eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 309310311312313 315>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 10:34
Malumun ilamına gerek yok esasında....
Sorunun Halil Ünal'ın istifasını isteme noktasında çıkan görüş ayrılığından olduğu malumdur.
Zaman bu sorunu çözmez, zihniyetler değişmediği sürece Taraftarlar birlik olamaz. Şu an için benzer düşünenlerin bir arada olup Eskişehirspor adına bir şeyler yapmaya çalışması gerekir.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2013 saat 10:39
Alıntı yapılan MuratHoca

Malumun ilamına gerek yok esasında...

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 16:13

Kombine fiyatları ile ilgili açıklamada çok önemli bir paragraf var, onu gündemde tutmak için buraya alıntılıyorum:

''Geçtiğimiz dönemlerde taraftar grupları arasında çeşitli bölünmeler olduğunu gördük. Biz yönetim kurulu olarak tüm gruplara eşit mesafedeyiz, nazarımızda hiç bir grubun bir ayrıcalığı ve önceliği bulunmamaktadır. Tüm grupları dinlemek, sorunlarını çözmeye çalışmak istiyoruz. Hatta önceden de olduğu gibi Eskişehirspor Taraftarlar Birliği gibi bir çatı altında hepsinin birleşmesini ve tek vücut olmasını umut ediyoruz. Bu sene hedefimiz Avrupa kupalarına katılabilmek, bunun için takımın, yönetimin, taraftar gruplarının ve tüm şehrin birlik içinde olması gerekiyor." dedi.  '' 
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 17:37
ETD yeniden kurulsun ilkine gereken desteği gösteremedik ki boyle oldu.Ben yeni kurulacak ETD ye hemen üye olurum
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 17:53
Tribünde içeri de zaten bizim yılımız olacak, dışarı da da en büyük gücümüz olarak bilinen o eski sağlam deplasmanların olduğu havayı yakalamak şart.

Taraftarın genelini münferit kesim oluşturuyor o yüzden sağlam deplasman yapabilmek için dernek vs gerekiyor. ETD ve ETB'nin olmadığı dönemlerde ki güç kaybı ortada.
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 18:46
ETB değil ETD ye ihtiyacımız var .En iyi deplasmanlarımızı ETD ile Yavuz Orhan 'la yaptık. ETB ise Eskişehirspor tarihinde bir ilki başararak Ankara'ya Gençlerbirliği maçına otobüs kaldıramamıştı...Ünieses'in desteğine rağmen deplasman organizasyonlarını becerememişlerdi.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2013 saat 19:29
Alıntı yapılan MuratHoca

Malumun ilamına gerek yok esasında....Sorunun Halil Ünal'ın istifasını isteme noktasında çıkan görüş ayrılığından olduğu malumdur.Zaman bu sorunu çözmez, zihniyetler değişmediği sürece Taraftarlar birlik olamaz. Şu an için benzer düşünenlerin bir arada olup Eskişehirspor adına bir şeyler yapmaya çalışması gerekir.

Ben H.Ü İstifa dediğimde Beni ve yanımdakileri düşmen gibi görüp saldırmaya kalkanlarla (Çıkar uğruna) Bugün nasıl bütün olunur bunlar musluk kapanmasaydı Birleşmeden ne kadar bahsederlerdi Takdirlerinize bırakıyorum.
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 00:02
Neden zamana bırakıyoruz? bunu anlayamıyorum. neden gizleniyor olanlar?  o dönem bir tarafta halil ünal diğer yanda etb vardı!!!   ne olduda herşey alt üst oldu,bunu herkez bilsin ki,kimin ne oldugu ortaya çıksın.
haa aman ben kötü olmayayım,çıkar çatışması vs. işler varsaki,sanırım var,susulmasıda çok manidardır.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
EsEsLi_PDR Liste gör
Yazar

Psikolojik danışman Hakkı
  Alıntı EsEsLi_PDR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 00:24
Alıntı yapılan TMR 26

Alıntı yapılan MuratHoca

Malumun ilamına gerek yok esasında....Sorunun Halil Ünal'ın istifasını isteme noktasında çıkan görüş ayrılığından olduğu malumdur.Zaman bu sorunu çözmez, zihniyetler değişmediği sürece Taraftarlar birlik olamaz. Şu an için benzer düşünenlerin bir arada olup Eskişehirspor adına bir şeyler yapmaya çalışması gerekir.

Ben H.Ü İstifa dediğimde Beni ve yanımdakileri düşmen gibi görüp saldırmaya kalkanlarla (Çıkar uğruna) Bugün nasıl bütün olunur bunlar musluk kapanmasaydı Birleşmeden ne kadar bahsederlerdi Takdirlerinize bırakıyorum.

abim çok güzel söylemiş cidden. halil ünal varken ayrı nefer yokken ayrı nefer. bence taraftar birleştirilecekse nefer ismi de ortadan kalksın en azından murat diri ismi değişsin. tribün liderleri dediklerimizin belli bir ağırlığı ve sevgi duyulan kişiler olsun. öyle taraftarı yönlendir diye bir sürü çoluk çocuk çıkmasın demirlere.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2013 saat 00:49
Kurulsun artık bir dernek süper ligte taraftar olarak bir tek bizim yok bank asyanında %75 nin taraftar derneği var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 309310311312313 315>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır