eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Maradona Liste gör
Yeni Yazar

Alperen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Maradona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 11:52
Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan menderes26

sinan vardı ne oldu ona kiralık mı gitti bonservisiylemi gitti

Kiralık olarak Göztepe de diye biliyorum.
Bonservisiyle Verildi Sonradan.
Alsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı ; SİYAH KIRMIZI
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 11:55
Sinan Ören kiralık olarak Balıkesirspor'da ama bu sene sonu sözleşmesi bitiyor.
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Yer: Turkey
  Alıntı lucky strike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 12:12
.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 12:58
bence kayacana sans verılmelıydı atılla ne takıma yakısıyor nede o formna ona yakısıyor kayacana daha fazla sans verılmelı bu takımın bırgun kalecısı o olmalı cunku
yonetıme destek
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 13:00

tam bi bomba her şutu elinin içiyle karşılayıp gsye güven vedi adamları çoşturdu. bu kadar kötüsünü beklemiyordum.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 13:37
Özetlerden seyrettiğim kadarıyla kalecimiz Atilla 3.golde hatalı olmasına rağmen yüzde yüzlük en az 4 tane top çıkardı. Hani bazı insanlar vardır ya ne yaparsa yapsın ne İsaya ne de Musaya yaranabilirler Atilla da o hesap. Özetlere yansımayan yanlış bir hareketi mi oldu bu öfkeyi hak edecek?
KKŞ
Yukarı
eskisehirli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı eskisehirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 13:51
baya pozisyonlari cikartti ama atilla yi oynatacagimiza genc bir kaleci oynatalim ve onu takima kazanalim
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 15:12
Alıntı yapılan estuna

tam bi bomba her şutu elinin içiyle karşılayıp gsye güven vedi adamları çoşturdu. bu kadar kötüsünü beklemiyordum.

Her şutu elinin içiyle karşılayıp kendine güven verdi bence,adam sihirbaz değil elinden geleni fazlasıyla yaptı...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 15:17
Thumbs%20Down kolay değil arkadaşlar öyle kritik bir maç a çıkmak dk 15 takım 2-0 malüp zor bir durum..

bana göre tek hatası yediği 3.gol kafadan 20 metreden vuruyor bacak arasından  gol yiyor

bunu amatör küme kalecisi yapsa '' len derler amatör işte ''

peki atillaya ne diyeceksiniz ? ben yorumsuz bırakıyorum ..Thumbs%20Down
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 15:17
Alıntı yapılan disasel

Alıntı yapılan estuna

Her şutu elinin içiyle karşılayıp kendine güven verdi bence,adam sihirbaz değil elinden geleni fazlasıyla yaptı...

Bu adam  Türkiye de en üst seviyede bulunan ligde iyi bir takımın ikinci kalecisi olabilirmi?Kendine güven verdi de peki size güven verdimi?Hiç evelip gevelemeye gerek yok bank asyada kat kat yetenekli kaleciler var.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır