eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 310311312313314 320>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2015 saat 20:56
Bağlandı yollarım, işinin BİNA
# Direnmüdavim....

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 00:58
Hic kimse kiritmadan Asena gibi kivrak figur sarfetmeden yüksek sesle düsünsün bunca sehidimizin ve sahile vuran minik evladin katili ve tek sorumlusu recep tayyip erdogan denen dengesizdir efendiler karninizdan konusmayin benim mantigim serefsize serefsiz der gerisi yalan dolandir ... Tabii ki tek sorumlu bu dengesiz ve sorumsuz rte degil bunun eli kanli tüm secmenleri ve destekcileride ayni sorumluluk ve ayni mebal altindadir ... Bu böyle biline kani bozuk bas cumhur ve destekcileri ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
vuvuzella Liste gör
Yazar

Mert
Yer: Eskisehir
  Alıntı vuvuzella Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 02:23
Alıntı yapılan EsBoraEs

Yahu ben onu mu diyorum, adamlar TSK'yı itibarsızlaştırmak için her yolu deniyor, adamlar TSK hpg'ye ateşkes teklif etti, köylüyü araya koyarak şehit cenazelerini almaya gitti diyor ve bizim insanımız hemen inanıyor. 35-40 şehit var diyor verdikleri kaynaklar Alman Reuters, İngiliz BBC gibi pkk'nın propagandasını ve yardım yataklık eden kuruluşlar..
devletin kanali bile parti propagandasi yapiyor, dun askerligini yapmamis milletvekili gazete bastirip sehitler icin slogan attirdi, morga giren cenaze 16! digerlerini tsk alamiyor cunku korkuyor cumhurdan.

Temmuzdan beri ne degistide bu saldirilar artti? Aslinda oncesinde de vardi ama haber yasagi konuluyordu ve biz detaylari o amerikanin twiterindan ogreniyorduk cunku hukumet sansuru en agir sekilde uyguluyordu.

Sehidin cocugunu onune alip mac izleyen ve o cocugun oksuz kalmasinda payi olan adam haberi varken arda gol atinca guluyor! Mideniz kaldiriyomu
ESESES KİKİKİ
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 08:33
Igdirda da patlama olmus 10 polis şehit diyorlar. Allahtan tüm şehitlerimize rahmet diliyorum.
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 08:54
Alıntı yapılan CK_26

Igdirda da patlama olmus 10 polis şehit diyorlar. Allahtan tüm şehitlerimize rahmet diliyorum.

Bende şimdi gördüm. 11 polis şehit oldu diye. Allah kahretsin bu şerefsizleri. Nereye kadar sabredecek bu millet merak ediyorum.
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 09:06
Habur sınır kapısından davullarla zurnalarla pkk yı karşılamadan önce, bir çözüm süreci hikayesi tutturulmadan önce pkk denen kalleş,kahpe,etekli yüzü maskeli it sürüsü şehirlerde bu kadar rahat eylem yapabiliyor muydu?
Daha ne kadar canımız yanacak? Özvatanımızda Türk'üm dediğin için neredeyse faşist sayılacağımız günler ne zaman son bulacak? Terörü bitirmek için ne zaman doğru siyaset yapılacak?
Her şehit,her saldırıdan sonra vurulan pkk kampları ne zaman canımız yanmadan vurulacak?
Yüreğimiz yanıyor yüreğimiz...
Ülke ekonomisi çöküşe geçmiş, hainlerin istediği iç savaşa doğru ülke koşar adım...90'lardan kötü hale gidişat...
Üniversitedeki tarih hocamın söyledikleri kulağımda çınlamakta."Bu coğrafya sanki lanetli coğrafya,Türk milleti bu topraklarda sanki huzur görmeyecek gibi."
Allah'ım şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır,bizlere akıl fikir ihsan eyle.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 09:31
şehit sayısı 12 yer çıktı 2 günde 28 şehit bu ne.buna sebep olanların allah cezasını versin çözüm süreci çözüm süreci dedin yavşaklar çözüm sürecinde ülkeyi cephaneye çevirmiş bu ülkenin mit i nerde tabi mit şu anda c.başkaşına hakaret twitleri atanları bulmaya çalışıyor
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 09:36
durmak yok şehitlere devam.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 10:06
Şehidimiz Mustafa Özdemir'in cenazesi Bugün İkindi namazından sonra Reşadiye Camii'nden uğurlanacaktır.Allah rahmet eylesin.
Şehidimize son görevimizi yerine getirelim İnşallah.
Yukarı
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 10:42
Yaratıklar maytap geçiyolar,biri gider maç seyreder biri gider 400 de 400 der.16 asker şehit diyene yalancının diyemezsin,12 polis şehit edilir vatan sağolsun siz gidin gasteleri taşlayın derler.Mademki 400 sivri biberi bulunca her işi becerebilecek gücünüz var zaten astığı astık çaldığı bekçi düdüğü olan sizler hadi şimdide anaları ağlatmasanıza.Şehitlerimize Allah'tan rahmet sebep olanlara da en az aynısından kanlı gözyaşı dilerim.
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 310311312313314 320>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır