eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Online Durum: Offline
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:01
Maçı izlerken Rıza Çalımbay'ın bir vecizesi geldi aklıma "Hazır Değil"
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:02
Alıntı yapılan g.r.a.ı.d.e.r

rıza hocam git işine ya . valla git limon felan sat sen en iyisi futbol senin neyine. hazır değilse bunun hazırı nasıl olur ki . oynamatmadan hazır değil diyor. yobo febeye geldi direk oynadı . bizim sadıqovun yüzünü milli maçta gördük. 

aynen kardeşim ..
hatta adamın adı meğer SADIGOVmuş formasında gördük ,,sen git milli takımında kaptan oynayan oyunucuyu oynatma ama azeriler maç eksiği olmasına rağmen güvenip oynatsınlar.Olacak iş mi bizim ki
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:02
üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum süperdin sadıgov golde çok sevindim zaten havaya fırlamışım.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı messi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:04
müthis ya, kahvede kimse bana inanmadi eskisehirsporda oynadigini, böyle adam olacakda süper ligde ilk 11'de oynamayacak
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:15
Herifin garezi bize son 2 Türkiye maçında 2 gol attı şaka gibi Angry
NEFER !
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:18
valla hiç üzülmedim futbol erkek oyunu karı gibi oynarsan işte sonuç bu olur.8 kişi defans yapan takıma sercan gol atsın diye hocadan ne beklersin.nihat gibi bi adamı alıpda takımı eksik oynatan hocadan ne beklersin.bakdın olmuyo al tuncayla özeri koy halili santrofora mevlütüde koy öyle kaybet.aldığın adamlara bak yuh sana hiddink.karı gibi kırıtan oğuz kendi gibi oynayan topçuları bulmuş helal valla.
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:20
Hatırlarsanız sayın rıza çalımbay nadaraviç'i ilk sene haftalarca yedek oturtmuştu. Nadaraviç gitti milli takımda hatasız on numara futbol oynamıştı. Şimdi ise bizi haftalarca hazır değil diye uyuttuğu sadıqov milli takımda hatasız on numara futbol oynadı. Attığı golde acaip sevindim, tebrikler sadıqov Clap

Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:24
artik Bulent Uygun, bu oyuncumuzu gorurde oynatir.... insallah

Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:27
bir sözde rıza efendiye demeden geçemeyeceğim.bir sezonu stoper oynayıp 2 sarı kartla geçen stoperlerle ne oynadığını gördük.gerçi onlarda sonunu hazırladı.hak yerini buldu.adam 2 aydır eses de herkesi uyuttun hazır değil diye ama onun cevabı adeta tokat gibi yüzümüzde patladı.adam yanından geçerken eskortluk yapmakla defans oynanmaz gördün millet nasıl defans yapıyo.buda gösterdiki takıntılar açık açık belli oldu.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 20:29
Sadıgov atınca havalara sıçramışım. İçimin yağları eridi golde..
F.T yalakasına karşı bir galibiyet daha...
Ülke futbolumuzdan o ve adamları  temizlenmediği sürece daha çok hayalini kurarız Avrupa Şampiyonasının, Dünya kupasının....

Aynı golü 3 gün sonra mabedde görmek istiyoruz Sadıgov...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır