eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2014 saat 12:06
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Alıntı yapılan kartES

yeni bir tüzük değişikliği oldu.bunun için olağanüstü kongre yapıldı.tüzük değişikliği oybirliği ile kabul edildi,geçmiş dönemlerdeki şartlar değişti.şimdi yapılması gerekenler yeni tüzükte yazıyor.yapılacak iş resmi siteye girip müracaatı gerçekleştirmek.buralarda kendimizi yormanın gereği yok diye düşünüyorum.

Ben sahsen burda üyelik sartlarini sorgulayanlarin gercekten üye olmak istediklerine pek inanasim gelmiyor Forum ahali bunu yillardan beri dile getirir sartlari sorgular. Mesela eski Forumu acalim yil 2007 sayfa 43 veya 44 bakalim üye olmak isteyen ve o zaman problemsiz iki ay gibi bir kisa sürede üyelik mümkün oldugu zaman kac kisi üye olmus gecen senenin Hazirun Listesiyle karsilastiralim 3-4 kisi.

Ögrencilerin maddi imkansizligini gecelim onlar icin simdiki miktarlar yüksek isi gücü olanlarda üyelik miktarlarina takilib kaliyorlar, Tr'de her sene her sey pahalaniyor... Üyelik aidatlarinin ve Üyelik sartlarinin günün sartlarina uymasi bence normal...

Ama biz gene burdan daha sartlari sorgulamaya devam edelim...100 TL'ye Üyelik... 100 TL'ye Kombine onlarda ceza olarak TFF hediye...

1000 lira kolay kolay herkesin verebileceği bir para değil, klübe illaki maddi durumu çok iyi insanlar olacak diye birşey yok. Kombine 100 lira falan komik şeyler klübe üyelik 500 lira üst sınır olmalı kombine içinde açık tribün 250-300 lira arası uygundur daha ucuzu hiçbir işe yaramaz.
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 09:56
Özellikle kulübe üye olmuş/olmaya çalışmış arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. Kulübün web adresindeki başvuru formunu doldurduktan sonra bu formu elden mi teslim etmek gerekiyor yoksa kulübe fax yoluyla iletmek yeterli mi? Ayrıca yaptığım başvuruyu takip etmek, durumunu sorgulamak için bir yol var mı?
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 12:24
Seçim öncesi"Önce Güven"ekibi hiç 1000 tl.den bahsetmemişlerdi,Şu anda üyeler bu parayı yatırmalı,üye olmak isteyenlerden de sonra istenmeli
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2014 saat 15:32
Bugün kulüpten bir bayan aradı, daha önce kulübe üyelik için başvuruda bulunmuşsunuz resmi sitedeki üyelik formunu doldurup tekrar bize gönderirseniz üyelik başvurunuz tekrar incelenecek kabul edilirse üyelik süreciniz başlayacak dedi. bende şu bir defaya mahsus olarak alınacak 1000 tl lik giriş aidatını nasıl alacaklarını sordum. bonus kartı olanlara 4 taksit yapacaklarını başka bir kolaylık sağlayamayacaklarını söyledi. bende burası işçi ve öğrenci kenti, gelir düzeyimiz belli, hani simitçisi çaycısı herkes kulübe uye olacaktı, bu şartlarda nasıl kulübe uye olalım dedim. anlıyorum beyefendi ama tuzuk böyle en fazla bonusa 4 taksite bölerek size yardımcı olabiliriz dedi...
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2014 saat 17:31
Aynı şekilde bende bugün arandım, yeni formu doldurup kulübe göndereceğim fakat 2 kişiyi referans göstermem gerekiyor. Peki aktif kulüp üyelerini görebileceğimiz bir liste var mı? Ben göremedim resmi sitede.

Yıllar önce yaptığım başvuruya mevcut yönetim tarafından geri dönüş yapılması çok güzel bir jest oldu. Umarım yapılan bu başvurular başarıyla sonuçlanır. Teşekkürler yönetim.
Siyah - Kırmızı
Yukarı
maradonaeses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı maradonaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2014 saat 19:01
Beni de aradılar.
Adı Nülüfer miş. Çok nazik konuştu.
Benim referanslarım sağlam. Ama para yok işte.
Nasıl olcak bu iş bilemiyorum.
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2014 saat 19:16
Beni de aradılar.
İstedikleri formu hemen doldurup tekrar yolladım.
Yıllar önce başvurmuştum.
Hatta Halil Ünal ile karşılaşmıştım bir keresinde. Durumumdan bahsetmiştim. İlgileneceğim demişti. Ama kimse aramamıştı.
Giriş aidatı yüksek ama yıllar sonra kulübe üyelik şansı yakalamışken bu fırsatı kesinlikle kaçırmam.
Sabırsızlıkla bekliyorum üyeliğimin kabulünü.
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2014 saat 19:30
üyelik kolaylaştırılsın.üye sayısı 5000 kişi olmalı.taraftar seçsin yönetimleri.korkmayın taraftardan.düzgün yönetimler olsa ne borç kalır.nede şike....
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2014 saat 23:13
1/700 konuşmuş.699 kişiyi anlayamadan.rezilliğinin farkına varamayan zihniyet akıl vermeye kalkmış.
herşeye karşı zihniyetinin kendisine bir şey kazandıracağını sanan içten pazarlıklı zihniyettir bu.
bitti bu uyanıklık.BJK Başkanı rest çekti rest.bu kulüpten beslenenlerin işi bitmiştir dedi.
bu hala ortada geziyor.Eskişehirspor Camiasında bu geçen sene bitti.
ne yapsın,geçmişi özlüyor.bir daha gelmeyecek olan geçmişi.
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2014 saat 19:13
Ilk girişte 1000 lira sonrasında üyelik nasıl işliyor? Aylık aidat ne kadar?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır