eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
johnblack26 Liste gör
Yazar

John
Yer: Holland
Online Durum: Offline
  Alıntı johnblack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 21:37
Mesut Hoşcan 2014 yılında kimseyi üye yapmadı mı?
2014 yılında üye olan hiç kimse var mı?
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 11:44
Bildiğim kadarıyla 2014 yılında henüz kimse üye olmadı...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 13:17
 Bu yıl 70 kişnin üye yapıldığını duydum. Defalarca üyelik başvurum olmasına rağmen ses seda çıkmadı.
since1965
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 14:21
Vehbi ağabey seninle aynı durumdayız kasap önünde ciğer bekleyen kedi gibi bekliyoruz.
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 15:14
Üyelik formu kabulünde, evrak kayıt defterin olmazsa, yada formu aldığına dair belge vermezsen, tüzükte yazıldığı bilmem kaç gün içinde sicil kuruluna bilmem kaç gün içinde yönetim kuruluna gitmiyorsa, kabul yada red olarak başvuru sahiplerine yazılı olarak cevap vermiyorsan. Kurumsallaşıyoruz (Yersen !) Taraftarın çooooook olduğu kuruluş yıldönümü kutlamalarında benim sözüm senettir dersin, olağanüstü yada olağan kongrede ise her önüne gelen üye olamaz dersin. (çok değil bir sene önce söz ağızdan çıkmıştı) şimdi sözümüz senet mi? Değil mi?
Yukarı
HACI Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı HACI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 20:09
Alıntı yapılan radres26

Üyelik formu kabulünde, evrak kayıt defterin olmazsa, yada formu aldığına dair belge vermezsen, tüzükte yazıldığı bilmem kaç gün içinde sicil kuruluna bilmem kaç gün içinde yönetim kuruluna gitmiyorsa, kabul yada red olarak başvuru sahiplerine yazılı olarak cevap vermiyorsan. Kurumsallaşıyoruz (Yersen !) Taraftarın çooooook olduğu kuruluş yıldönümü kutlamalarında benim sözüm senettir dersin, olağanüstü yada olağan kongrede ise her önüne gelen üye olamaz dersin. (çok değil bir sene önce söz ağızdan çıkmıştı) şimdi sözümüz senet mi? Değil mi?

Doğru güya 1 ay içinde cevap veriliyor deniyordu.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 20:44
yeni bir tüzük değişikliği oldu.bunun için olağanüstü kongre yapıldı.tüzük değişikliği oybirliği ile kabul edildi,geçmiş dönemlerdeki şartlar değişti.şimdi yapılması gerekenler yeni tüzükte yazıyor.yapılacak iş resmi siteye girip müracaatı gerçekleştirmek.buralarda kendimizi yormanın gereği yok diye düşünüyorum.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 21:00
bu arada;
geçmiş sayfaları incelerseniz,her Eskişehirspor taraftarının istediği ve şartları tuttuğu anda ÜYE olması gerektiği kavgasını vermiş olduğumu görürsünüz.ancak geçmiş yönetmeyip Eskişehirspor'umuzun istikbalini yok eden yapıların her an devreye girebilmesi gerçeğini gördükten sonra düşüncelerimi bu günün şartlarına uyarlamak zorunluluğu hissettim.
90.000.000TL'lik bir bütçe kabul edildi.240TL den 3000 üyenin maliyeti nedir?çikanı bütçeye bölün çıkanı yüze tamamlayın risk oranımızı bulursunuz.samimi ve tetikte olmak durumundayız.
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 22:03
Alıntı yapılan esmaris

Bildiğim kadarıyla 2014 yılında henüz kimse üye olmadı...
Bir kaç sayfa önceye bakarsanız, bazılarının üye olduğunu görebilirsiniz.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2014 saat 07:08
Alıntı yapılan kartES

yeni bir tüzük değişikliği oldu.bunun için olağanüstü kongre yapıldı.tüzük değişikliği oybirliği ile kabul edildi,geçmiş dönemlerdeki şartlar değişti.şimdi yapılması gerekenler yeni tüzükte yazıyor.yapılacak iş resmi siteye girip müracaatı gerçekleştirmek.buralarda kendimizi yormanın gereği yok diye düşünüyorum.

Ben sahsen burda üyelik sartlarini sorgulayanlarin gercekten üye olmak istediklerine pek inanasim gelmiyor Forum ahali bunu yillardan beri dile getirir sartlari sorgular. Mesela eski Forumu acalim yil 2007 sayfa 43 veya 44 bakalim üye olmak isteyen ve o zaman problemsiz iki ay gibi bir kisa sürede üyelik mümkün oldugu zaman kac kisi üye olmus gecen senenin Hazirun Listesiyle karsilastiralim 3-4 kisi.

Ögrencilerin maddi imkansizligini gecelim onlar icin simdiki miktarlar yüksek isi gücü olanlarda üyelik miktarlarina takilib kaliyorlar, Tr'de her sene her sey pahalaniyor... Üyelik aidatlarinin ve Üyelik sartlarinin günün sartlarina uymasi bence normal...

Ama biz gene burdan daha sartlari sorgulamaya devam edelim...100 TL'ye Üyelik... 100 TL'ye Kombine onlarda ceza olarak TFF hediye...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır