonun sitesinde stadların kapasitesine bakarsanız . kapasitenin 18 000 civarında olduğunu görürsünüz. bence federasyonun sitesi doğrudur. bizim açıktribünden daha yüksek tribün bir izmir olimpiyat stadında, bi istanbul olimpiyat satdında bir de şükrü saracoğlunda var.
örneğin ali sami yen stadı yüksekliği 26 sıradan oluşur. bizim açık tribün ise ya 46 yada 47 basamaktan oluşuyor. yani ali sami yenin kapalı tribünün aldığı kapasitenin hemen hemen 2 katı. bir de kalenin arkalarına doğru uzanan ufak bölümler var. oraları da katarsanız kapasite daha da artıyor.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:08
bence kombine için 250 ile 300 ytl arası açık tribün için normal bir fiyat
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:10
Alıntı yapılan turkaslan

ismail kardeşim yorumlarına katılabilrim ancak taraftar olarak bizde çapımızı aşmayalım!!!
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:14
söylenen fiatlar çok pahalı hersene kombinemi alıyordum ama maalesef bu sene bende alamayacağım özellikle açık bence çok fazla. inşallah yönetim bu hatayı yapmaz,
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:18
500 YTL'yi lig maçlarına böldüğümüz zaman yaklaşık 30 YTL gibi bir tutar çıkıyor. Kombinesi olanın avantajlı olacağı düşünülürse bilet fiyatları da 30 YTL'nin üzerinde olacaktır. Eğer 30 YTL'nin altında olacaksa kombineye 500 YTL vermek saçma olur. Bence kombine fiyatları bilet fiyatlarının 17 ile çarpımından 50 YTL filan düşük olması gerekir. Örneğin bilet 20 YTL ise; 17*20=340 YTL içerdeki maçlara alınan bilet tutarı olur. 300 YTL'ye de kombine satılabilir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:26

Çoğumuz bu konuda serzenişte bulunsakta elbetteki Es-Esimize desteğimizi tribünleri doldurarak göstereceğiz.İster kombine ister biletli.

Yeterki kaçaklar önlensin,beleş girmeyi alışkanlık haline getirenlere fırsat tanınmasın.
Tribünlere bayanları çekebilmek,ailelerin huzur sevinç içinde maç izleyebilmeleri için aile indirimleri düşünülmeli.Küfüre zaten karşıyız.Bu durumda tribünlerede küfür sokulmaz.
Bu arada serbest giriş kartlarının çokluğu,kapılardaki görevlilerin tanıdıklarına torpil geçmeside ayrı bir durum.
Maçlarda vereceğimiz her kuruşun Es-Esimizin kasasında gelire dönüşeceğini bilerek hareket etmeliyiz.
 Yönetiminde bilet ve kombine fiyat düzenlemesinde taraftarının maddi gücünüde gözönünde bulundurması gerekiyor.Gelen gelsin,gelmeyen gelmesi anlayışı yanlıştır.
Beleşçiliğin önlenmesi bile başlıbaşına önemli bir gelir sayılır.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır