eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

53. Eurovision Şarkı Yarışması

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 11:46
Şu Eurovision'a Bi Tarkan gitse ne güzel olcak ya.
Güzel ve hareketli bir şarkı ile ilk 3'te  olma ihtimalimiz hayli yüksek olur.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 11:49
Alıntı yapılan emrESES_26

Şu Eurovision'a Bi Tarkan gitse ne güzel olcak ya.
Güzel ve hareketli bir şarkı ile ilk 3'te  olma ihtimalimiz hayli yüksek olur.

Ya Tarkan birinci olamazsa ki Tarkan dünya starıyım diyor.Bence Tarkan bu riski göze alamaz.Aslında Tarkan!ı hiç sevmem,sırf bu aralar Beyaz onu programa istiyor diye biraz seviyorumLOLLOL
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 14:02
bu şarkı ilk 10 a girerse iyi olur..ingilizce bir şarkı olsaydı daha iyi olurdu
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 14:06
Alıntı yapılan jack_sparrow

Bencede İlk 10'a Girip  2009  EuroVision'a Direk KAtılalım Yeter
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 14:12
Şarkımız Türkçe olsun isterse sonuncu olsun ama yeterki Türkçe olsun.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 14:23
bizi bu hallere getiren ingilizce onlar gibi yaşam tarzı dejenere olmamız ve ingiliz sömürüsünün sonuçlarıdır ingilizce herşey olsun palavralarına karnımız tok uyanın millet bunlar bizi düdüklüyor bizde alet oluyoruz işsizlik had safhaya çıkmış ingilizce olsa ne yazar anca gönül yazar.
iingilizce bilenlere saygımız sonsuz ama ingiliz hayranlığına amerika rüyasına ingilizce eğitime hayır kesinlikle ingilizce parça olmasın bugün Japonya milletce ingilizcemi konuşuyor
teknoloji devi üstelik keza Almanya sanayi devi Norveç Avrupanın gmsh bakımından sayılı devleti bakınız ingilizce resmi dili mi?
bizlere 10.000 yıllık gül gibi dilimize sahip çıkmak düşer.Latinceden bozma ingilizceye değil
Lakin Amigo Orhan abimizin dediği Kuvay-ı Milliye ruhuyduk biz dediğimiz anadolu yıldızı efsane şehirin çocuklarına bu ruhun dışına çıkmaz yakışmaz misyon olarak kabul edilen bu ruha aykırı bir davranış yakışmaz.Örnek taraftar örnek kişiliğimiz nerde
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 14:24

İngilizce İngilizce diyoruz da acaba İngiltere kaçıncı olmuş?

http://www.eurovision.tv/index/main?page=67&country=6

Maharet İngilizce'de olsaydı, performansları daha iyi olurdu. Tabi İngilizce söylemek anlaşılma açısından bir nebze düşünülebilir ama bence her ülke kendi değerleriyle, kendi kültür mirasından esinlenerek kendi güzelliklerini tanıtma amacıyla yarışmalı...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:04
Alıntı yapılan KaRa

İngilizce İngilizce diyoruz da acaba İngiltere kaçıncı olmuş?

http://www.eurovision.tv/index/main?page=67&country=6

Maharet İngilizce'de olsaydı, performansları daha iyi olurdu. Tabi İngilizce söylemek anlaşılma açısından bir nebze düşünülebilir ama bence her ülke kendi değerleriyle, kendi kültür mirasından esinlenerek kendi güzelliklerini tanıtma amacıyla yarışmalı...
tamam haklısın ama ingilizce şarkıyla katılan şarkıcılarımız çok iyi puanlar aldı..
sertap erener..athena...kenan doğlulu... gibi...ben bu şakıyı fazla beyenmedim.. ilk 10 a girsin yeter..
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:35
Hiç beğenmedim şarkıyı.Bu şarkıyla pek üstlerde olacağımızı sanmıyorum heleki yarışmanın formatı değişti eskiden yarı finale kalanlar yarışıp ilk ona giren finale çıkıyo ve finalde olanlarla yarılıyorlardı ve herkes kendi ülkesi hariç herkese puan verebiliyordu.Şimdi gruplara bölünmüş sadece grubundaki ülkelerden oy alabiliyosun.Almanya gibi oy potansiyelinin çok olduğu ülkeler ne yazıkki diğer gurupta kalmışlar ve Almanyadan oy alamyacağız.Bundan dolayı iyice şansımızın olmadığını heleki bu şarkıyla hiç olmadığını düşünüyorum....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
co1965 Liste gör
Yazar

Covanni Van bronckhorst
Yer: Turkey
  Alıntı co1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:36
Bence Eurovizyona Mithat KÖRLER son bestesiyle girmeliydi... Siyah kırmızı akar kanımız, Biz eskişehirliyiz işte FARKIMIZ....Big%20smile
Viewer discretion is advised...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır