eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 310311312313314 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 23:49
Alıntı yapılan alpinist

Arkadaşlar ben konfeti hazırlıyorum. 500 tane civarı olacak. Koreoeses den birilerine mi ulaştırayım, yoksa kendim stadda mı dağıtayım? Bir de okadar konfetiyi stada sokmakta sıkıntı çıkartırlar diye düşünüyorum. Maalum 4 cücükler geldiğinde donumuza kadar arıyorlar, anadolu takımları geldiğinde formaliteden yokluyorlar. Poşete koysam arasına bir şey sakladın der bu namussuzlar.

Kardeşim sen girdiğinde konfetisi olmayanlara dağıt.KoreoESES üyeleri zaten elinden geleni yapacaktır.Her işi KoreoESES'e bırakmayalım.Hepimiz elimizden geleni yapalım.Kolay gelsin :)
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2012 saat 23:59
Tabiki de bırakmıyoruz. Ne zaman karton işi olsa giderim hep. Ama yeni gelen kitaplarla hazırladığımız konfeti miktarı yaklaşık 1000 kişilik oldu. Stada sokma ve dağıtma işi içinden çıkabilirsek güzel bir desteğimiz olacak. :)
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 00:51
[QUOTE=alpinist] Tabiki de bırakmıyoruz. Ne zaman karton işi olsa giderim hep. Ama yeni gelen kitaplarla hazırladığımız konfeti miktarı yaklaşık 1000 kişilik oldu. Stada sokma ve dağıtma işi içinden çıkabilirsek güzel bir desteğimiz olacak. :)[/QUO

Bravo valla Stada sokmakta sıkıntı olmaz bence.Daha önce çok sokuldu.Arkadaşlarından 3 5 kişiyle sokar stadda dağıtabilirsiniz.
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 15:18
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan es_emre26

....100 metre civarında bir set pankartı yapmayı düşünüyoruz...

Öncelikle şimdiye kadar yapılan bütün çalışmaları kutlarım,
yüz metre uzunluğundaki pankart fener maçı öncESi için mi ?

Hüsnü abi Fenerbahçe maçına yetiştirmeye çalışacağız.

Alıntı yapılan alpinist

Arkadaşlar ben konfeti hazırlıyorum. 500 tane civarı olacak. Koreoeses den birilerine mi ulaştırayım, yoksa kendim stadda mı dağıtayım? Bir de okadar konfetiyi stada sokmakta sıkıntı çıkartırlar diye düşünüyorum. Maalum 4 cücükler geldiğinde donumuza kadar arıyorlar, anadolu takımları geldiğinde formaliteden yokluyorlar. Poşete koysam arasına bir şey sakladın der bu namussuzlar.

Ahmet ;
Yanına 1-2 arkadaşını alarak, bilet gişelerinin oradan turnikelere doğru gidecek olanlara teker teker verebilirsin. Maç başlama düdüğüyle birlikte girilecek 3lüyle atılacağını vs. söylersen de olayın başarılı olma oranını artırırsın.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 17:27
Vizelerimiz olmasına rağmen 3 arkadaş kendi imkanlarımızla, defterlerden, müsvette kağıtlardan konfeti yapmaya çalışıyoruz. Maç günü Emre'nin de dediği gibi açık tribün önünde maça gelenlere dağıtacağız. Gerçekten zor bir şey değil ve maça 2 gün var, herkes boşa ayırdığı bir saatlik zaman dilimini bu işe ayırsa çok güzel bir görüntü çıkacağına inanıyorum. Şayet ESES'imiz için gecelerini gündüzlerini feda eden EFSANE TARAFTARIMIZ için bu iş hiç de zor değildir
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 17:36
Şimdi ben şerit olarak kestim ama lastiklemedim kaçar kaçar lastikliyeyim. 50-60 ?
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 17:38
Alıntı yapılan ahmetES

Şimdi ben şerit olarak kestim ama lastiklemedim kaçar kaçar lastikliyeyim. 50-60 ?

Belirli bir sayısı yok Ahmet, bir avuç kadar olunca lastikle.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 18:41
Bilindiği üzere ben iç saha maçlarına stadı boykot amacıyla gitmiyorum,
hazırlamış olduğum konfetileri maçtan önce açık tribün girişinde dağıtacağım.

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2012 saat 22:22
Alıntı yapılan ahmetES

Ben tek başımayım bu yüzden lastikle uğraşamıyorum zımbalıyorum 10 tane kağıdı üstüste koyup sonra kesiyorum. Çok daha kolay oluyor. Kişi başı 3 tane dağıtacağım. evde havaya atma denemeleri yaptım. :) 30 tane ideal görüntüyü oluşturuyor. :) Zımbayı tavsiye ederim.
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 00:06
1 Saatinizi bu işe ayırmak bir şey kaybettirmez kimseye.Konfetiler verilirken maç başlarken 3lüyle atılacağını mutlaka söylemelisinz maç havasıyla önceden atmak olayın görselliğini amacını yitiriyor.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 310311312313314 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,592 saniyede hazırlanmıştır