eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 18:32
Haklısın tabiki canım kardeşim...

Ben sadece bu konuda değişen birşey yok diyorum , gelişme kaydedilen konularda aşikar. İfade yanlışı olduğunu düşünüyor ve kendilerininde önce taraftar sonra yönetici olduğunu biliyorum. Niyet ve kalplerinin temiz olduğuna inanıyorum...

Bar , saz konusu ise ,  inan bildiklerimin yarısı bile ele güne sakız eder bizi. Ama hiçbir kulüp ak kaşık değil. Taaaa geçmişlerde futbolculara açıktan yapılan ödemeler , kayırılan futbolcular , şaibeli kazanılan maçlar , şans! eseri kazanılan ve kaybedilen maçlar , kulübe gelen siyasi yardımlar , kulübün üzerindeki siyasi gözler , kulübün üzerindeki tarikat gözleri , rantçılar , vs. vs. vs...

İçimizi karartmayalım veya büsbütün kararalım yanınada kanımızı akıtalım rengimizi bulalım...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 19:50

sevgili arkadaşlar;

burda yönetimi eleştirende, sahip çıkanda...yani herkes haklı...haklı çünkü ortada bir başarısızlık var...
kimse durduk yere küfür etmedi...tabiki edilmeseydi daha iyiydi...
profesyonel futbolcu isen, nasıl sezon başında imza aterken ben profesyonel futbolcuyum diye diretiyorsan...başarısızlık anında gelebilecek tepkilerede profesyonelce yaklaşacaksın
bu iş esnaf müşteri ilişkisine benzer...yani ticarette nasıl müşteri daima haklı ise...
spor da da bu iş böyle...yani taraftar daima haklıdır...

şimdi bu olumsuzlukların hepsini, matematiksel olarak şansımızın devam ettiği son maça kadar bir kenara bırakalım arkadaşlar...

herkes tepkisini koydu...yani anlayan anlamıştır heralde...
bize düşen bu saatten sonra yepyeni bir sayfa açarak...tek vücut olup kenetlenmek...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 20:45
Alıntı yapılan esomer

bu yonetım seneye gıdıcıdır arkadaslar herkes boyle bılsın goruceksınız :
bıktık artık ya yönetim gider,hoca gider,yönetim gider hoca gider ama esesim hep alt liglerde kalır yeter artık yeter imdaat diye bağırasım geliyor...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 20:58
1 saat önce stadın ordan geçerken arabaların çokluğu ve modelli oluşu ile ek binanın oraya gittim.Yönetim kurulu toplantı yapıyordu.Bu sene 2 kere toplantıya denk geldim...İkisinde çok değişik şeyler duydum.Bence yönetimde birbirini çekemeyenler var.
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ombusman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 20:59

SERGEN İ 10 MİLYON DOLAR VERSELER VERMEM
                                 NEBİ HATİPOGLU devre arası
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 21:03
    Bugüne kadar yeni umutlarla  gelen yönetimler  hüsranla küfürle geri gittiler.Birçoğu küstürülmüş şimdi stadın yanından bile  geçmiyorlar.Bu yönetim gider başkası gelir,1 sene sonra o yönetimde gider. Bütün suçu yönetimlere atmak yanlış olur.Başarılı kulüplere bir bakın istikrarlı ve kalıcı yönetimler vardır.Her yıl değişen yönetimlerle bir arpa boyu yol alamayız.Kaldıki önümüzdeki çok kritik bir samsunspor maçı var,bütün herşeyimizle bu maça konsantre olmalıyız,
kalender
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 21:06
Alıntı yapılan kalender 26

Bugüne kadar yeni umutlarla  gelen yönetimler  hüsranla küfürle geri gittiler.Birçoğu küstürülmüş şimdi stadın yanından bile  geçmiyorlar.Bu yönetim gider başkası gelir,1 sene sonra o yönetimde gider. Bütün suçu yönetimlere atmak yanlış olur.Başarılı kulüplere bir bakın istikrarlı ve kalıcı yönetimler her zaman başarılı olmuştur.Her yıl değişen yönetimlerle bir arpa boyu yol alamayız.Kaldıki önümüzdeki çok kritik bir samsunspor maçı var,bütün herşeyimizle bu maça konsantre olmalıyız,
adam gibi yönetim olsun sırtımızda taşıyalımm..keşke Halil ÜNAL kalsaydı...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 22:41

arkadaşlar duymanızı istedigim bir gelişme var Süper solak Sergen  MR çektirmek için istanbula gitmiş eskişehirde Mr yokya (samsun maçına uçakla gitmiyorya takım uzak gelmiş istanbuldan geçecekmiş)

Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 00:15

Alıntı yapılan şimşek

arkadaşlar duymanızı istedigim bir gelişme var Süper solak Sergen  MR çektirmek için istanbula gitmiş eskişehirde Mr yokya (samsun maçına uçakla gitmiyorya takım uzak gelmiş istanbuldan geçecekmiş)

Biz milletin umutsuzluğunu yok etmeye çalışırken böyle haberlerle ortalığı karıştırman ne kadar doğru Sergenin yaptığı doğru veya yanlış her başlığa yazıp milletin gözüne sokman şartmı.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2008 saat 08:58
Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan şimşek

Biz milletin umutsuzluğunu yok etmeye çalışırken böyle haberlerle ortalığı karıştırman ne kadar doğru Sergenin yaptığı doğru veya yanlış her başlığa yazıp milletin gözüne sokman şartmı.
negatifleri degil pozitifleri yansıtalım dogruda olsa zaman birlik ve dirlik zamanı  ESESLİ ARKADAŞLAR  üzücü yorumları yansıtmayalım lütfen  YÜREGİME SEVDAN DÜŞTÜGÜNDE BEYNİMDE ŞİMŞEKLER ÇAKTI ESESİM.Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,421 saniyede hazırlanmıştır