eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Misseses_26 Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 13:57

bir ekmek fiyatının 65 ykr olması bile milleti nekkadar etkiledii..bu durumda kimse gidip te kombine almaz.(tabiki istisnayı bozmaz )

Efsaneler Asla Ölmez...Sadece Şekil Degiştirir
Yukarı
yeşiltepeli11 Liste gör
Yazar

Numan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:23
     şuanki hesaplara göre açık 500 ytl  yapmayı düşünüyor yönetim, bu iş yıllardır böyle, şehirde biraz kıpırdanma olsun,  hemen yükü taraftara yüklüyorlar, taraftar bir sezon boyunca yeteri kadar yükün altında kalıyor, yönetimde fırsatcılık yapıyor, geçen yılda aynı hatalar yapıldı, 15 ytl ile başladı 5 ylt leye kadar indi,buyıl da aynısı olacak, seyirci bu fiyatlara enfazla 2 maç gelir, diyeceklerki süperligde oynuyoruz, süperligde oynamak taraftarın cebindeki parayı degiştirmiyor, insanların gelir seviyesi aynı, gençlerbirligi seyircisiz iki takımı birden nasıl kaldırıyor, nerdeyse maça seyirci gelsin diye bedava kombine dağıtacaklar, biz bedava istemiyoruz, insanların alım gücüne göre yapın, böyle olursa maçlarımızı 2000 3000 kişiye oynarız. konbine fiyatları böyle olursa kale arkasına tiribün yapıpta masrafa gerek yok, ihtiyaç kalmaz, bu fiyatları bu taraftarın ekonomisi kaldırmaz.
Her Zaman Her Yerde ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
secolii26 Liste gör
Yeni Yazar

sercan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:28
yaw eğer 500 ytl olursa  o stad dolmaz yani çok saçma yani karşılaştırmak gibi olmasın ama bjk nin bile 350 noluyoruz bu şehrin kapasitesini zorlamasınlar 
afyonda es es li olmak
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:31
13 anadolu takımı ve 4 şampiyon ile iç saha maçı var. sahamız kapanırsa maç sayısı azalacak.  kupa maçları olursa bu sayı artacak.

eskişehirde ikamet eden bir taraftar 13 anadolu takımı ile yapılan maçın 10 tanesine ve 4 şampiyon takım ile yapılacak maçın ise tamamına gittiğini hesap ederse, 10x20 =200 YTL ve 4 takımın maçı 40x4=160 YTl olarak toplam 360 YTL olur.

bu durumda açık tribün kombinesi için uygun olan fiyat en fazla 350 YTL olmalı. bu fiyatın üstü açıklanırsa taraftar kombine almaktansa her maça ayrı ayrı bilet alarak gitmeyi tercih eder.

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:32
Alıntı yapılan yeşiltepeli11

şuanki hesaplara göre açık 500 ytl  yapmayı düşünüyor yönetim, bu iş yıllardır böyle, şehirde biraz kıpırdanma olsun,  hemen yükü taraftara yüklüyorlar, taraftar bir sezon boyunca yeteri kadar yükün altında kalıyor, yönetimde fırsatcılık yapıyor, geçen yılda aynı hatalar yapıldı, 15 ytl ile başladı 5 ylt leye kadar indi,buyıl da aynısı olacak, seyirci bu fiyatlara enfazla 2 maç gelir, diyeceklerki süperligde oynuyoruz, süperligde oynamak taraftarın cebindeki parayı degiştirmiyor, insanların gelir seviyesi aynı, gençlerbirligi seyircisiz iki takımı birden nasıl kaldırıyor, nerdeyse maça seyirci gelsin diye bedava kombine dağıtacaklar, biz bedava istemiyoruz, insanların alım gücüne göre yapın, böyle olursa maçlarımızı 2000 3000 kişiye oynarız. konbine fiyatları böyle olursa kale arkasına tiribün yapıpta masrafa gerek yok, ihtiyaç kalmaz, bu fiyatları bu taraftarın ekonomisi kaldırmaz.
aynen katılıyorum..bu sene açık için en fazla 300 350 ytl bekliyodum ki alıcaktımda öyle olsaydı.şuan maddi imkanım el vermiyor buna..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:40
Açık 250-300 kapalı 600-750 arası bişey yapılmalı,yazıktır bu taraftara ki içinde birçok öğrenci de olacak.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:42
Alıntı yapılan yeşiltepeli11

Bencede kale arkası yapmaya gerek yok kombine fiyatları böyle olursa komple açığı misafir takıma versinler çünkü eskisehir taraftarı bu fiyatlarla maça girmesine imkan yok.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:45
100 tane kombine zor satarsınız...takımın destege en çok ihtiyacı olduğu sene fiyatlara bak,yapılan kurnazlık başka bir şey değil...
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:46
basta bizi sagılacak inek gibi gorenleri kınıyorum biz biletler ucuz olsun demiyoruz tabiki iyi takım izliyorsak belirli bi ücret verip mac izlicez kimse beles mac bileti beklemiyo ama!!!! sen atıp tutacaksın sunu alcaz bunu alacaz suna 4mil dolar verecez falan deyip taraftardan faiş fiyatla mac izlemesini beklersen bizim sevdamızı sömürmüs olursun baskan degismesin derken hep bunları dusunup soylemistim bize ucuran baskan degil ayakları yere saglam basan arada hatayapan ama durust olan bi baskan kalması icindi baskan bana guven vermiyo her defasında fırsatını buldukca hatıpoglu geldi al abi sen baskan ol dedi kimsenin elinden klup almadım diyo bunda bile durust degil baskanlık icin can atıyodu bizleri kimse kandırmasın

issiz biri olarak gecen sene kombinemi aldım her macına gittim butun sene rezilligini cektim is basvurularında hep eskisehir olsun diye bagzı yerleri es gectim sadece esesimden uzak kalmamak icin ama bu gun itibariyle neresi olursa gidecem taraftarı kimse kullanamaz buradada olsam maclara gitmeyecem param olsada gitmeyecem benim gibi gonlunu aklını herseyini esesime veren arkadaslarım maca giremeyecekse ne anlamı kaldı orada mac izlemenin yonetimin geldigi bir hafta oldu ama yapılan hata sayısı 2 bakalım daha neler gorecez eger bide yanlıs transfer politikası izlensin bu sehirde nasıl duracaklar onu merak ediyorum

sevdamız satılık degil bu sevdamızı kullananlara en iyi tepki sezon acılısında olur diye dusunuyorum hepinize saygılar
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 14:59
[QUOTE=yeşiltepeli11]     şuanki hesaplara göre açık 500 ytl  yapmayı düşünüyor yönetim,

Bu mantığa görede hesaplarsak açık tribün bilet normal fiyatı ortalama  30-35-40 maçına göre gözüküyor..Böyle bi hata yapıpta biraz kombine satarlarsa stadı dolduramayıp biletleri yine  15 ytl ye indirirler koca bi sezon yine bu muhabbetleri yaparız..Bilet olayını organize etmekte klüpte kurumsallaşmanın bi parçasıdır.Rastgele bişeyler yaparak olmaz bu iş....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,704 saniyede hazırlanmıştır