eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kartal maçı tren organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Online Durum: Offline
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 01:45
ya hem 15 otobüs kalkacak deniliyor hem biz trenle gitmeyi planlıyoruz....

kartal yönetimi 800 kişiden fazla almayız diyor nasıl olacak şimdi.
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 01:51
Alıntı yapılan ceyhad

Giden kimse dışarda kalmaz bunu bildiğimiz için gidiyoruz...
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 02:08
inşallah öyle olur  umarım kötü bir tecrübe yaşamayız..........
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ICEBERG Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 08:44
Alıntı yapılan ceyhad

kimse dışarıda kalmaz hatta kartalspor yönetimi  bırakmaz merak etmeyin kendi taraftaraını 1-2 ytl ye maça sokar es es taraftarından 10-15 ytl alır her sezon bize bunu yaptılar yine yapacaklar adım gibi eminim...
Yukarı
odunbazar Liste gör
Yazar

ilker güven
  Alıntı odunbazar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 09:44
bizde 1-2 ytl ye kartallıların içine girelim bakalım ne olucak
A-Y-D-E-R / ODUNBAZAR
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 09:54
ewt beyler kartal da oturuyorum ama 800 kişiyi duyunca şok oldum.. bize kesinlikle yetmez 800 kişi.. 15 otobüste 50 kişi olsa 750 kişi olur en az bi 1000 kişide istanbuldan gelir .. :):) nasi olacak anlamadım .ben en iyisi saat 11 de kartalda oliim stadda..
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 10:24
Arkadaşlar pamukkalemi anadolumu kararınızı söylerseniz bilet almaya başlayabiliriz
S.nalbant
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 10:33
Arkadaşlar rahat olun o stad buradan gidecek ve diğer illerden başta İstanbul olmak üzere gelecek olan herkesi alır. Adamlar bizden rahatsız olduğu için ve gücümüzü bildiklerinden böyle bir sınırlama getirdi. Seyretmediniz mi televizyonda Ordu, Giresun maçlarını hem maraton hemde kale arkasında en az 2-3 bin kişi maç izledi deplasman seyircisi olarak. Bizde aynısını yapacağız. Gelebilecek herkes gelsin lütfen maça artık telafisi olmayan maçlarımız başladı. Sahadaki futbolcularımız kadar bizede iş düşüyor artık şampiyonluk için. Haydi görev başına. Kavga, taş, küfür, olay olmaksızın tam destek hep destek.
Yukarı
vardium Liste gör
Yazar

Volkan Vardar
  Alıntı vardium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 11:40
Geçen seneki maçta en az 2500 kişi vardı. Yine aynı şekilde olur diye tahmin ediyorum. Daha kalabalık olsa bile bazı arkadaşların dediği gibi Kartal, para için herkese yer bulur merak etmeyin. :-)

Bu arada benim şimdiye kadar gittiğim İstanbul'daki tüm Kartal maçları 0-0 bitti. Bu sezon Sakarya maçı hariç her maçında gol atan takım inşallah bu uğursuzluğu da bozacaktır...
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 12:24
Yönetim Neden Tren Ayarlamıyor?
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır