eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
Online Durum: Offline
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2014 saat 19:22
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Ilk girişte 1000 lira sonrasında üyelik nasıl işliyor? Aylık aidat ne kadar?

aylik yok sadece yillik oluyor oda 240TL
yani giris 1000 Tl arti her yil 240.
ESES HOLIGANS
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 16:43
Yıllardır uğraştığım Eskişehir Spor Kulübü üyeliği başvurum sonunda onaylandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim...
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 16:59

Düne kadar başkanın veya yöneticinin yanındaki işci,kapıcı,memur, köylüsü, akrabası,fenerlisi,yandaş gazetecisi ESKİŞEHİRSPOR'a BEDAVA ÜYE OLURKEN AİDATLARI YÖNETİCİLER TARAFINDAN ÖDENİRKEN beleşçi, işbirlikçi kulüp üyesi sıfatıyla ortada gezerken stadın yolunu bilmeyenler gidip seçimlerde oy kullanırken bu işe gönül vermiş insanlar aidatlarını ödemelerine rağmen kulübe yıllarca üye olamadılar.

Bu gün ise 400 kişi üye alınacağı söyleniyordu 100 kişi başvurmuş.

"Niçin başvuru yok " sebebini araştırmak ve insanlara sormak lazım.

Şahsen Eskişehirspor'a kulüp başkanı olmak gibi bir düşüncem yok ancak bu kulübe başkan olsaydım,

*İnsanların önüne maddi manevi hiç bir engel koymadan kulübe üye olmalarının yolunu açardım,

*Bütün üyelerimize her yıl formalarını hediye ederdim,

*Aidatlarını düzenli ödeyen üyelerimiz arasında çekiliş yapar belli bir sayıda kombineyi üyelerimize kulüp olarak verirdim,

*Kulüp üyelerimize Eskişehirspor ile ilgili her alanda öncelik tanırdım,

*Bana oy versinler diye başkalarının aidatlarını ödemezdim,

Maddeleri çoğaltabilirsiniz, nihayetinde bu işler bu işler teşvikle büyür zorlamayla bir yere varamazsınız.

Birde "Eskişehirspor" diyerek ahkam kesen gazeteciler var.Bu beyefendiler buyursunlar kulübe üyelik konusunda, insanlar niçin başvurmuyorlar, satılan forma ve kombine bilet sayısı niçin düşük araştırsınlar elde ettikleri sonuçları ve görüşlerini yazsınlar halkı aydınlatsınlar.

Belki kulübe bir faydası olur.

Böyle bir çalışma yapan gazeteci oldumu.?

Yok, bolca sallıyorlar.

Sonrada seni beni beğenmezler.

Gazeteden, oturduğunuz yerden sallamayı bırakın ve buyurun araştırın,

Üç günde bir yazıp ahkam kesmekle bu işler yürümez.

YEREL BASININ DEĞERLİ ÜYELERİ
kalender
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 17:20
Sanırım giriş aidatindan dolayı başvurular düşük kaldı. Aidatla birlikte 1240 tl yatırmak gerekiyor.

Benim tek çekincem halil ünal ve bundan önceki dönemlerde üye olan kişilerin aidat ödemeleri düzenli olarak yapılacak mı ve takip edilecek mi?

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 17:27
Kulübe üyelik konusunda, 16 yaşımdan beri hayalim diyebilirim, şu an 27 yaşımdayım artık para da kazanıyorum ama bu bahsi geçen miktarı yani 1000+240 TL'yi ödemek beni vicdan olarak çok rahatsız ettiği için üye olmuyorum.
Bu miktarların belirlenmesinde ne gibi bir kıstas uygulandı ne düşünüldü aklım hayalim almıyor. Hiç bir mantığı olduğunu da sanmıyorum.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 17:41
millet 1 milyon üyeyle dünya sıralamasında yer ararken bizim mesut hoşçan nerdeyse üye sayısını 300 düşürecek çokmu zor üyeliği 200 gibi birşey yapıp her sene bu miktarı almak ama olurmu sonra kongrelerde çıkar biri hesap sorar allah muhafaza sonra koltuklarını kaybedelirler demiii
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 22:00
bak renkdaşım; önce Kongrenin anlamını kavra.
sen daha sonra Kongre de"size hesap mı vereceğiz lan"diyenlerle bir hesaplaş.
sonra buralarda senaryo yaz.
ha bu arada Tüzük nedir araştır,oku,sindir anladığın zaman ahkam kes.
ricam şudur.bu Yönetim hepimizin Yönetimidir.
bazen de olsa,iyi yaptılar deyiver ya.abdestin kaçmaz.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 22:44
http://www.bursaspor.org.tr/bs//s/20/20/genel_kurul_uyeligi
Bursaspor'da Üyelik başvuruları Yönetim Kurulu kararı ile onaylanmaktadır. Üyelik başvurusu kabul olan üyemiz,  Giriş Ücreti  (100 TL) ve o yıla ait olan yıllık aidatı (75 TL) ödediği takdirde Bursaspor Genel Kurul üyeliği başlamış bulunmaktadır.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2041#.VD7bO21lfTo
üyelik Üye giriş aidatı olan 500 TL 'yi (bir defaya mahsus alınır) ödemeleri,
Yıllık Aidat bedeli olan 60 TL 'yi ödemeleri gerekir.

Bursaspor ve Trabzonspor üyelik aidatları bu kadarken bizimkisi fazla olmuş.Yok şuna veriyon buna veriyosun demesin kimse.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 23:11
bizim abdestimiz bunları eleştirmekle kaçmaz en azından ben sadece eskişehirsporu tutuyorum bugüne kadar hiçbir istanbul takımına kardeş gözüyle bakmadım kardeşimizde demedim alın yukarıda trabzon ve bursanın üyelik kabul şartları ortada bunlar şampiyonluk yaşamış takımlar 75 tl aidat giriş 200 tl bizde uçuk rakamlar bu uçuk rakamların birtek sebebi var genel kurul o zaman istedikleri gibi at oynatamazlar hükümranlık süremezler sayı ne kadar çok olursa kontrolü o kadar zor olur çıkar birileri hesap sorar......
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2014 saat 23:28
hala anlayamadın değilmi?
ben sana diyorum ki"size hesap mı vereceğiz lan"terbiyesizliğiyle hesaplaş sonra konuşalım,
hadi bunu yap,sonra Camianın karşısına çık.
meşgul etme buraları.kafandaki yönetim gelmiyecek;bu kadar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır