eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 12:51
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan huso_26

Hem bence mecburda değildi o platformda Es-Es'imizden bahsetmesi ancak söz geldi ve bahsetti de bu demek oluyor ki bu şehrin takımını o da seviyor.Zamanında bazı maçlar için okuldan kaçıp maçlara gittiğini defalarca söyledi.Her ne var ki kurallara uymaya özen gösteren birisi biz istiyoruz ki bizim gibi düşünsün bizim istediğmizi yapsın.Böyle olacak hali yok her düşünceden kişilere açık birisi kendisi...

Sonuçta herkesin düşünceleri aynı olamaz.Syn.Büyükerşen'in de muhakkak kendine göre fikirleri vardır.Makamı da böyle olmasını gerektirir.Ben hocamızı tebrik ediyorum.Örnek bir belediye başkanı....

Bir şehirde herkesin farklı misyonları olduğuna inanıyorum bende Hüseyin senin gibi.Yılmaz Büyükerşen bu şehri nasıl bir hale getirdi,insanlar nasıl bakıyorlar şehrimize.Tüm kültür programlarında ismimiz geçiyor.Tüm sanat aktiviteleri buraya uğramadan gitmiyor.Bu benim sayemde değil herhalde,Yılmaz hoca sayesinde.Ama maalesef Es-Es'imize uzak biri,daha doğrusu yönetimsel açıdan uzak birisi.

Dünkü programda da belli olduki gerek olduğu zaman hemen araya girip Es-Es'imizi savunuyor.Bazı arkadaşlar yazıyorki yok o hediylerin yerine Es-Es forması verilseydi.İyide Demek Akbağ'a daha geçen hafta verdik formayı.LOL Diğer Kadir Çöpdemir'e de vermeye gerek yok zaten.Eskişehir'e hainlik etmiştir o ezikbahceyi tutarak.Cümlemin çok ağır olduğunun farkındayım ama benim gözümde bu böyledir,bu şehirli olup Bizansı tutan herkes haindir benim gözümde.Aslında kötü anlamda kullanmak istemiyorum bu kelimeyi ama açıkcası onlar için kullanacak başka bir kelime bulamıyorum.

Yılmaz Büyükerşenin şehrimize yaptıkları ortadadır.Maalesef Eskişehirspora uzak ama diğer yaptığı şeylerle şehrimize bin kat güzellik katmıştır.Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehirspor hakkında düşünceleri ise şunlardır: "Eskişehirspor kendi ayakları üzerinde durmalı, ben bugün yardım edip biryerlere getirdim,yarın ne olacak.Bugün Kocalispor'un hali ortadadır.Sefa Sirmen'den sonra 20-30 trilyon borç ve 2.ligde o takım.Gaziantepsor ne hallere düştü Celal Doğandan sonra.Eskişehirspor çok kötü günler geçirmemek için proje tabanlı sürekli gelir getiren işler yapmalı ve bu konuda ben öncülük ederim diyor.Söylesinler bana onlarca proje çıkarayım Es-Es için" diyor kendisi.Bu düşünceye katılırsınız katılmazsınız ama biraz da doğruluk payı var diye düşünüyorum.

Burdan çıkacak anlam şudur ki Syn.Büyükerşen her zaman göreve hazır yeter ki doğru yaklaşım yapılsın yani araya valimizi alıp ya da çeşitli tv kanallarında suçlayarak veya feryat ederek değil bire bir görüşerek yapılması gerekir.Aksi takdirde Necmi Hoca gibi her şeye muhalefet oluruz.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 12:53
   Bence Eskişehirspor'umuzla ne kadar övünüyorsak,Yılmaz Hoca ile de övünmekte bir o kadar haklıyız!..
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:01
Alıntı yapılan huso_26

Bence Eskişehirspor'umuzla ne kadar övünüyorsak,Yılmaz Hoca ile de övünmekte bir o kadar haklıyız!..

kesinlikle katılıyorum.herkesin öncelikli görevleri vardır ve Yılmaz Hoca görevini layıkıyla yerine getiriyor bence.belediyeciliğin gereklerini tam anlamıyla yapıyor.Proje olarak Eskişehirspor'un yanında olduğunu belirtiyor yeri geldiğinde.

reklam için Eskişehirspor'dan bahsetti demiş bazı arkadaşlar.Eskişehirspor'dan bahsetmeseydi de bu sefer bahsetmedi işte ESES düşmanı diye lanse ederdiniz.yani sizin kafanızda sabit bir düşünce oluşmuş ve ne olursa olsun değişmeyecek, her türlü beğenmeyeceksiniz..Ki Yılmaz Hoca Eskişehirspor'lu reklam olarak kullanacak kişilikte biri değil bence.
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:07
Alıntı yapılan huso_26

+++++++++++++++++++++
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:12
Eskişehirin Adını Duymak Öyle bir mutlu ediyorki beni hangi konu veya kişi olursa olsun eskişehirin adının geçmesi beni sevindirirki politika aklıma hiç gelmez
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:17
Alıntı yapılan es-be-eses

Alıntı yapılan Adrenalinss

eskişehirsporla alakası olmayan bir insan.ayrıca reklam kokan hareketleri ç.ok seviyor geçen gün hakanla geziyorumda Eskişehir vardı. işte odunpazarı ewlerini geziyodu hakan sonra dedi

herşey iyi güselde sayın başkanım niye her ewde odsunpazarı belediyesinin reklamları vard?bu bizi çok rahatsız etti dedi.bi iyilik yapar bütün mahallelerde büyükerşen posterleri..ama eskişehirspor ı tanımıyo bile...

Büyükerşen Büyükşehir Belediye Başkanı, Odunpazar değil. Fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmak lazım...
arkadaşım gerekeni biliyoruz kelime zafıyla gereksiz saçmalıklar çıkartmayınız Wink
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:26
Genel itibari ile çok güzel bir programdı.Yılmaz hocamız Eskişehir hakkında çok güzel bilgiler verdi.Yapılan işlerden,Eskişehir'in değişen yüzünden,kültürel faaliyetlerden,Eskişehirsporumuzdan bahsedildi.Gönül ister ki,o programda olan iki Eskişehirlinin de gönülden Eskişehirsporlu olması.
Ayrıca bu konuya kesinlikle politik açıdan bakmayalım...Eğer o açıdan bakmak isteyen olursa ilk başta sezon başındaki transfer çalışmalarına bakmaları yeterlidir....
açık!
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:29
Kim ne derse desin, dünkü programı izlediğimde bir kez daha Eskişehir gibi bir kentte yaşadığım için onur duydum, ülkemizin her şehrine Yılmaz hoca gibi birisi lazım, İstanbul hariç İstanbul artık Allah'a emanet bir şehir son patlama onu göstermiş oldu, zaten Kadir ÇÖPDEMİR:" Hocam Kadir TOPBAŞ'la yer değiştirseniz İstanbul kurtulur mu?" diye bir soru sordu Yılmaz hoca:" mümkün değil, İstanbul için iş işten geçmiş" dedi. İstanbul hariç diğer 80 şehirde Yılmaz BÜYÜKERŞEN gibi bir adam olsa Türkiye'nin mevcut sorunlarının % 75-80'i çözülür...
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:31
Programı canlı izledim. Yılmaz hoca çoğu zaman güzel şeyler söyledi ama arada siyasette yaparak şu anki devlet yönetimini ve icraatlarını eleştirdi.

Kadir çöpdemir Eskişehirin gelişiminden bahsetti.  Eskişehirli arkadaşlarının neredeyse hepsinin Eskişehirsporlu olduğunu söyledi. Hatta cocukken Eskişehirspor'u tutmadığı için arkadaşlarının kendisine kızdığından bahsetti. Eskişehirde geçen ortaokul yıllarını anlattı. Adalardaki balık tutan adam heykelinin çalınan oltasından bahsetti vs.

Futbol'dan konuşuldu Bülent Uygun anadolu kulüpleri ne kadar büyük bütçelere sahip olursa olsun genç teknik adamlarla çalışmaya mahkum olduğunu söyledi. Türk teknik adamların avrupalı teknik direktörlerden kat kat üstün olduğunu söyledi. Ayrıca Türk teknik adamlara yapılan kontratların hemen bozulabildiğini yabancıların sağlam kontratlar yaptığını ve kat kat fazla ücret aldığından vs bahsetti.

Ayrıca programda Tayfun Talipoğlu vardı oda baya bi konuştu, Murat Göğebakan ise gözönünde bulunmaktan hoşlanmadığını söyledi. Bölüm başına 50 bin dolarlık dizi tekliflerini kabul etmediğini. Şarkı sözü yazmak için bestelemek için yokluk çekmek gerektiğini vs. gibi konulardan bahssetti. Ayrıca Amerika büyükelçiliğinde ekonomi üzerine çalışmış biriside programın konuğuydu. Oda baya bi konudan bahsetti..

Güzel ve seviyeli bir program oldu.

Bana göre bu program hakkında açılmış bir konudur. Kimileri Büyükerşen'i eleştirmeye  calışıyor. Kimileri savunmaya calısıyor vs.. konu bence amacının dışına cıkıyor. Şunu rahatca söyleyebilirim. Herkesin fikri herkesin siyasi görüşü bana göre kendinedir.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 13:32
hoca bide yaptığı ve yapmayı planladığı heykeller hakkında konuştu ama ne hikmetse çekirdek çitleyen eşşek heykelinde lafı evleyip geveledi....asıl amacının çevreyi korumak olduğunu anlatmaya çalışsada şunu çok açık anladım ki bu eşşek heykelinin tüm eskişehirlilere karşı yapılmış bir hakaret olacağını kendiside idrak etmiş gibiydi...

aslında eskişehirspordan bahsetmesi veya hiç konuşmamış olması pek bir şeyi değiştirmez çünkü yılmaz hocanın ES ES karşı olan tavrı çok net...

ES ES halk demek,ES ES bu şehrin simgesi,gururu ,onuru sevincimiz, üzüntümüz.. çoğumuz için yaşam şekli..

fakat maalesef yılmaz hoca bunu göremiyor ,görmek istemiyor..yıllardır aynı plağı çalıyor:yasal olarak yardım edemem!!..yasalara kanunlara hepimiz hoca kadar saygılıyız da niçin bizim kalbimiz,gönlümüz bu takım için atıyor???.. çünkü biz Eskişehirliyiz bu şehirde yaşıyoruz,bu şehirden kazanıyoruz,bu şehrin havasını soluyoruz ..

şimdi soruyorum hocaya siz bu şehirde doğup bu yaşa gelmedinizmi,bu şehir sizin için rektörlük döneminizde yürüyüş yapmadımı,yıllardır Eskişehirden maddi anlamda kazanmadınızmı,iki dönemdir bu şehrin insanı sizi başkan seçmedimi???,ES ES li olanda olmayanda size oy vermedimi???..

sayın hocam yasal olarak çok haklısınızda Allahınızı severseniz duygularınızdamı bu takım için bişeyler yapmaya engel??..tramvayımızı,tiyatromuzu,operamızı,senfoni orkestramızı nerdeyse Türkiyede duymayan kalmadı ama belkide milyonlarca türk insanı ve futbolseveri  bir an önce ES ES i süper ligde görmek istiyor..tamam yönetim kurulumuz profesyonel,kanunlarda sizin yardım etmenize engel..ama şu kulübe bir abilik yapmanızı ne bir yasa ,nede bir kanun engeller..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır