eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AnkaES Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı AnkaES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:05
Bunu yazarken içim kan ağlıyor, ilk defa umudumun yıkıldığı, bittiği hissine kapıldım, dilim varmıyor ama bu son düdük ligin bittiğinin düdüğüdür. Matematiksel olarak kesinleşmesede bu futbolla, bu oyunla düştük. İnşallah yanılan ben olurum.
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:06
Malesef bu sezon itibariyle taraftarın da efsaneliği bitmiştir. Türkiye'nin en özel ve  etkili taraftarının bu duruma gelmesinde emeği geçen tüm tribün liderlerine(!!) selam olsun.
Yukarı
AnkaES Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun
  Alıntı AnkaES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:11
Taktik uzmanı, futbol dehası, hocaların en iyisi bizde ama niye böyle anlamak mümkün değil. Öyle ki; kuracağı kadroyu, oyun taktiğini bırakın rakiplari, biz taraftarları kendi bile çözebilmiş değil. Her maç ne yaptığını kendi bile bilmiyor. Kaç maç üst üste aynı 11 ile çıktık bilen varmı?

Merak ediyorum, hocaların hocası nasıl bir açıklama yapacak acaba ?
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:15
Üzülmeyin az çok böyle olacağı belliydi 4_5 hafta önce ya, dığım yazıda kalemizde boffen varken illa bir maçta bu takımı yakacağını yazdıydım
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:20
Ben bazen kendimizi de anlamıyorum. Gerçekten. Takıma inanç, geleceğe dair umut falan bunlar güzel şeyler de. İşin rasyonalite boyutunu da gözden kaçırmamak lazım. Konya'yı yeneceğimize dair bu kadar kuvvetli bir kanı neye göre oluştu ki ? Hafta içinde bir şey demedim skor tahminlerine bakarken tartışma çıkmasın diye de. Yaptığımız şey tamamen gerçekleşmesi çok zor bir ihtimali mutlak gerçekmiş gibi görüp tersi çıkınca şaşırmak, sonra da kızmak. Bu sezon takımın hali ortada, Konya'nın hali ortada, futbolcu farkı belli iki takım arasındaki. Neye göre galibiyet beklediniz ki ? Haydi lige ilk çıktığımız sezondaki gibi düşmemeye oynasak ama aynı zamanda evinde yenilmesi zor bir takım olsak tamam da. O da yok. Evinde de giden gelen yenmiş. Eee ? Niye bu hayal kırıklığı ? Hocaya kızanlar ya ? Samet Aybaba bence de iyi bir hoca değil de. İyi hoca olmamasının gerekçesi bu maçı kazanamamsı değil. İki takım arasında uçurum var. Adam yüzünden favori olduğumuz maçı kaybetmişiz gibi davranmanın alemi yok.
Hele gelecek maçlardaki skor tahminlerine mağlubiyet yazmayanlar vardı. Onlar iyice uçmuş. Sivas, Eskişehir ve Kayseri'nin hali ortada. Büyük ihtimalle bu hafta onlar da kaybedecek. Değişen bir şey olmayacak. Haftaya Mersin maçını kazanma ihtimalimiz Konya'yı burada yenmekten daha fazlaydı zaten. O yüzden çok karalar bağlamaya lüzum yok şimdiden. Konya maçına zaten 0 yazmak normal olanıydı.
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:21
Taraftarın biri yazmış az önce alıntı bile yapmıyoum biz bu takımın en büyük etkeniyiz demiş sen az önceki konya maçını izledin mi be adam nasıl taraftar olarak etken olacaksın . . .
AnTiBiZaNs
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:23
Bu futbolcu bozuntularının lisanslarının hepsi yırtılıp iptal edilmeli. Bu yaştan sonra, bu saatten sonra hepsine en baştan pas vermeyi öğretmeli. Biz de bunlardan gol atıp maç kazanmalarını bekliyoruz. Küçük yaştan beri bunca yıl, dünya kadar antremana ve maça çıkan adamların bugün hala pas bile vermeyi becerememesi kepazelikten başka bişey değildir. Bu adamlardan ligde kalmalarını beklemek ha....... ALLAH yardımcımız olsun.
Yukarı
holigan82 Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: türkiye
  Alıntı holigan82 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:25
saol boffen maç kurtarmaya devam ediyon 3 hafta maç saatini 13:00 alan eyy tff sanada selamımı sölüyorum allah bize sabır versin
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:27
Alıntı yapılan AnkaES

Bunu yazarken içim kan ağlıyor, ilk defa umudumun yıkıldığı, bittiği hissine kapıldım, dilim varmıyor ama bu son düdük ligin bittiğinin düdüğüdür. Matematiksel olarak kesinleşmesede bu futbolla, bu oyunla düştük. İnşallah yanılan ben olurum.

Evet abi bende aynı hisse kapıldım , ben de yanılmak istiyoum, çok sinirliyim ...
AnTiBiZaNs
Yukarı
Ousman26 Liste gör
Yazar

Osman
  Alıntı Ousman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 13:29
Takım 11 kişiyken hareket yok
10 kişiyken bir sıfırken hareket yok
Maçın son çeyreği iki sıfır geridesin baskı kurmaya çalış..... enteresan...

3 ön libero var sahada ama adam orta sahada alıyor veriyor dönüyor yakınında adam yok...

Gerek kadro tercihi gerekse taktik tercihi oldukça hatalı...

Topçularında formu düşük..

Üstüne üstlük sanki 3 kulvarda birden yarışıyoruz da rotasyona gidiyoruz kadroda.

Çizgi defans ofsayt taktiği bu kadar kötü uygulanır...

Rakip beklerden bizimkilerin ders alması lazım..

Hakkımızda hayırlısı..
Saygılar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır