eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 23:33
Alıntı yapılan halilsezer

Yıllardır uğraştığım Eskişehir Spor Kulübü üyeliği başvurum sonunda onaylandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Para olsa bizde üye olabilsek keşke 1000 tl gerçekten çok fazla
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 23:36
Mesut hoşcan şu 1000 tl fiyatı düşürmesi lazım yoksa çok az kişi üye olur kulübe
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 23:52
ben iddia ediyorum;
Kulübe Üyelik 100 TL densin niye 50 TL değil denilir.
yine iddia ediyorum.bedava densin;
biz sorumluluk aldık nerede avantamız denilir.

mal ortadadır.LEŞÇİLER ortadadır.ancak;
Eskişehirspor Kulübü sahipsiz değildir.
salyalar akadursun.ama ekmek kesildi.
daha fazla ayrıntıya girmeyeyim.ama şunu bilin.Leşçi Zihniyete verilecek her taviz Genel Kurul da karşılarına çıkar.
bu da benden Yönetime olsun.
Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2014 saat 00:33
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan halilsezer

Yıllardır uğraştığım Eskişehir Spor Kulübü üyeliği başvurum sonunda onaylandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

+1
-montana26-
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2014 saat 14:46
1-arakdaslar pesin mi odemek gerekiyor.
2- nasıl basvuruluyor
3- icerden iki tane referans olayları falan kaltı mı
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2014 saat 16:28
Önceki yönetim zamanında kulübe üyelik için başvurmuştum.üyeliğimin değerlendirileceğini belirterek cevap vermemişlerdi.Hatta başvuraların neden üye yapılmadığı için kamuoyunda yayınlanan malum listede benim de adım geçmekte didi.Seçimlerden önce şuan ki yönetimde ki bazı yöneticilerimize seçildiklerinde bu konuyu nasıl değerlendirecekleri konusunda bilgi almış ve konuyu bizleri mağdur etmeden çözeceklerini belirtmişlerdi.

Bugün kulüpten bir hanımefendi beni arayarak üyelik başvurumun değerlendirmeye alındığını,yeni şartları yerine getirirsem üye olabileceğimi belirtti.Bende kendisine daha önceki dönemde mağduriyetimin giderilmediğini,ozamn ki hakkımın daha farklı olduğunu belirttiğimde,konunun dışında olduğunu şartları yeni yönetmelikle yerine gelebileceğini belirtti.şimdi önce verilen sözler ve mağduriyet giderme durumu ne olacak.önceki haksızlılığımızı bize lütuf gibi sunup kenara çekilmek çok anlamsız.yıllardır beklediğim ve istediğim üyeliğimi sırf bu ikilemler ve güvensizlikten dolayı düşünür hale geldim.
Yazık değil mi bize ?
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2014 saat 18:14
Alıntı yapılan ezbol

Önceki yönetim zamanında kulübe üyelik için başvurmuştum.üyeliğimin değerlendirileceğini belirterek cevap vermemişlerdi.Hatta başvuraların neden üye yapılmadığı için kamuoyunda yayınlanan malum listede benim de adım geçmekte didi.Seçimlerden önce şuan ki yönetimde ki bazı yöneticilerimize seçildiklerinde bu konuyu nasıl değerlendirecekleri konusunda bilgi almış ve konuyu bizleri mağdur etmeden çözeceklerini belirtmişlerdi.

Bugün kulüpten bir hanımefendi beni arayarak üyelik başvurumun değerlendirmeye alındığını,yeni şartları yerine getirirsem üye olabileceğimi belirtti.Bende kendisine daha önceki dönemde mağduriyetimin giderilmediğini,ozamn ki hakkımın daha farklı olduğunu belirttiğimde,konunun dışında olduğunu şartları yeni yönetmelikle yerine gelebileceğini belirtti.şimdi önce verilen sözler ve mağduriyet giderme durumu ne olacak.önceki haksızlılığımızı bize lütuf gibi sunup kenara çekilmek çok anlamsız.yıllardır beklediğim ve istediğim üyeliğimi sırf bu ikilemler ve güvensizlikten dolayı düşünür hale geldim.
Yazık değil mi bize ?

Hemde çok yazık. Sizin gibi daha önce başvuru yapmış,giriş aidatlarını ödemiş ancak geçmiş yönetimin adaletsiz tutumuna maruz kalmış taraftarlarımız yeni şartlar gözetilmeden üye yapılabilirdi.

İnsanların önüne yeni şartlar koyanlar,Eskişehirspor'a nasıl üye olmuşlar acaba.

1000 TL.verip üye oluyorsan adamsın, itiraz ediyorsan...

kalender
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2014 saat 04:33
Alıntı yapılan montana

Alıntı yapılan EsesLi Onur

+1

Gencler, boyle dusunmeyin. Bir gun sizlerin de guzel birer isiniz olur, sizler de uye olursunuz.
Artik ekonomisi guclu olan takima buyuk takim diyorlar, onun icin takimimiza 1000 TL destegi olabilecek herkes buyursun uye olsun, genc taraftarlarimiz da sirasini beklesin, gun gelecek bayragi gencler devralacak zaten.
Yukarı
johnblack26 Liste gör
Yazar

John
Yer: Holland
  Alıntı johnblack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2014 saat 09:04
Bazıları için mesele sadece para olabilir.
Bazıları içinse mesele Eskişehirspor Başkanının seçilmeden önce verdiği tahahüttür.
Başkan yalan söylerse cemaat ne yapar.
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2014 saat 10:03
korkmayın taraftardan.sayı artarsa istenilen para karşılanır.5000-10000 kişi üye  herşeyi karşılar...600-700 kişiyle fink atıyorlar.al gülüm ver gülüm.şehir hiç bir zaman bu yönetimleri desteklemedi.eskişehir halkının katılımı ile oluşacak yönetimler başarılı olacaktır.ne borç kalır nede şikeden ceza alırız.eskişehirsporu gerçek taraftarlar yönetmelidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır