eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 00:09
bu kadar yazılanı içine sindirip , sonra maç günü birşey olmamış gibi bir de pankart açıyorlar ya..
nasıl insanlar bunlar ? hiç mi kendinize saygınız yok ?
eskişehirspora ne kadar zarar verdiğinizin farkında değilmisiniz ?

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 00:09
çapulcular

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 00:11
Alıntı yapılan esesfatih

maç biletleri 50 tl maç gününden önce tükenmiş.maç günü 20-25 tl ye bilet satmak isteyenler stadın önünde,can hıraş bağırıp müşteri arıyor.Bu rezillik yönetimin ayıbıdır,bence organize suçtur.Cezası hiçbir şeyle ödenemez.

Neeeeeeeeeee ama ne denildi Bedava bilet alan da verende ŞEREFSİZDİR denildi degilmi ben alandan cok verene takıyorum allah aşkına artık savcılıgı göreve davet ediyorum vicdan meselesi degil bu vicdanı kim takıyor kapılara artık savcı polisi görevlendirsin gercekden öle bişe varsa vergi dagiresinide görevlendirsin suc varsa ihaleye fesat sokuluyorsa bi zamet bunun suclularıda iceri girsin haram zadelerle
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
estanbul26 Liste gör
Yazar

mehmetali
Yer: eskişehir
  Alıntı estanbul26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 01:04
Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan escosi

bence bunlara güzel bir uyarı lazım.şöyle en sağlamından

Stadda yerimiz belli buyur gel uyarılarını dinleriz çözüm yolunu da buluruz
ClapClapClapClap bu zihniyeti alkışlıyorum.sadece. tabiki protesto amaçlı .bedava bilet için birbirlerini yiyen bir tribün istemiyoruz. bizle dalga gecenler oldu reiscilik oynuyolar diye amacımız reiscilik oynamak değil bedava bilet için bazılarına  yalakalık yapanlardan ayrı durmak için  biz destur daydık sözde desturu baskan ve yönetim  acık ı karıstırmak için göderdi diyenlere en güzel cvp verildi.başkanın kimleri gönderdiği ortaya cıktı. ve bu zihniyet tarafından saldırıya uğrradık.  hemen geri gelmedik bekliyoruz. kimin bilet peşinde olduğu anlaşılsın diye bekliyoruz. tekrar döneceğiz ama bunlar gibi bilet için değil ... gerçek destek için.....
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 01:48
gecekondunun az gelişmişi bunlar.. metabolizmaları ag liler gibi çalışıyor. muhtemelen kromozom sayıları da aynıdır..
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 10:50
Alıntı yapılan estanbul26

Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan escosi

bence bunlara güzel bir uyarı lazım.şöyle en sağlamından

Stadda yerimiz belli buyur gel uyarılarını dinleriz çözüm yolunu da buluruz
ClapClapClapClap bu zihniyeti alkışlıyorum.sadece. tabiki protesto amaçlı .bedava bilet için birbirlerini yiyen bir tribün istemiyoruz. bizle dalga gecenler oldu reiscilik oynuyolar diye amacımız reiscilik oynamak değil bedava bilet için bazılarına  yalakalık yapanlardan ayrı durmak için  biz destur daydık sözde desturu baskan ve yönetim  acık ı karıstırmak için göderdi diyenlere en güzel cvp verildi.başkanın kimleri gönderdiği ortaya cıktı. ve bu zihniyet tarafından saldırıya uğrradık.  hemen geri gelmedik bekliyoruz. kimin bilet peşinde olduğu anlaşılsın diye bekliyoruz. tekrar döneceğiz ama bunlar gibi bilet için değil ... gerçek destek için.....

Bak kardeşim ne güzel diyorsun ki bizi yönetim kurmadı açığı karıştırmak için kurulmadık kendine yediremediğin lafları niye bize camur olarak atıyorsun kendi grubunun Esesi desteklemek için geldiğini biliyorsun kendin içindesin bizim grupa neden böyle birşey ykonuşuyorsun bizde kendi grubumuzun içindeyiz Emek mah gençleri kahve ortamından uzaklaştırmak ve onlara ESES sevgisi aşılamak için ordayız. Senin yaptığın ayıptır şu sözlere bak
#efeler
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 12:46
Bir gün gelecek ne Nefer , ne Kızılcıklı , ne Altes ne de siz kalacaksınız.

Eskişehirspor taraftarını 10'a böldünüz be insaf. Türkiye'de Türk , Kürt , Laz , Çerkez , Doğulu , Batılı vb. ayrımları yapanlar neyse ; Eskişehirspor tribünlerindeki taraftar grupları da bu.

Eskişehirspor tribünlerini tek bayrak altında göreceğimiz günler öyle ya da böyle gelecek. Yönetimden alınan rüşvetler vasıtasıyla açılan yönetim yalakası pankartlar , çığırılan sloganlar da bitecek.

Öyle ya da böyle , çok şey değişecek.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 13:54
Bir kere de ortalığı karıştırma nusret.Ne alıp veremediğin var Nefer'le..Veya diğer tribün gruplarınla anlamıyorum.Her takımın tribün grubu vardır olmalıdır.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 14:13
Alıntı yapılan nusret

Bir gün gelecek ne Nefer , ne Kızılcıklı , ne Altes ne de siz kalacaksınız.

Eskişehirspor taraftarını 10'a böldünüz be insaf. Türkiye'de Türk , Kürt , Laz , Çerkez , Doğulu , Batılı vb. ayrımları yapanlar neyse ; Eskişehirspor tribünlerindeki taraftar grupları da bu.

Eskişehirspor tribünlerini tek bayrak altında göreceğimiz günler öyle ya da böyle gelecek. Yönetimden alınan rüşvetler vasıtasıyla açılan yönetim yalakası pankartlar , çığırılan sloganlar da bitecek.

Öyle ya da böyle , çok şey değişecek.

Foruma birden tepeden indin..
Her başlıkda kışkırtıcı,tahrik edici,gereksiz mesajlar.. ( Bazı mesajların gerçekten çok doğru olmasına rağmen)

Bana trbün grubu olmayan bi tane taraftar söyle ?
Eskişehirde 2 grup vardır.. Açık ve Kapalı..
Kapalı'da saz Nefer'in elinde açıktada Bando ve Aşk-ı Şehir'in..
Geri kalanlar duygularını tatmin etmek için trbünde bulunan topluluklardır benim gözümde çünkü trbün grubu demek sadece pazar günleri bi çatı altına girip bir buçuk saat bağırıp kapıdan çıktıktan sonra bir daha görüşmemek değildir..

Dorlion sayfasında bunları konuşmaya gerek yok.Bu gruba da açık trbün gereken ilgi ve alakayı en yakın zamanda gösterecektir (!)
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 14:31
Dorlion u savunan Hakan arkadaşım. Acaba senin takıma ya da tribünlere saygı göstermesini bilmeyen, kendinden 20 yaş büyük adama atar yapan her maç ufak çaplı da olsa ortamı geren, tribnlere  kazandırmaya çalıştığın çok sevdiğin emek mahallesinin gençleri kahve de otursa daha güzel olmaz mıydı?
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır