eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Trabzonspor 2-0 Eskişehirspor (1.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:40
Bir gün bu hakemler yüzünden kendime hakim olamayıp uyarı bile almış olmamama rağmen atılacağım ama ne zaman bilmiyorum.
TFF bundan sonra Suat Aslanboğa' yı Eskişehir'de ki maçlara atamak gibi bir hata yapmasın.

Yenildik bahanesi yok ama bu gün bu takım Trabzon'dan çok daha kaliteli olduğunu ispatlamıştır bana göre.
10 kişi kaldıktan sonra fark açılır diye düşünüyordum ama pozisyon bulamasak da kontrolü vermedik helal olsun takıma.

Şenol Güneş takımına ne yapması gerektiğini anlamaktan çok bizi nasıl durdurabilirler onu göstermiş. İçerde oynayıp da bu kadar aciz olan bir kaç takımdan biri olmuşlardır heralde bu maç.

45-65 arası kurduğumuz baskıda golü bulabilsek her türlü dönerdi maç olmadı sağlık olsun.

Önümüzde ki dönemde kupa ve ligde oynayacağımız maçlarda içerde kevgire çeviririz Trabzon'u.

Ayrıca Trabzon nefretim her geçen gün biraz daha artıyor. Lig maçına en azından Avrupa umuduyla gelin ki bi kez daha kaderinizle oynayalım.

Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:41
Bir yenilgiden sonra ilk defa üzülmedim. Çünkü takimimiz çok iyi, çok iyi atağa çıkıyorlar. Devre arası 2 iyi transfer bizim takımı çok iyi yerlere getirir. Kimse üzülmesin biz bu takımla çok iyi yerlere geleceğiz.
Belki Bir Gün!
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:41
Fırat Aydınus'u bi kırmızı kartta kepaze eden basın bu maçın hakemine ne diyecek çok merak ediyorum.Ne diyecek söyliyim bahsetmiyecek bile.Bu arada tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum.O Trabzon Eskişehir'e gelicek.
sevdan bir ateş...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:45
aslanboğa , erkan sana yukarda Allah ver dediği için kırmızı gösterdin , sana da kırmızıyı gösterecek öbür tarafta Wink rezil herif !
Yukarı
eseslifark Liste gör
Yazar

faruk
Yer: eskişehir
  Alıntı eseslifark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:45
Seni aslanlar kovalasin bogalar yakalasin.Kizana gelmis bogalar durtsun seni
Allah nasil bir bela verirse sana oyle bir bela versin.Resmen her dudugunle
hamsileri kolladin
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:45
Umrunda bile olmaz boyali basinin. Meireles efendinin cezasi varken kim takar Eskisehirspor'un yenen hakkini.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
typhon Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Boston, MA
  Alıntı typhon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:45
takımımızı tebrik ediyorum...alınlarından öpüyorum
yanlı hakem yanlı a haberi kınıyorum
trabzonlu oyuncuların çirkin oyunlarını trabzon gibi güzide takıma yakıştıramadım.
onuru tebrik ederim
istanbul

Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için, güneşin doğduğunu sanırlar

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:46
Maçin özeti: Onur ve Suat

Fazla söze gerek yok; Trabzonspor 10 kisiyle bile ezdik!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:46
Helal takımımıza mükemmel oynadılar... Hep böyle oynayın canımızı verelim... Bugün Trabzona değil Onur a yenildik. Hakeme hiçbir şey demiycem, biiiiiiiiiiiiippppppppppppppppppppp....
Bu maçın havasını, moral bozukluğunu hemen üzerimizden atmalıyız. Hafta sonu daha önemli maçımız var, Erkan da cezalı, işimiz çok zor olacak. İnşallah kazanırız. Kupa maçını bi şekilde telafi ederiz diye düşünüyorum...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:47
Kırmızı kart olayı konuşulmadı bile maç sonunda....Yıllardır nefret ediyorum bunları gördükçe nefret bile etmek istemiyorum şu bizans takımları ve yandakçılarından.....
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır