eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:35
İvaşaya dil uzatacaklarına kankaları Ankaragücünün oyununu ve kalecisini tekrar tekrar izlesinler.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:36
gönül isterdi ki biz olalım ama olmadı. bursasporu tebrik ediyorum.

Diğer yandan tebrik ediyorsam da ankaragüçlüler gibi değil. ankaradaki görüntüleri, kutlamaları görünce garip geldi. bu a.g.lilerin yaptıgına bildiğin el şeyiyle gerdeğe girmek derler. nasıl taraftarsa bunlar.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:39
yatıp kalkıp diyara şükür etsinler
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:45
Anadolu ihtilalini, bizansa başkaldırıyı başlatan biziz boşverin şampiyonu EN BÜYÜK ES ES.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:46
içimiz buruk neden biz olamadık bunca sene sonunda bunun araştırılması sorumluların bulunması lazım şuda bı gercek daha bizim 10 firin ekmek yememiz lazım şampiyon olmak için tesislerimiz ne hikmetse bıtmıyor futbolcuların alacakları duruyor mıllet stad yaparken biz acıgın üstünü kapatamıyoruz  adamlar elindeki kalıtelı futbolcuları tutarken bız 3 kuruş verene verıyoruz gelir gider tablomuz bellı deyıl paralar nereye gidiyo traftar lisanslı ürün alıp klübe yardım edecek store nın halı ıcler acısı kımse ılgılenmıyo uefa standartlarını yerıne getırmemız lazım bunun ıcın hıc bı calışma yapılmıyo daha mı ohooo vs vs vs vs
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
serhat_kepirli Liste gör
Yazar

serhat özkaya
Yer: KOCAELİ
  Alıntı serhat_kepirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:47
Arkadaşlar eskişehirde olaylar çıkmış bursalılarlamı oldu fenerlilerlemi??? bilen varsa yazsın...
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:49
Maçlar bitmeden önce Fb gol atıp şampiyon olsun diye çok bekledim açıkçası.Sonra Bursa şampiyon olunca da Fb'lilerin o halini görünce birden içime mutluluk doğdu.İyi ki Bursa oldu dedim.Hem kendi adıma içimde gelecek sene bizim de bu durumda olabileceğimiz ümidi arttı.Biraz buruk da olsa sevindim Anadolu'dan şampiyon olmasına.Eğer bir iki sene içinde biz de şampiyon olursak işte o zaman devrimi Bursa ile Eskişehir yaptı denilir.Umarım seneye biz oluruz sonraki senelerde de bizim olamadığımız zaman Anadolu hakimiyeti olur.İşte o zaman görürüz İstanbul düdüklerinin gerçek taraftarlıklarını.O zaman da herkes ben Fb'liyim diyebilecek mi. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:01
Biz o kadar yaklaştık ihtilal başlattık diyoruz, o zamanlarda da bütün Anadolu'nun Eskişehirspor'lu oluğunu söylüyoruz ama bunlar eskide kaldı. Trabzonun başarıları da eskide kaldı. Yakın çağımızın en büyük başarısı bu günlerde yaşadığımızdır.

Bursaspor'u alkışlamak ve tebrik etmek gerekir. Milad'ı onlar başlattılar umarım bundan sonrası gelir.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Turcios Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:01

Taraftarlığın boyutları çok farklıymış bunu anladım ben bu sezon.

Varsa,yoksa ESES ti benim için, herkesi de öyle bilirdim.

Meğerse Eskişehirsporlu değil, Anadolusporluymuş bazıları, yada AntiBizanssporlu.

Ya da ben taraftar değilmişim onlar gibi, Mecnunmuşum,Aşık mışım siyahıma-kırmızıma,taraftarlık değil tutkuymuş benimkinin adı.

Yıllarca peşinden koştuğum, aşk masallarına nispet ha kavuştum, ha kavuşacağım derken bu zamana kadar son anda elimden kayıp giden, hep rüyalarıma giren mahallenin güzel kızını, dün akşam komşunun oğlu aldı gitti elimden.

Dün sabah hala tarih sayfasında bir paragraftı benim şanlı geçmişim, o sayfanın bir satırında 17 yazıyorken 18 yazsaydı çok etkilemeyecekti ama dün paragrafımın üzeri adeta çizildi, ufak bir dipnot haline geldi, üzerine yeni bir sayfa yazıldı. Ve benim taraftarım sevinç çığlıkları attı Anadolu,AntiBizans diye diye.

Kusura bakmayın tadım tuzum kalmadı benim, seneye yada 3 sene sonra şampiyon olsak ne olacak, Bursa nın açtığı yoldan ilerleyen Eskişehir de şampiyon oldu yazacak o tarih. Takımını 10 kat daha sahiplenen, 10 kat daha şehir takımı olan bana yakışırdı bu onur,yapamadık,çok üzgünüm.

Bu aşamadan sonra yönetimin bu kongrede önümüze çarşaf çarşaf alacak listesi çıkartmasının mümkünatı kalmamıştır,o kongre yıkılır başlarına,hesap kitap ortada. Ezeli rakibinin şampiyonluğunu gören yönetim olarak sakın ha başarıdan da bahsetmeyin, transferde harcadığınızı iddia ettiğiniz trilyonlardan da, artık yemezler…

Sadece ESES…

Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:03
Seni şampiyon görmeye yetmesede nefES'İM uğrana ölmeye değersin ESES'İM....... seneye bu geleneği bizim sürdürmemiz gerekiyor. Taraftarımız işini yapıyor söz futbolcular ve yönetimde ;)
Şampiyonluk Çok Uzak Değil...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır