eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 18:05
Alıntı yapılan SoLdat

Kamuoyu bilgilendirmesi

4. Asliye Hukuk Mahkemesinde 18/06/2013 tarihinde 2012/605E sayılı dosya ile ilgili gerçekleşen duruşma sonucunda;

"Eskişehirspor Derneği Yönetim Kurulu kararı ile üyeliğe alınan 67 kişinin üyeliğe alınmasına ilişkin işlemlerin mevzuata aykırı olduğu iddiası ile iptali istenen karar hakkında yapılan yargılama sonucunda iddiaların asılsız olduğu, bahsi geçen 67 üyenin kaydının usulüne uygun olarak yapıldığı, alınan yönetim kurulu kararının doğru olduğu gerekçesi ile davanın reddine karar verilmiştir.

Üye kaydı usulüne uygun yapılmış olsa da bu o üyelerin seçimde oy kullanma hakkı olduğunu göstermez, henüz üzerinden 1 yıl geçmemişse. Mevzuatta kimler oy kullanabilir, ona bakılması lazım.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 18:25
+67 halil ünala yazıır bu kadar basit biz boşuna heveslenmeyelim
ama genel kurulda diğer üyelere güvenmek lazım bence başkan adaylaının  listeleri kesinleşince oylarda belirleyici olacak.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 18:28
Halil Ünal ;
tüm bu oyunlarına rağmen VİCDAN SAHİBİ üyelerden dolayı KAZANMA İHTİMALİN ÇOK AZ !
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
Yer: antalya
  Alıntı GÖKYAPI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 18:36
hepimize geçmiş olsun beyler...HÜ kimseye bırakmaz bu seçimi +67 ile.bizede yine tribünde HÜistifa diye bağırmak kalır....
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 18:46
şu anki üyelerin çoğunun eses taraftarı olmadığını düşünüyorum buda orana vurursak bence %60 %70 falandır.

çünkü üyelerin çoğunluğunun üye yapılma kriteri taraftar olmak , klubü yönetmek, klube destek olmak değil ! bu üyelerin amacı keselerini ceplerini doldurmak o yüzden , cebini en iyi dolduran adamı başa geçirirler oda zaten herkesin malumu h.ü

ama inş ben yanılırım da hoşcan seçilir ve bu üyeliklerin önü açılır bizde kurumsal bir klüp oluruz
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 19:34
Sen ve senin yandaşların vede yanında duran saz arkadaşların bu klübe zarar vermekten başka ne yaptınız adaylığınızı bile resmi anlamda açıklayamadınız nerede hazirun nerede bilançolar hayatınız yalan olmuş mahkeme kararından çıkan sonuç içinmi seçimi bu tarihe aldın klüp sizin gibi rantçıların elinde olduğu sürece başarı gösteremez sen ve yönetim klübe şirketlerinizden kestiğiniz faturaları yaptığınız tahsilatları duymayan kalmadı ama sizin için bu konu önemli değil siz ceplerinizin ve şeklinizin peşindesiniz yazık nasıl ekranlara çıkıp utanmadan yalanlar atabiliyosunuz yalan sizin içinize yuva yapmış sizin içinize.
Yukarı
doğrucu Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı doğrucu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 19:43
Hazirun listesini inceledim. Halil kazanır diyenlere söyliyeyim Maşallah Mesut Hoşcan'da çok iyi çalışmış. 67 üye deniyor ama Mesut Hoşcan'da bayağı bir tanıdığını üye yapmış. İyi ki de yapmış. Yoksa seçim zora girerdi.
Benim tespitim Halil çalışmakta geç kaldı. Eğer erken çalışsaydı seçimi kazanırdı. Çünkü Mesut'un listesi zayıf. Ayrıca Halil'in yönetim listesi bilinmiyor. Mesut Hoşcan'ın listesi aşağı yukarı belli. Bu isimlerden bazıları sevilmiyor. Öyle ki çay ısmarlamaya korkan, birisi yemek ısmarlasa da yesek diye bekleyenler Mesut Hoşcan'ın etrafında. Bunların kendilerine hayrı yok ki EsEs'e ne hayrı olacak.Bunllar EsEs için 1 lira vermez.
Kongre üyeleri taraftar gibi düşünmez. İkili ilişkiler daha önemli hale gelir. Yani yönetiminde ticari açıdan kuvvetli, sosyal-kültürel-parasal bağlantıları çok olan öne geçer. Halil'in ekibi hala belli değil. Böyle isimler olur mu bilmiyorum.
Dediğim gibi Halil geç kaldı. Bu saatten sonra seçimi çeviremez.
Oy kullanacakların sayısı 722
Katılım 600 ü geçmez. Tahminin 580- 585 kişi.
Mesut Hoşcan 320
Halil Ünal 265 oy alır.
Seçim iki hafta sonra olsaydı durum terse dönerdi.
Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar ama herzaman 10.ncu köy bulunur.
Yukarı
ayyıldız Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuğra SANCAKTEPE
Yer: Warendorf
  Alıntı ayyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 19:52
Ömer bey güzel analiz yapmışsınız bende tahminleriniz çerçevesinde oylamanın sonuçlanacağını düşünüyorum.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 20:02
Tek liste olacaktır...
Umarım yanılırımda kulüpte ilk defa muhalefet olur...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 23:15
Alıntı yapılan otomatikkapi

Tek liste olacaktır...
Umarım yanılırımda kulüpte ilk defa muhalefet olur...

Umarım yanılmazsın abi ve Halil ağa bir mucize olup çekilir .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır