eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 310311312313314 315>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 10:11
Aslında bazı şeyler zamanında yazıldı ya da en azından ben yazdım...ETB hala kağıt üzerinde vardır ve her zaman aktif hale gelebilir,istendiği zaman yine şaha kalkabilir...Fakat şu an da mevcut yönetimde olan bazı isimlerin yenilenmesi gerekiyor...Bazı arkadaşlarımız bana kızabilirler ama Dernek bütün taraftar gruplarından bağımsız olması çok daha iyi olacaktır...

Dernek Mevcut yönetimlerin tam muhalefeti olmalıdır...Bugün Muhalefet kanadında olan Mesut HOŞCAN'ın neler yaptığını,neler kazandırdığını hepimiz gördük... Eğer o günlerde ETB tam bağımsız kalabilseydi çok daha iyi mesafeler alabilirdik... Geçmiş yönetim kendisine muhalefet istemedi ve ETB'yi bölmek için elinden geleni yaptı...O yüzden diyorum bir dernek TAM BAĞIMSIZ OLMALIDIR...Bu şartlar oluşacaksa her zaman varım...Yok aynısı devam edecekse Allaha yakın bana uzak kalsın...

Hiç bir şeye üzülmem ama arkadaşlarımızın gecesine gündüzüne katarak yaptığı çalışmaların heba olmasına yanarım...Açıkcası bir ÖTO ruhu ve felsefesi bu camiaya her zaman lazımdır...Akabinde bir BET oluşumu (Bu insanlar bilinmez gizli kahramanlardır Smile) yaptıkları açıklamalarla bir yönetimi 1 hafta boyunca Kütahya kaplıcalarında kampa sokabilmiştir...Çünkü bağımsız olan insanların gücüne hiç kimse karşı koyamaz...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 11:42
Yeni yonetim eger bu forumu okuyorsa okuyordur umarim taraftarin nasil halil unali guvenmediyse ayni sekil Murat diri denen kisiyide guvenmiyor.Artik onunla ilgili haberler gazetelerde okumak istemiyorum ben sahsenlutfen o kisiye biraz yaklasiminiz resmi olsun.Nefer gurubunda eskden oldugu mesut kardesimizin idare etmesini cani gonulden istiyorum.Bu sene artik taraftar birlesmesi lazim
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 12:56
Madem açık seçik konuşuyoruz söyleyelim grup demek taraf olmak demektir.Bağımsız bir dernek herkezin hayali aklı başında bir çok taraftarımız beladan uzak kalmak adına başka yerlere bulaşmıyor.bütün olunduğunda kimse kimseye dokunamaz bunu kabul etsekte yada etmesekte Gezi eylemlerinde gördük ki taksim dayanışması tribün çocukları gibi 18 20 yaşlarında gençlerden oluşmuyordu.bütün oldular bir konuyu savundular,destek gördüler
Kemik yapı olduğu vakit hukuk yada başka yollarla tüm sorunlar aşılır ama ne yazık ki buna bu bakış açısı ile yaklaşacak binler gerekli 3 , 5 kişinin harcı değil
Birlikten kuvvet doğar sen ver,sen ver,sen ver ufak ufak destek ile kartopu çığ olabilir.
Başka bir konuda tribün grupları her zaman satılıktır,muhtaçtır yalan söylemek olmaz mecbur parasız kişilere destek çıkılır her kulüpte böyle febe,bjk,gs gibi kulüpler daha beter inanın orada deplasmana yüzlerce kişi bedava evet bedava gider herşey dahil sisteminde,
üstüne yollarda yağma kültürü oradan geçmedir bizlere örneğin benzinciler böyle durumda faturayı kulübe yollar onlarda öderler böyle pislik ilişkiler vardır yönetim ve esnaf arasında
Buradan herkez yorumlarıyla bence niyetlerini belirtmeli konuşmalıyız  en azından katılımlar önemli ben dediğim gibi taraftarımızın karşısında illegal yada orman kanunu yürüten kişiyi gördüğünde tepkisi çalıyı dolaşmak oluyor bunu kırmanın yolu güçlü bir yönetimdir taraftar yönetimi
Başka bir konu taraftarımızın birbirine  güveni yok hemde hiç yok bence önce taraftarın ilk adımda tanışması birbirini tanıması lazım,sonrasında güven kazanılır.daha önce yenilen kazıkları unutmayan insanlar soğumuş birbirinden evet soğumuş birde önyargı var bizlerde oluşmuş her nasılsa ,nasıl olacak derseniz mesela maç öncesi topluca bir yerde buluşup,konuşulup sonrasında vakitlice maça girmesiyle olabilir yada başka vs yollarla
başka bir konu hep en iyisini istediğimizden imkan olmayan işlerde ,alçak gönüllülük  ve özveri isteyen işlerde beğenmemezlik,kulp takma huyumuzdan vazgeçmeliyiz.
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 23:24
Alıntı yapılan MuratHoca

Malumun ilamına gerek yok esasında....
Sorunun Halil Ünal'ın istifasını isteme noktasında çıkan görüş ayrılığından olduğu malumdur.
Zaman bu sorunu çözmez, zihniyetler değişmediği sürece Taraftarlar birlik olamaz. Şu an için benzer düşünenlerin bir arada olup Eskişehirspor adına bir şeyler yapmaya çalışması gerekir.

Evet sorunun buradan çıktığını az çok biliyoruz,fakat halen kafa kurcalayan şeyler var.
Biliyorsunuz ilk zamanlar neferde halil ünala karşı cephe aldı,tribünleri terkettiğimiz maçta neferde dışarıdaydı,sonra ne olduysa oldu, halil ünal ile olan toplantı sonrası tam bir U dönüşü yaşandı.Bu dönüşün sebebi gizli kaldıkça Neferi destekleyen arkadaşlar kızmasın lütfen ama bu dönüş bir lekedir,sebebi açıklanmadıkça gönüller rahat etmez; Belkide geçerli bir sebebi vardır değilmi?
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2013 saat 16:07
TARAFTARLAR İFTARDA BULUŞACAK 
26 Temmuz 2013 Cuma 

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği’nin düzenledeği iftar yemeği Pazartesi Gar düğün salonunda yapılacak.Konu ile ilgili açıklama yapan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği yöneticisi Murat Diri “Toplumları güçlü kılan en önemli unsur, o toplumun bireylerinin aynı noktada buluşturan, aynı millete ait ortak duygular ve değerlerdir. Bizi bu ortak duyguda buluşturan; ahlaki ve manevi duyguların çok yoğun olarak yaşandığı içinde bulunduğumuz Ramazan ayında Eskişehirspor camiası olarak birlik beraberliğimizi pekiştirmek ve ellerimizi semaya hep beraber açmak için 29 Temmuz Pazartesi günü Gar Düğün salonunda vereceğimiz iftar yemeğine tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.
Istikbal
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2013 saat 16:43
Alıntı yapılan gündüzlerli26

<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=465>
<T>
<TR>
<TD =buyuk>TARAFTARLAR İFTARDA BULUŞACAK </TD></TR>
<TR>
<TD =duz align=right>26 Temmuz 2013 Cuma </TD></TR>
<TR>
<TD> </TD></TR>
<TR>
<TD =yazi>[COLOR=#0066cc size=3">Eskişehir[/COLOR">spor Taraftarlar Birliği’nin düzenledeği iftar yemeği Pazartesi Gar düğün salonunda yapılacak.Konu ile ilgili açıklama yapan [COLOR=#0066cc size=3">Eskişehir[/COLOR">spor Taraftarlar Birliği yöneticisi Murat Diri “Toplumları güçlü kılan en önemli unsur, o toplumun bireylerinin aynı noktada buluşturan, aynı millete ait ortak duygular ve değerlerdir. Bizi bu ortak duyguda buluşturan; ahlaki ve manevi duyguların çok yoğun olarak yaşandığı içinde bulunduğumuz Ramazan ayında [COLOR=#0066cc size=3">Eskişehir[/COLOR">spor camiası olarak birlik beraberliğimizi pekiştirmek ve ellerimizi semaya hep beraber açmak için 29 Temmuz Pazartesi günü Gar Düğün salonunda vereceğimiz iftar yemeğine tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.</TD></TR></T></TABLE>Istikbal

Yeniden aktif olması için güzel bir adım ama düzene girmesi için toplantılar yeni görev dağılımı ve üyelikleri açıklamaları lazım.
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2013 saat 17:01
ETB toplanmış, kararlar almış ve hadi bismillah "iftar"... !!!

ETB yetlilileri beni aydınlatırsa; üzülecek miyim sevinecek miyim karar vereceğim !!!
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2013 saat 14:13

Bir arkadaş kendi monitöründen çekip koymuş bu videoyu . Söylediğimiz besteleri , tezahüratları eve geldiğimiz de izleyebileceğimiz bir medya , bir platform yok .

Daha öncede söylendi sanırım ama tekrar dile getirmekte fayda var bir kaç arkadaş bu işleri üstlenebilir . Hatta izin çıkarsa ayaklı bir kamera konulup aynı polis kamerası gibi 90 dk boyunca tribünü çekebilir .
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2013 saat 15:01
eses tv ye abone olan bu tür viedoları da izleyebilir
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2013 saat 15:47
Arkadaşlar ETD hepimizin yazdıklarından da anlaşılacağı üzere yeniden aktif hale geçirilmeli.
Bu dernek taraftar içinde herkesime hitap etmeli, üyelik konusunda ciddi çalışmalar yapılmalı, kulüp yönetimide dernekten en az 1 yönetici almalı. Eskişehirspor umuz ancak böyle daha ileri gidebilir.
fakat işin içine rant, bedava uygulamaları, siyaset gibi ayrım konularını daha dernek yönetimi oluşurken dikta edilmeli böyle konuların şakasını bile yasaklamalı ki sadece tek Bağın ESES taraftarlığı olduğu bir ortam oluşmalı. Bu sayede önceki kuruluşta olduğu gibi birilerinin dur demesiyle yıkılma sı engellenmeli.
bazı arkadaşların yazdığı gibi 1.ligteki birçok kulübün bile taraftar dernekleri mevcut iken hatta seçimde başkan adaylarının bile destek ihtiyacı duymaları gerekliliği olduğu gibi güçlü, kararlı sadece ama sadece bağının ESES olduğu güzel bir birliktelik ESES imizin ve biz ESES gönüllülerinin hakkıdır diye düşünüyorum. Ertuğrul hoca mızın daha imza atarken söylediği gibi biz ESES sevdalıları , şehir ve yönetim birlikte olursak yenemiyeceğimiz zorluk yok. Bakın son günlerde küfürsüz, hakaretsiz sağa sola diğer takımlara sataşmak yerine süper bestelerle şovlar yapan taraftarımız sayesinde soğumuş olduğum trübünlerde zevkle ve bu yaşta sesim kısılana kadar ESES imi destekliyorum.
Şimdi tam zamanı hadi birlik olalım ESES için bir olalım Türkiye de taraftar nedir . (Amigo Orhan ın ve ekibin öğrettiği gibi) herkese gösterelim.
Bütün ESES sevdalılarına saygılarımla efendim..
E ni S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 310311312313314 315>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır